Rezultati

Kategorije
LJ_O6MLJ: Učenci (2011)
LJ_O6ZLJ: Učenke (2011)
LJ_O7MLJ: Učenci (2010)
LJ_O7ZLJ: Učenke (2010)
LJ_O8MLJ: Učenci (2009)
LJ_O8ZLJ: Učenke (2009)
LJ_O9MLJ: Učenci (2008)
LJ_O9ZLJ: Učenke (2008)
LJ_S1MLJ: Dijaki (2006 in mlajši)
LJ_S1ZLJ: Dijakinje (2006 in mlajše)
LJ_S2MLJ: Dijaki (2004 - 2005)
LJ_S2ZLJ: Dijakinje (2004 - 2005)
LJ_TOEkipno LJ - Osnovne šole
LJ_TSMEkipno LJ - Dijaki
LJ_TSZEkipno LJ - Dijakinje
O6MUčenci (2011)
O6ZUčenke (2011)
O7MUčenci (2010)
O7ZUčenke (2010)
O8MUčenci (2009)
O8ZUčenke (2009)
O9MUčenci (2008)
O9ZUčenke (2008)
S1MDijaki (2006 in mlajši)
S1ZDijakinje (2006 in mlajše)
S2MDijaki (2004 - 2005)
S2ZDijakinje (2004 - 2005)
TOEkipno - Osnovne šole
TSMEkipno - Dijaki
TSZEkipno - Dijakinje
Rezultati

VW 26. LM 2022 - Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ

Ljubljana, 22.10.2022

S1M - Dijaki (2006 in mlajši)

#Št.Priimek in imeŠolaRezultat
16229VERNEKER ŽIGAŠOLSKI CENTER RAVNE NA KOROŠKEM0:09:34.0
26027BRINJEVEC ŽIGAGIMNAZIJA IN EKONOMSKA SREDNJA ŠOLA TRBOVLJE0:09:35.1
36086KRAŠEVEC TIMOTEJGIMNAZIJA NOVO MESTO0:09:36.1
46084TRAJBARIČ TVITGIMNAZIJA MURSKA SOBOTA0:09:43.5
56024CMOK FILIPGIMNAZIJA CELJE - CENTER0:09:47.0
66147KOČAR MARKSREDNJA ŠOLA DOMŽALE0:09:48.7
76005ŠUBIC ŽANBIOTEHNIŠKI CENTER NAKLO0:09:50.8
86026RUPNIK GREGORGIMNAZIJA FRANCETA PREŠERNA KRANJ0:09:52.5
96180SPORN TINEŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:09:53.9
106405CIRMAN MARTIN LANGIMNAZIJA LEDINA0:10:03.7
116125ŠKRINJAR ALJAŽGIMNAZIJA ŠIŠKA0:10:11.3
126224MAGLICA MATIJAŠOLSKI CENTER KRŠKO-SEVNICA0:10:11.5
136149KLANČAR MAJSREDNJA TEHNIŠKA IN POKLICNA ŠOLA TRBOVLJE0:10:12.1
146023ARTNAK MARTINGIMNAZIJA CELJE - CENTER0:10:16.0
156073AHLIN JAKOBGIMNAZIJA LEDINA0:10:21.6
166129SLEMENŠEK DAVIDKMETIJSKA ŠOLA GRM0:10:34.2
176228SLEMENŠEK URBANŠOLSKI CENTER NOVO MESTO0:10:39.8
186234TOVORNIK VIDOVIČ ALENŠolski center Rogaška Slatina0:10:48.9
196112DENŠA TIANGIMNAZIJA ŠIŠKA0:10:51.2
206106VUKMAN BORUTGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:55.6
216223HVALA ŽANŠOLSKI CENTER KRŠKO-SEVNICA0:10:57.9
226036BOŽIČ CENEGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:10:58.8
236021ŽAGAR BOŠTJANGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:10:59.1
246183ŠTAJNAR GAŠPERŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:11:10.5
256212ZUPAN BRINŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:11:15.9
266217ŽIBERT MATICŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE0:11:24.2
276013REPINC ALJAŽEGSŠ RADOVLJICA0:11:25.6
286101PREDOJEVIĆ BENDA ŽANGIMNAZIJA ŠENTVID0:11:26.7
296019MILANKO NENAD LUKAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:11:34.9
296001ADAMIČ ALJAŽBIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA0:11:34.9
316176PERIĆ ŽUGIČ ŽIGAŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:11:38.8
326067TERPIN TINEGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:11:44.9
336121NOVŠAK JAKOBGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:45.4
346118KUNAVER URHGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:47.1
356072FINK AMADEJGIMNAZIJA KOPER0:11:50.7
366241ŽAK VOŠNJAK VALŠOLSKI CENTER RUDOLF MAISTER KAMNIK0:11:55.9
376167ŽIBERT JAKASŠ ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM - LJUBLJANA0:12:03.5
386068TREVEN FLORIJANGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:12:05.6
396194JUVAN DOMENŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:12:06.9
406187ČERNELIČ MATICŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:12:10.7
416192DRUSANY ROKŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:12:10.9
426092GMAJNAR LUKAGIMNAZIJA ŠENTVID0:12:11.7
436238KOSIRNIK URHŠOLSKI CENTER RUDOLF MAISTER KAMNIK0:12:17.2
446140EMERŠIČ JAKOBKONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJ.0:12:22.4
456003KUDER MAJBIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA0:12:25.1
466155COSTANTINI MARKSŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:12:28.8
476008KOZELJ JAKOBEGSŠ RADOVLJICA0:12:30.5
486034BEVK LUKAGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:12:31.5
496177PODBELŠEK NIKŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:12:32.7
506231ČOH STAŠŠolski center Rogaška Slatina0:12:33.5
516233REŽEK TOMAŽŠolski center Rogaška Slatina0:12:33.6
526175NOVAK MARTINŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:12:39.0
536153MONTGOMERY DYLANSŠ LJUBLJANA INTERNATIONAL SCHOO0:12:42.5
546207ŠLIBAR MIRČEV LEONŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:12:44.2
556159ŠIPRAGA LUKASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:12:45.3
566139FEGUŠ TOMAŽKONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJ.0:12:45.4
576058PROSEN MARTINGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:12:49.3
586173PAVLIN MATJAŽŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:12:56.8
596122OBRANOVIĆ VIDGIMNAZIJA ŠIŠKA0:13:03.8
606042GNEZDA ŽANGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:13:05.2
616037BRATUŽ VALLGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:13:06.1
626076GUNA JURIJGIMNAZIJA LITIJA0:13:08.4
636033BEVK BLAŽGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:13:18.6
646225MATIĆ MITJAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:13:20.2
656040ERJAVEC JAKOBGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:13:26.8
666211VESEL JAKAŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:13:27.8
676080NOVAK LEONGIMNAZIJA LITIJA0:13:36.8
686245MARTINET GREGORYVIA Vector International Academy0:13:43.5
696088GRM MATEVŽGIMNAZIJA NOVO MESTO0:13:47.0
706202PRAH JERNEJŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:13:47.8
716094JANEŽIČ KLEMENGIMNAZIJA ŠENTVID0:14:10.1
726085HOČEVAR AŽBEGIMNAZIJA NOVO MESTO0:14:11.9
736061RUPNIK LANGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:14:28.8
746708PEČKAJ OŽBEJSŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:16:00.6
756244LAMPARELLI GIOVANNIVIA Vector International Academy0:16:34.5
766342KALAN ZOJAGIMNAZIJA JESENICE0:16:42.0
776065ŠINKOVEC ANEJGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA0:16:52.5
786242AVILOV DANILAVIA Vector International Academy0:16:57.3
796188DURALIJA BLAŽŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:17:18.5
806199PFEIFER FILIPŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:17:26.0
816189FINK ZALAR JAŠAŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:17:28.5
826395REPOVŽ ARNEGIMNAZIJA LEDINA0:18:16.8
836197KRIŽMAN NEJCŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:21:40.7