Rezultati

Kategorije
LJ_O6MLJ: Učenci (2011)
LJ_O6ZLJ: Učenke (2011)
LJ_O7MLJ: Učenci (2010)
LJ_O7ZLJ: Učenke (2010)
LJ_O8MLJ: Učenci (2009)
LJ_O8ZLJ: Učenke (2009)
LJ_O9MLJ: Učenci (2008)
LJ_O9ZLJ: Učenke (2008)
LJ_S1MLJ: Dijaki (2006 in mlajši)
LJ_S1ZLJ: Dijakinje (2006 in mlajše)
LJ_S2MLJ: Dijaki (2004 - 2005)
LJ_S2ZLJ: Dijakinje (2004 - 2005)
LJ_TOEkipno LJ - Osnovne šole
LJ_TSMEkipno LJ - Dijaki
LJ_TSZEkipno LJ - Dijakinje
O6MUčenci (2011)
O6ZUčenke (2011)
O7MUčenci (2010)
O7ZUčenke (2010)
O8MUčenci (2009)
O8ZUčenke (2009)
O9MUčenci (2008)
O9ZUčenke (2008)
S1MDijaki (2006 in mlajši)
S1ZDijakinje (2006 in mlajše)
S2MDijaki (2004 - 2005)
S2ZDijakinje (2004 - 2005)
TOEkipno - Osnovne šole
TSMEkipno - Dijaki
TSZEkipno - Dijakinje
Rezultati

VW 26. LM 2022 - Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ

Ljubljana, 22.10.2022

LJ_S1M - LJ: Dijaki (2006 in mlajši)

#Št.Priimek in imeŠolaRezultat
16180SPORN TINEŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:09:53.9
26405CIRMAN MARTIN LANGIMNAZIJA LEDINA0:10:03.7
36125ŠKRINJAR ALJAŽGIMNAZIJA ŠIŠKA0:10:11.3
46073AHLIN JAKOBGIMNAZIJA LEDINA0:10:21.6
56112DENŠA TIANGIMNAZIJA ŠIŠKA0:10:51.2
66106VUKMAN BORUTGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:55.6
76021ŽAGAR BOŠTJANGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:10:59.1
86183ŠTAJNAR GAŠPERŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:11:10.5
96212ZUPAN BRINŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:11:15.9
106217ŽIBERT MATICŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE0:11:24.2
116101PREDOJEVIĆ BENDA ŽANGIMNAZIJA ŠENTVID0:11:26.7
126019MILANKO NENAD LUKAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:11:34.9
126001ADAMIČ ALJAŽBIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA0:11:34.9
146176PERIĆ ŽUGIČ ŽIGAŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:11:38.8
156121NOVŠAK JAKOBGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:45.4
166118KUNAVER URHGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:47.1
176167ŽIBERT JAKASŠ ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM - LJUBLJANA0:12:03.5
186194JUVAN DOMENŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:12:06.9
196187ČERNELIČ MATICŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:12:10.7
206192DRUSANY ROKŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:12:10.9
216092GMAJNAR LUKAGIMNAZIJA ŠENTVID0:12:11.7
226140EMERŠIČ JAKOBKONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJ.0:12:22.4
236003KUDER MAJBIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA0:12:25.1
246155COSTANTINI MARKSŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:12:28.8
256177PODBELŠEK NIKŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:12:32.7
266175NOVAK MARTINŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:12:39.0
276153MONTGOMERY DYLANSŠ LJUBLJANA INTERNATIONAL SCHOO0:12:42.5
286207ŠLIBAR MIRČEV LEONŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:12:44.2
296159ŠIPRAGA LUKASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:12:45.3
306139FEGUŠ TOMAŽKONSERVATORIJ ZA GLASBO IN BALET LJ.0:12:45.4
316173PAVLIN MATJAŽŠC LJUBLJANA SREDNJA LESARSKA ŠOLA0:12:56.8
326122OBRANOVIĆ VIDGIMNAZIJA ŠIŠKA0:13:03.8
336225MATIĆ MITJAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:13:20.2
346211VESEL JAKAŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:13:27.8
356245MARTINET GREGORYVIA Vector International Academy0:13:43.5
366202PRAH JERNEJŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:13:47.8
376094JANEŽIČ KLEMENGIMNAZIJA ŠENTVID0:14:10.1
386708PEČKAJ OŽBEJSŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:16:00.6
396244LAMPARELLI GIOVANNIVIA Vector International Academy0:16:34.5
406242AVILOV DANILAVIA Vector International Academy0:16:57.3
416188DURALIJA BLAŽŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:17:18.5
426199PFEIFER FILIPŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:17:26.0
436189FINK ZALAR JAŠAŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:17:28.5
446395REPOVŽ ARNEGIMNAZIJA LEDINA0:18:16.8
456197KRIŽMAN NEJCŠC LJUBLJANA SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠOLA0:21:40.7