Rezultati

Kategorije
LJ_O6MLJ: Učenci (2011)
LJ_O6ZLJ: Učenke (2011)
LJ_O7MLJ: Učenci (2010)
LJ_O7ZLJ: Učenke (2010)
LJ_O8MLJ: Učenci (2009)
LJ_O8ZLJ: Učenke (2009)
LJ_O9MLJ: Učenci (2008)
LJ_O9ZLJ: Učenke (2008)
LJ_S1MLJ: Dijaki (2006 in mlajši)
LJ_S1ZLJ: Dijakinje (2006 in mlajše)
LJ_S2MLJ: Dijaki (2004 - 2005)
LJ_S2ZLJ: Dijakinje (2004 - 2005)
LJ_TOEkipno LJ - Osnovne šole
LJ_TSMEkipno LJ - Dijaki
LJ_TSZEkipno LJ - Dijakinje
O6MUčenci (2011)
O6ZUčenke (2011)
O7MUčenci (2010)
O7ZUčenke (2010)
O8MUčenci (2009)
O8ZUčenke (2009)
O9MUčenci (2008)
O9ZUčenke (2008)
S1MDijaki (2006 in mlajši)
S1ZDijakinje (2006 in mlajše)
S2MDijaki (2004 - 2005)
S2ZDijakinje (2004 - 2005)
TOEkipno - Osnovne šole
TSMEkipno - Dijaki
TSZEkipno - Dijakinje
Rezultati

VW 26. LM 2022 - Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ

Ljubljana, 22.10.2022

LJ_S2M - LJ: Dijaki (2004 - 2005)

#Št.Priimek in imeŠolaRezultat
16226OSHISH ADNANŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:09:25.8
26214JAŠAREVIĆ JAHJAŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE0:09:30.7
36120NAGODE ŽANGIMNAZIJA ŠIŠKA0:09:58.6
46110ŽERJAV DOMENGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:05.8
56100PRAPROTNIK JAKOBGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:24.2
66096KAVČIČ MATIJAGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:26.3
76097KOVAČ TILENGIMNAZIJA ŠENTVID0:11:07.0
86193VOGRIN MARKŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:11:20.5
96204BEGUŠ LEVŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:11:51.8
106074RAVNIKA TILENGIMNAZIJA LEDINA0:11:54.5
116222ZUPANČIČ DAMJANŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA0:12:00.2
126213ISLAMAGIĆ ANELŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE0:12:12.2
136108ZORN LUKAGIMNAZIJA ŠENTVID0:12:13.4
146172BRODNIK LUKAŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:12:27.7
156099MATJAŠIČ VIDGIMNAZIJA ŠENTVID0:12:39.1
166090AJDIČ MAKSGIMNAZIJA ŠENTVID0:12:48.9
176191HARTER JANŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:13:06.5
186169JENSTERLE MATICSŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:13:18.4
196243ČESENJ KLARIČ KEVINVIA Vector International Academy0:13:21.7
206105VRHOVNIK ŽANGIMNAZIJA ŠENTVID0:13:25.8
216136REŠTIGORAC MARKOSREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:13:29.2
226132BOGATAJ MATICSREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:13:40.1
236151OBRULJ LEONSrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:13:44.2
246186ZAVRŠNIK NIKŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:13:49.5
256203RADUHA JAKAŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:14:42.0
266196ŠMUC ANŽEŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:14:59.4
276195CAPUDER MATJAŽŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:15:00.0
286219JENKO IANŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA0:15:02.5
296179ROTAR JANŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:16:19.8
306184TOPLIŠEK PRIMOŽŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:16:31.1
316138TRČEK KRISTJANSREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:16:31.5
326102SEŠEK INJAGIMNAZIJA ŠENTVID0:39:19.7