Rezultati

Kategorije
LJ_O6MLJ: Učenci (2011)
LJ_O6ZLJ: Učenke (2011)
LJ_O7MLJ: Učenci (2010)
LJ_O7ZLJ: Učenke (2010)
LJ_O8MLJ: Učenci (2009)
LJ_O8ZLJ: Učenke (2009)
LJ_O9MLJ: Učenci (2008)
LJ_O9ZLJ: Učenke (2008)
LJ_S1MLJ: Dijaki (2006 in mlajši)
LJ_S1ZLJ: Dijakinje (2006 in mlajše)
LJ_S2MLJ: Dijaki (2004 - 2005)
LJ_S2ZLJ: Dijakinje (2004 - 2005)
LJ_TOEkipno LJ - Osnovne šole
LJ_TSMEkipno LJ - Dijaki
LJ_TSZEkipno LJ - Dijakinje
O6MUčenci (2011)
O6ZUčenke (2011)
O7MUčenci (2010)
O7ZUčenke (2010)
O8MUčenci (2009)
O8ZUčenke (2009)
O9MUčenci (2008)
O9ZUčenke (2008)
S1MDijaki (2006 in mlajši)
S1ZDijakinje (2006 in mlajše)
S2MDijaki (2004 - 2005)
S2ZDijakinje (2004 - 2005)
TOEkipno - Osnovne šole
TSMEkipno - Dijaki
TSZEkipno - Dijakinje
Rezultati

VW 26. LM 2022 - Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ

Ljubljana, 22.10.2022

LJ_S2Z - LJ: Dijakinje (2004 - 2005)

#Št.Priimek in imeŠolaRezultat
16530PODGORŠEK ANAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:51.6
26678SOUIDI KATARINASREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBLJANA0:12:37.2
36694VUČKO TAJASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:12:54.5
46687MALTARIČ KAJASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:12:56.2
56526DOBRŠEK TIJAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:13:06.4
66470POSEL TIA EDVARDAGIMNAZIJA POLJANE0:13:31.8
76404KRALJ ANAGIMNAZIJA LEDINA0:13:44.4
86310WALLAS TIAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:13:46.9
96485ALYMOVA NADJAGIMNAZIJA ŠENTVID0:13:50.7
106298HALILOVIČ KATJAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:14:07.1
116456GUBANC TAJAGIMNAZIJA POLJANE0:14:15.8
126677ZUPAN EVASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:14:33.5
136705MESOJEDEC JULIJASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:14:38.9
146688MIŠIĆ POLONASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:14:50.9
156691STRAJNAR LEASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:15:04.0
166692TREBUŠAK KATARINASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:15:04.7
176403KOCJANČIČ ANJAGIMNAZIJA LEDINA0:15:09.7
186414POTOKAR ZALAGIMNAZIJA LEDINA0:15:10.9
196400JENKO ANJAGIMNAZIJA LEDINA0:15:23.9
206402KLUN LANAGIMNAZIJA LEDINA0:15:24.0
216409MIHELIČ KRISTINAGIMNAZIJA LEDINA0:15:25.5
226458JEMEC SARAGIMNAZIJA POLJANE0:15:31.4
236481VERBIČ ZALAGIMNAZIJA POLJANE0:15:32.2
246454FABJAN LEAGIMNAZIJA POLJANE0:15:33.4
256490DEBELAK KAJAGIMNAZIJA ŠENTVID0:15:40.8
266412POGAČAR KATJAGIMNAZIJA LEDINA0:15:44.8
276733LAKNER NELIŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:15:45.7
286476ŠIMENC KATJAGIMNAZIJA POLJANE0:15:58.7
296736OBREZA LEONAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:16:03.9
306401KLANČNIK POVIRK LIANGIMNAZIJA LEDINA0:16:05.7
316451BUH ANAGIMNAZIJA POLJANE0:16:07.1
326303LETNAR ANAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:16:17.9
336406LEBEN LUCIJAGIMNAZIJA LEDINA0:16:20.9
346300KODER ŽIVAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:16:22.2
356393ERČULJ AJDAGIMNAZIJA LEDINA0:16:24.2
366296DRAGOJEVIĆ ENYAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:16:25.1
376301KRAMER NEJAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:16:31.1
386457JELČIČ NAJAGIMNAZIJA POLJANE0:16:38.9
396453DEČMAN KAJAGIMNAZIJA POLJANE0:16:39.0
406471POTISEK LIZAGIMNAZIJA POLJANE0:16:40.3
416753MALI UMAVIA Vector International Academy0:16:44.9
426469POHLIN KIMGIMNAZIJA POLJANE0:16:47.5
436305PLESTENJAK LUČKAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:16:53.7
446468PAKIŽ ARKO EVITAGIMNAZIJA POLJANE0:16:53.9
456682JAKLIČ KATJASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:16:54.2
456695ZADNIK PIASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:16:54.2
476554GOLOB KATJASREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:16:56.5
486658PETRIČ EMMASREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:16:57.3
496474REBSELJ NIKAGIMNAZIJA POLJANE0:17:05.8
506464LUŽAR KLARAGIMNAZIJA POLJANE0:17:08.0
516416URBANČIČ JURJEVEC LANAGIMNAZIJA LEDINA0:17:19.7
526472PREMRU KATJAGIMNAZIJA POLJANE0:17:25.7
536484ŽONTA KRŽIŠNIK ZALAGIMNAZIJA POLJANE0:17:25.8
546754MARTINET ELENAVIA Vector International Academy0:17:29.9
556398HOČEVAR EMAGIMNAZIJA LEDINA0:17:33.7
566449ALEKSIČ EMAGIMNAZIJA POLJANE0:17:40.6
576478TEMKOVA IZABELAGIMNAZIJA POLJANE0:17:40.7
586459KEBER MAJA AURORAGIMNAZIJA POLJANE0:18:10.4
596320CIMERMAN ZOJAGIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA LJUBLJANA0:18:10.7
606498KLOKOČNIK ANAGIMNAZIJA ŠENTVID0:18:12.7
616495HUDOKLIN ALJAGIMNAZIJA ŠENTVID0:18:13.7
626679CELARC ŽIVASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:18:14.8
636704KOŠIR IZASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:18:36.7
646396GREGORIČ TJAŠAGIMNAZIJA LEDINA0:18:42.0
656505PAČNIK MANCAGIMNAZIJA ŠENTVID0:18:47.4
666512SEVER JERCAGIMNAZIJA ŠENTVID0:18:47.7
676319AMBROŽIČ DELEJA EVAGIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA LJUBLJANA0:19:05.1
686655NUHANOVIĆ LUČKASREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:19:16.9
696413PORENTA DOROTEJAGIMNAZIJA LEDINA0:19:25.6
706399IVANOVIČ KOPECKY MOJCAGIMNAZIJA LEDINA0:19:28.4
716392ČATER TIMER MARJETAGIMNAZIJA LEDINA0:19:48.4
716415URBANČIČ JURJEVEC ZARJAGIMNAZIJA LEDINA0:19:48.4
736493GERŠAK HANAGIMNAZIJA ŠENTVID0:20:11.9
746522WINTERLEITNER ANJAGIMNAZIJA ŠENTVID0:20:17.7
756671KRAJNC BARBARASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:20:21.4
766669DIMNIK NEŽASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:20:21.5
776509PLANINAC MARTINAGIMNAZIJA ŠENTVID0:20:23.7
786734MARINKO JERCAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:21:08.1
796653HADŽIĆ ANESASREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:21:09.9
806651ASLANI NASTJASREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:21:10.6
816647ZENDELI HIBANURSREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:21:10.7
826729ČAJIĆ SARAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:21:14.5
836450BARBO TEREZIJAGIMNAZIJA POLJANE0:21:28.0
846639DANILOVIĆ ELENASREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:22:01.2
856322KOŠAR ENJAGIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA LJUBLJANA0:22:31.1
866503MRAVLJE PAČNIK AJDAGIMNAZIJA ŠENTVID0:24:35.0