Rezultati

Kategorije
LJ_O6MLJ: Učenci (2011)
LJ_O6ZLJ: Učenke (2011)
LJ_O7MLJ: Učenci (2010)
LJ_O7ZLJ: Učenke (2010)
LJ_O8MLJ: Učenci (2009)
LJ_O8ZLJ: Učenke (2009)
LJ_O9MLJ: Učenci (2008)
LJ_O9ZLJ: Učenke (2008)
LJ_S1MLJ: Dijaki (2006 in mlajši)
LJ_S1ZLJ: Dijakinje (2006 in mlajše)
LJ_S2MLJ: Dijaki (2004 - 2005)
LJ_S2ZLJ: Dijakinje (2004 - 2005)
LJ_TOEkipno LJ - Osnovne šole
LJ_TSMEkipno LJ - Dijaki
LJ_TSZEkipno LJ - Dijakinje
O6MUčenci (2011)
O6ZUčenke (2011)
O7MUčenci (2010)
O7ZUčenke (2010)
O8MUčenci (2009)
O8ZUčenke (2009)
O9MUčenci (2008)
O9ZUčenke (2008)
S1MDijaki (2006 in mlajši)
S1ZDijakinje (2006 in mlajše)
S2MDijaki (2004 - 2005)
S2ZDijakinje (2004 - 2005)
TOEkipno - Osnovne šole
TSMEkipno - Dijaki
TSZEkipno - Dijakinje
Rezultati

VW 26. LM 2022 - Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ

Ljubljana, 22.10.2022

S1Z - Dijakinje (2006 in mlajše)

#Št.Priimek in imeŠolaRezultat
16711ŽIVKO TIA TANJAŠC CELJE - SŠ ZA STROJNIŠTVO IN MEHATRONIKO0:10:33.4
26504NOVAK ANAGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:52.6
36486BILBAN SARAGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:52.7
46501LAMPIČ KATARINAGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:53.2
56529MOČNIK KLARAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:00.6
66528SRAKA LUNAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:08.6
76391VONČINA TIJAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:11:31.5
86635AMBROŽ NEJASREDNJA ŠOLA DOMŽALE0:11:41.3
96527ERŽEN NEJAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:49.2
106525DAVIDOVIČ LEJAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:50.2
116433HORVAT LARAGIMNAZIJA MURSKA SOBOTA0:12:04.3
126532SOUIDI KRISTINAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:12:19.6
136539LEBAN JEŽ GAJAGIMNAZIJA TOLMIN0:12:21.2
146291TURK TINKAEGSŠ RADOVLJICA0:12:24.4
156269JOŽEF ANAEGSŠ RADOVLJICA0:12:24.5
166377GRMOVŠEK KAROLINAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:12:30.8
176534KEJŽAR ANJAGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:12:31.9
186533KAVČIČ MANCAGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:12:40.8
196487BREMEC LUCIJAGIMNAZIJA ŠENTVID0:12:50.7
206546REJC SARA LEAGIMNAZIJA VIČ0:12:57.0
216536ŠTURM TINAGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:12:57.8
226367FABJAN SAŠAGIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA0:13:01.4
236547RUDOLF KAJAGIMNAZIJA VIČ0:13:05.3
246270KAVČIČ ULAEGSŠ RADOVLJICA0:13:05.8
256340HUDRIČ LOTIGIMNAZIJA JESENICE0:13:13.3
266390VEGELJ MAŠAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:13:14.8
276329BERNARD JULIJAGIMNAZIJA JESENICE0:13:18.0
276511PRAPROTNIK BRINAGIMNAZIJA ŠENTVID0:13:18.0
296518VACIK EMAGIMNAZIJA ŠENTVID0:13:18.1
306551SLUGA TJAŠAI. GIMNAZIJA CELJE0:13:21.7
316727HRVATIN SARAŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA0:13:22.3
326672PERKO ŠPOLJARIĆ LANASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:13:23.6
336548JAZBEC STELAI. GIMNAZIJA CELJE0:13:35.9
346427MOHAR HANAGIMNAZIJA MOSTE0:13:43.4
356430RADELJ PIKAGIMNAZIJA MOSTE0:13:44.9
366699SUHADOLC URŠASŠ ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM - LJUBLJANA0:13:45.2
376365ŽUBER KATKAGIMNAZIJA JESENICE0:13:49.2
386363ZUPAN NEŽAGIMNAZIJA JESENICE0:13:49.3
396382LESKOVEC JERCAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:13:50.4
406309VUK MARUŠKAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:13:52.7
416701FABJAN MAJASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:13:54.3
426543FINKŠT HANAGIMNAZIJA VIČ0:14:04.6
436730IBRČIČ TJAŠAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:14:05.4
446710RADEJ ANJAŠC CELJE - SŠ ZA STROJNIŠTVO IN MEHATRONIKO0:14:12.9
456448ZORJAN ZALAGIMNAZIJA ORMOŽ0:14:13.3
466328ZAJC NEŽAGIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA LJUBLJANA0:14:21.8
476383MOČNIK TIJAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:14:24.2
486370BOGATAJ NINAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:14:24.3
496446HUDIN ANAGIMNAZIJA ORMOŽ0:14:24.7
506374GNEZDA HANAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:14:25.4
516389TROJAR TARAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:14:26.6
526358REPE ŠPELAGIMNAZIJA JESENICE0:14:28.8
536348PAPLER MANCAGIMNAZIJA JESENICE0:14:43.6
546267JANJUŠEVIČ NIKAEGSŠ RADOVLJICA0:14:44.9
556537ZUPAN ADELAGIMNAZIJA ŠKOFJA LOKA0:14:45.2
566444BEZJAK ELIGIMNAZIJA ORMOŽ0:14:46.5
576747OLESIA BILOUSŠOLSKI CENTER RUDOLF MAISTER KAMNIK0:14:47.5
586338GABER ZOJAGIMNAZIJA JESENICE0:14:48.1
596751KRAPENC JULIAVIA Vector International Academy0:14:48.9
606447ŠKORJANEC PIAGIMNAZIJA ORMOŽ0:14:49.5
616742KIDRIČ MARTINAŠolski center Rogaška Slatina0:14:52.5
626248TURŠIČ JULIJABIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA0:14:55.7
636249TRIPODI PIETRAECOLE FRANCAISE LJUBLJANA SŠ0:15:00.4
646606MUŠINOVIĆ LOTISREDNJA GOSTINSKA ŠOLA RADOVLJICA0:15:03.9
656637PAVLIN NINA IVANASREDNJA ŠOLA DOMŽALE0:15:04.3
666739TOMŠIČ MARJETAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:15:06.1
676364ŽEMVA ANJAGIMNAZIJA JESENICE0:15:07.2
686743NOVAK SARAŠolski center Rogaška Slatina0:15:08.2
696466MARUŠIČ PIKAGIMNAZIJA POLJANE0:15:09.2
706538DROLE HANAGIMNAZIJA TOLMIN0:15:09.7
716434BAJEC NINAGIMNAZIJA NOVO MESTO0:15:18.4
726562POVŠE URŠASREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:15:18.7
736740VERBIČ GAJAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:15:29.2
746674SOTLER STELASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:15:35.7
756667BORŠTNIK ALMASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:15:42.3
766709ŠAHIČ TIJANASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:15:44.3
776302KUNIČ ANAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:15:47.2
786706NAKRST MANCASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:15:57.4
796735MIKULEC SARAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:15:58.4
806426KLOPČIČ KIARAGIMNAZIJA MOSTE0:15:59.4
816432ŠABIČ NUŠAGIMNAZIJA MOSTE0:16:00.4
826540ŠTEKAR NUŠAGIMNAZIJA TOLMIN0:16:04.4
836737POSPIŠ PETRAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:16:08.9
846386PIVK ANIKAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:16:15.6
856330BERTONCELJ DANAJAGIMNAZIJA JESENICE0:16:17.8
866676VUKOVIĆ SARASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:16:19.9
876598MARENK KATJUŠASREDNJA GOSTINSKA ŠOLA RADOVLJICA0:16:22.9
886357RAVNIK ŽIVAGIMNAZIJA JESENICE0:16:24.7
886360SELJAK ANAGIMNAZIJA JESENICE0:16:24.7
906343KOZJEK GEAGIMNAZIJA JESENICE0:16:24.9
916311ZEVNIK ZALAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:16:35.2
916308STRES IZABELAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:16:35.2
936428PENE ANJAGIMNAZIJA MOSTE0:16:35.7
946429PRIMC LINAGIMNAZIJA MOSTE0:16:36.2
956435ILIJAŠ TIAGIMNAZIJA NOVO MESTO0:16:37.0
956437KODRIČ BLAŽKAGIMNAZIJA NOVO MESTO0:16:37.0
976519VEHOVAR EMAGIMNAZIJA ŠENTVID0:16:40.0
986578FRIŠKOVEC MAŠASREDNJA GOSTINSKA ŠOLA RADOVLJICA0:16:41.7
996576DOLINAR MARUŠASREDNJA GOSTINSKA ŠOLA RADOVLJICA0:16:43.5
1006247ŠKLANDER SARABIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA0:16:44.8
12