Koledar

Filter
Koledar
Koledar
Koledar 2021
DatumTekmovanjeKraj
30.1.Kvalifikacije za Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekmaNovo mestoatletika
31.1.Kvalifikacije za Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 1. tekmaNovo mestoatletika
6.2.Kvalifikacije za Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 2. tekmaNovo mestoatletika
7.2.Kvalifikacije za Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članice - 2. tekmaNovo mestoatletika
7.2.Ekipno dvoransko prvenstvo Hrvaške 1 koloZagrebatletika
13.2.Ekipno dvoransko prvenstvo Hrvaške 2 koloZagrebatletika
13.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
14.2.Prvenstvo Slovenije v dvorani za člane in članiceNovo mestoatletika
20.2.Ekipno dvoransko prvenstvo Hrvaške 3 koloZagrebatletika
27.2.Dvoranska atletika ZagrebZagrebatletika
6.3.Prvenstvo Slovenije v dvorani za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
13.3.Prvenstvo Slovenije v dvorani za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
27.3.Prvenstvo Slovenije v krosuMurska Sobotaatletika
18.4.Prvenstvo Slovenije v dolgih tekihŠentjuratletika
18.4.Prvenstvo Slovenije v tekmovalni hojiŠentjuratletika
18.4.Kvalifikacije za Atletski pokal Slovenije za mladinske in članske kategorijieŠentjuratletika
24.4.Kvalifikacije za Atletski pokal Slovenije za mladinske in članske kategorijieRadovljicaatletika
24.4.Prvenstvo Slovenije v štafetahRadovljicaatletika
8.5.Atletski pokal Slovenije za mlajše mladince in mladinkeVelenjeatletika
8.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U12Mariboratletika
8.5.EUROPEAN THROWING CUPSplitatletika
9.5.EUROPEAN THROWING CUPSplitatletika
9.5.Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirje in pionirke U14Tolminatletika
15.5.Kvalifikacije Atletskega pokala Slovenije za člane in članicePtujatletika
15.5.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Koperatletika
15.5.Dinamo Zrinjevac 2021 - međunarodni atletski mitingZagrebatletika
16.5.Kvalifikacije Atletskega pokala Slovenije za člane in članicePtujatletika
22.5.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinke Ljubljanaatletika
22.5.Prvenstvo Hrvatske u štafetamaZagrebatletika
23.5.Atletski pokal Slovenije za starejše mladince in mladinkeLjubljanaatletika
23.5.Princ in princesa šprintaLjubljanaplavanje
27.5.Mednarodni atletski miting Ptuj 2021 in 1. memorial Roberta PrelogaPtujatletika
29.5.21. Mednarodni miting Slovenska Bistrica ter Stepišnikov memorial v metu kladiva in memorial Marjana Štimca v suvanju krogleSlovenska Bistricaatletika
29.5.46. mednarodni plavalni miting "Pokal mesta Ljubljana"Ljubljanaplavanje
29.5.Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-keZagrebatletika
30.5.Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-keZagrebatletika
3.6.1. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
5.6.27. Atletski miting Kranj 2021 - Memorial VučkoKranjatletika
5.6.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-keKarlovacatletika
5.6.Memorial Jožeta Rebca 2021Radovljicaplavanje
5.6.DP gasilske štafete mladinci, članiCeljetek
5.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceKranjatletika
6.6.Prvenstvo Slovenije za člane in članiceKranjatletika
6.6.DP gasilske štafete mladinci,članiCeljetek
6.6.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-keKarlovacatletika
9.6.MAM Maribor 2021 in 8. memorial Iztoka Ciglariča v teku na 1500 mMariboratletika
10.6.2. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
12.6.Mišov memorial 2021Ljubljanaplavanje
12.6.40.Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
12.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNovo mestoatletika
12.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
12.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14Žalecatletika
13.6.Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U12 in U14Žalecatletika
13.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
13.6.Prvenstvo Slovenije za mlajše člane in članiceNovo mestoatletika
13.6.40. Maraton Franja BTC CityLjubljanakolesarstvo
16.6.Skakački miting "Salix sub astra"Vrbovecatletika
16.6.3. Kolo Ljubljanske regijeLjubljana - Kodeljevoplavanje
19.6.Tek štirih mostov Škofja Lokatek
19.6.48. MM Ravne 2021Ravne na Koroškemplavanje
19.6.50. Pokal KrškoBrestanicaplavanje
19.6.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihCeljeatletika
20.6.Atletski pokal Slovenije v mnogobojihCeljeatletika
20.6.48. MM Ravne 2021Ravne na Koroškemplavanje
20.6.Argonautski maraton Vrhnikakolesarstvo
25.6.Duatlon logatecLogatectriatlon
26.6.Atletski miting Nova GoricaNova Goricaatletika
26.6.15. Nočna 10kaBledtek
26.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
26.6.Atletski pokal Slovenije za pionirje in pionirke U16Nova Goricaatletika
27.6.Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeSlovenj Gradecatletika
28.6.Sprejemni postopekLjubljana - Kodeljevoplavanje
28.6.Sprejemni postopekLjubljana - Kodeljevoatletika
29.6.Sprejemni postopekLjubljana - Kodeljevotek
1.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
2.7.Atletski pokal Slovenije za člane in članiceVelenjeatletika
3.7.17. Pokal Boberček 2021Ravne na Koroškemplavanje
4.7.14. Maraton Alpe ScottKamnikkolesarstvo
10.7.Swim for LiveLjubljana - Kodeljevoplavanje
14.7.4. tekma MAL Telekom 2021Novo mestoatletika
17.7.Horst Mandl Memorial Grazatletika
15.8.Medn.prvenstvo v hitrostnem rolanjuLjubljanakolesarstvo
21.8.Priložnost za mlade Murska Sobotaatletika
22.8.12 urni tek KranjKranjtek
29.8.Ekipno prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinkeNova Goricaatletika
4.9.15 DM tek za ženskeLjubljana - Tivolitek
4.9.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-keKarlovacatletika
4.9.Juriš na VršičKranjska Gorakolesarstvo
4.9.Goni ponyKranjska Gorakolesarstvo
5.9.Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-keKarlovacatletika
5.9.5. tekma MAL Telekom 2021Mariboratletika
8.9.Međunarodni atletski mitingKarlovacatletika
10.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
11.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za člane in članiceLjubljanaatletika
11.9.Triglav tekBrdo pri Kranjutek
11.9.RED BULL 400Planicatek
16.9.6. tekma MAL Telekom 2021Ljubljanaatletika
18.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Ptujatletika
19.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16Ptujatletika
25.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12Mariboratletika
25.9.Ekipno prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinkeNovo mestoatletika
26.9.Konjiški mali maraton - Prvenstvo Slovenije v cestnem teku na 10 kmSlovenske Konjicetek
26.9.Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12Mariboratletika
2.10.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihneznanatletika
3.10.Prvenstvo Slovenije v mnogobojihneznanatletika
9.10.55.Kros občinskih reprezentanc in Atletski pokal v krosuRavne na Koroškematletika
23.10.Volkswagen 25. Ljubljanski maraton za OŠ in SŠLjubljanatek
24.10.Volkswagen 25.Ljubljanski maraton in Prvenstvo Slovenije v polmaratonuLjubljanatek
7.11.Piranske pešpotiPortorožtek
11.12.Prventvo Slovenije v teku na 100 kmAjdovščinatek