Rezultati

Kategorije
LJ_O6MLJ: Učenci (2011)
LJ_O6ZLJ: Učenke (2011)
LJ_O7MLJ: Učenci (2010)
LJ_O7ZLJ: Učenke (2010)
LJ_O8MLJ: Učenci (2009)
LJ_O8ZLJ: Učenke (2009)
LJ_O9MLJ: Učenci (2008)
LJ_O9ZLJ: Učenke (2008)
LJ_S1MLJ: Dijaki (2006 in mlajši)
LJ_S1ZLJ: Dijakinje (2006 in mlajše)
LJ_S2MLJ: Dijaki (2004 - 2005)
LJ_S2ZLJ: Dijakinje (2004 - 2005)
LJ_TOEkipno LJ - Osnovne šole
LJ_TSMEkipno LJ - Dijaki
LJ_TSZEkipno LJ - Dijakinje
O6MUčenci (2011)
O6ZUčenke (2011)
O7MUčenci (2010)
O7ZUčenke (2010)
O8MUčenci (2009)
O8ZUčenke (2009)
O9MUčenci (2008)
O9ZUčenke (2008)
S1MDijaki (2006 in mlajši)
S1ZDijakinje (2006 in mlajše)
S2MDijaki (2004 - 2005)
S2ZDijakinje (2004 - 2005)
TOEkipno - Osnovne šole
TSMEkipno - Dijaki
TSZEkipno - Dijakinje
Rezultati

VW 26. LM 2022 - Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ

Ljubljana, 22.10.2022

TSZ - Ekipno - Dijakinje

#ŠolaT1T2T3T4Skupno
1GIMNAZIJA ŠIŠKA5681534
2GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA71692860
3GIMNAZIJA JESENICE252771271
4GIMNAZIJA ŠENTVID23225178
5EGSŠ RADOVLJICA14155459142
6GIMNAZIJA BEŽIGRAD40772124162
7GIMNAZIJA NOVO MESTO719546176
8ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA43665356218
9SREDNJA GOSTINSKA ŠOLA RADOVLJICA64873070251
10SŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO1131141314254
11SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO417632105254
12Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija327431134271
13VIA Vector International Academy591127590336
14GIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA LJUBLJANA46135101113395
15SREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA10215884117461