Rezultati

Filter
Rezultati
Rezultati
Rezultati 2021
DatumTekmovanjeKraj
14.7.32. Atletski miting Novo mesto 2021Novo mestoatletika
10.7.Swim for LiveLjubljana - Kodeljevoplavanje
4.7.14. Maraton Alpe ScottKamnikkolesarstvo
3.7.17. Pokal Boberček 2021Ravne na Koroškemplavanje
1.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
26.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Nova Goricaatletika
26.6.Atletski miting Nova GoricaNova Goricaatletika
26.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in starejše mladinkeSlovenj Gradecatletika
26.6.15. Nočna 10kaBledtek
25.6.Duatlon logatecLogatectriatlon
20.6.Argonautski maraton Vrhnikakolesarstvo
19.6.50. Pokal KrškoBrestanicaplavanje
19.6.48. MM Ravne 2021Ravne na Koroškemplavanje
19.6.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihCeljeatletika
19.6.Tek štirih mostov Škofja Lokatek
16.6.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
13.6.40. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
12.6.Mišov memorial 2021Ljubljanaplavanje
12.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članice, mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
12.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U14) in (U12)Žalecatletika
10.6.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
9.6.MAM Maribor 2021 in 8. memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
5.6.Memorial Jožeta Rebca 2021Radovljicaplavanje
5.6.27. Atletski miting Kranj 2021 - Memorial VučkoKranjatletika
5.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceKranjatletika
3.6.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
29.5.46. mednarodni plavalni miting "Pokal mesta Ljubljana"Ljubljanaplavanje
29.5.21. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva in memorial Marjana Štimca v suvanju krogleSlovenska Bistricaatletika
27.5.Mednarodni atletski miting Ptuj 2021 in 1. memorial Roberta PrelogaPtujatletika
23.5.Princ in princesa šprintaLjubljanaplavanje
22.5.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in starejše mladinkeLjubljanaatletika
15.5.Kvalifikacije Atletskega pokala Slovenije za člane in članicePtujatletika
15.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke (U16)Koperatletika
9.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U14)Tolminatletika
8.5.EUROPEAN THROWING CUPSplitatletika
8.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkeVelenjeatletika
8.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke (U12)Mariboratletika
24.4.Kvalifikacije za APS za mladinske in članske kategorijeRadovljicaatletika
24.4.Prvenstvo Slovenije v štafetahRadovljicaatletika
18.4.Kvalifikacije za APS za mladinske in članske kategorijeŠentjuratletika
18.4.Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hojiŠentjuratletika
18.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihŠentjuratletika
27.3.Prvenstvo Slovenije v krosuMurska Sobotaatletika
13.3.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mlajše mladinkeNovo mestoatletika
6.3.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in starejše mladinkeNovo mestoatletika
4.3.TestCroPostZagrebatletika
13.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
6.2.Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 2. tekmaNovo mestoatletika
30.1.Kvalifikacije za prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekmaNovo mestoatletika