Koledar

Filter
Koledar
Koledar
Koledar 2021
DatumTekmovanjeKraj
30.1.Kvalifikacije za Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekmaNovo mestoatletika
31.1.Kvalifikacije za Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekmaNovo mestoatletika
6.2.Kvalifikacije za Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 2. tekmaNovo mestoatletika
7.2.Kvalifikacije za Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 2. tekmaNovo mestoatletika
7.2.Ekipno dvoransko prvenstvo Hrvaške 1 koloZagrebatletika
13.2.Ekipno dvoransko prvenstvo Hrvaške 2 koloZagrebatletika
13.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
14.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
20.2.Ekipno dvoransko prvenstvo Hrvaške 3 koloZagrebatletika
27.2.Dvoranska atletika ZagrebZagrebatletika
6.3.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
13.3.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
27.3.Prvenstvo Slovenije v krosuMurska Sobotaatletika
18.4.Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hojiŠentjuratletika
18.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihŠentjuratletika
18.4.Kvalifikacije za Atletski pokal Slovenije za mladinske in članske kategorijieŠentjuratletika
24.4.Kvalifikacije za Atletski pokal Slovenije za mladinske in članske kategorijieRadovljicaatletika
24.4.Prvenstvo Slovenije v štafetahRadovljicaatletika
8.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeVelenjeatletika
8.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U12Mariboratletika
8.5.EUROPEAN THROWING CUPSplitatletika
9.5.EUROPEAN THROWING CUPSplitatletika
9.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14Tolminatletika
15.5.Kvalifikacije Atletskega pokala Slovenije za člane in članicePtujatletika
15.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Koperatletika
15.5.Dinamo Zrinjevac 2021 - međunarodni atletski mitingZagrebatletika
16.5.Kvalifikacije Atletskega pokala Slovenije za člane in članicePtujatletika
22.5.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke Ljubljanaatletika
22.5.Prvenstvo Hrvatske u štafetamaZagrebatletika
23.5.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
23.5.Princ in princesa šprintaLjubljanaplavanje
27.5.Mednarodni atletski miting Ptuj 2021 in 1. memorial Roberta PrelogaPtujatletika
29.5.21. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva in memorial Marjana Štimca v suvanju krogleSlovenska Bistricaatletika
29.5.Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-keZagrebatletika
29.5.46. mednarodni plavalni miting "Pokal mesta Ljubljana"Ljubljanaplavanje
30.5.Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-keZagrebatletika
3.6.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
5.6.27. Atletski miting Kranj 2021 - Memorial VučkoKranjatletika
5.6.Memorial Jožeta Rebca 2021Radovljicaplavanje
5.6.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-keKarlovacatletika
5.6.DP gasilske štafete mladinci, članiCeljetek
5.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceKranjatletika
6.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceKranjatletika
6.6.DP gasilske štafete mladinci,članiCeljetek
6.6.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-keKarlovacatletika
9.6.MAM Maribor 2021 in 8. memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
10.6.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
12.6.40.Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
12.6.Mišov memorial 2021Ljubljanaplavanje
12.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNovo mestoatletika
12.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
12.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14Žalecatletika
13.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14Žalecatletika
13.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
13.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNovo mestoatletika
13.6.40. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
16.6.Skakački miting "Salix sub astra"Vrbovecatletika
16.6.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
19.6.Tek štirih mostov Škofja Lokatek
19.6.50. Pokal KrškoBrestanicaplavanje
19.6.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihCeljeatletika
19.6.48. MM Ravne 2021Ravne na Koroškemplavanje
20.6.48. MM Ravne 2021Ravne na Koroškemplavanje
20.6.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihCeljeatletika
20.6.Argonautski maraton Vrhnikakolesarstvo
25.6.Duatlon logatecLogatectriatlon
26.6.15. Nočna 10kaBledtek
26.6.Atletski miting Nova GoricaNova Goricaatletika
26.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
26.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U16Nova Goricaatletika
27.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
28.6.Sprejemni postopekLjubljana - Kodeljevoatletika
28.6.Sprejemni postopekLjubljana - Kodeljevoplavanje
29.6.Sprejemni postopekLjubljana - Kodeljevotek
1.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
2.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
3.7.17. Pokal Boberček 2021Ravne na Koroškemplavanje
4.7.14. Maraton Alpe ScottKamnikkolesarstvo
10.7.Swim for LiveLjubljana - Kodeljevoplavanje
14.7.4. tekma MAL Telekom 2021Novo mestoatletika
17.7.Horst Mandl Memorial Grazatletika
7.8.Kolesarski vzpon na Zasavsko goroZagorjekolesarstvo
15.8.Mednarodno prvenstvo v polmaratonu na rolerjihLjubljanarolanje
15.8.DP v sprintu in polmaratonu na tekaških rolkahLjubljanarolanje
22.8.12 urni tek KranjKranjtek
28.8.TriatlonLjubljana2021Ljubljanatriatlon
29.8.TriatlonLjubljana2021Ljubljanatriatlon
29.8.Ekipno prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mlajše mladinkeNova Goricaatletika
4.9.15. DM tek za ženskeLjubljana - Tivolitek
4.9.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-keKarlovacatletika
4.9.42. Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
4.9.Red Bull Goni ponyKranjska Gorakolesarstvo
5.9.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-keKarlovacatletika
5.9.Triglav triatlon Bled 2021Bledtriatlon
5.9.Kasaški Derby 2021Ljubljanakasaške dirke
5.9.Mednarodni atletski miting Štajerska MariborMariboratletika
9.9.Međunarodni atletski mitingKarlovacatletika
10.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
11.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
11.9.RED BULL 400Planicatek
11.9.9. Triglav tekBrdo pri Kranjutek
16.9.16. Memorial Matica Šušteršiča in Patrika CvetanaLjubljanaatletika
18.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Ptujatletika
18.9.Blitz Bovec MaratonBovectek
18.9.Kup i ekipno prvenstvo HrvatskeHrvaškaatletika
19.9.Kup i ekipno prvenstvo HrvatskeZagrebatletika
19.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Ptujatletika
25.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12Mariboratletika
25.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
25.9.JEDERMANN-10-KAMPFDunajatletika
26.9.JEDERMANN-10-KAMPFDunajatletika
26.9.Atletski dvoboj (SLO-CRO) za pionirje in pionirke (U16)Čakovecatletika
26.9.Konjiški mali maraton - Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 kmSlovenske Konjicetek
26.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12Mariboratletika
29.9.Ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol LJ, KRLjubljanaatletika
29.9.Ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol GRO, KR, POLjubljanaatletika
30.9.Ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol LJLjubljanaatletika
2.10.42. Tek na Šmarno goroŠmarna Goratek
2.10.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihMariboratletika
3.10.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihMariboratletika
3.10.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihMariboratletika
4.10.Ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol VE, RAVelenjeatletika
4.10.Ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol BREBrežiceatletika
5.10.Ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol NMNovo mestoatletika
5.10.Ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol NMNovo mestoatletika
6.10.Ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol MB, CE, MSMariboratletika
6.10.Ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol MB, VE, RA, CE, POMMariboratletika
7.10.Ekipno atletsko tekmovanje osnovnih šol NG, KPNova Goricaatletika
7.10.Ekipno atletsko tekmovanje srednjih šol NG, KPNova Goricaatletika
9.10.Atletski miting TolminTolminatletika
9.10.55.Kros občinskih reprezentanc in Atletski pokal v krosuRavne na Koroškematletika
13.10.Finale ekipnega atletskega tekmovanja srednjih šol Mariboratletika
14.10.Finale ekipnega atletskega tekmovanja osnovnih šolMariboratletika
24.10.Volkswagen 25.Ljubljanski maraton in Prvenstvo Slovenije v polmaratonuLjubljanatek
7.11.Piranske pešpotiPortorožtek
11.12.Prvenstvo Slovenije v teku na 100 kmAjdovščinatek