Rezultati

Kategorije
LJ_O6MLJ: Učenci (2011)
LJ_O6ZLJ: Učenke (2011)
LJ_O7MLJ: Učenci (2010)
LJ_O7ZLJ: Učenke (2010)
LJ_O8MLJ: Učenci (2009)
LJ_O8ZLJ: Učenke (2009)
LJ_O9MLJ: Učenci (2008)
LJ_O9ZLJ: Učenke (2008)
LJ_S1MLJ: Dijaki (2006 in mlajši)
LJ_S1ZLJ: Dijakinje (2006 in mlajše)
LJ_S2MLJ: Dijaki (2004 - 2005)
LJ_S2ZLJ: Dijakinje (2004 - 2005)
LJ_TOEkipno LJ - Osnovne šole
LJ_TSMEkipno LJ - Dijaki
LJ_TSZEkipno LJ - Dijakinje
O6MUčenci (2011)
O6ZUčenke (2011)
O7MUčenci (2010)
O7ZUčenke (2010)
O8MUčenci (2009)
O8ZUčenke (2009)
O9MUčenci (2008)
O9ZUčenke (2008)
S1MDijaki (2006 in mlajši)
S1ZDijakinje (2006 in mlajše)
S2MDijaki (2004 - 2005)
S2ZDijakinje (2004 - 2005)
TOEkipno - Osnovne šole
TSMEkipno - Dijaki
TSZEkipno - Dijakinje
Rezultati

VW 26. LM 2022 - Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za OŠ in SŠ

Ljubljana, 22.10.2022

LJ_S1Z - LJ: Dijakinje (2006 in mlajše)

#Št.Priimek in imeŠolaRezultat
16504NOVAK ANAGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:52.6
26486BILBAN SARAGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:52.7
36501LAMPIČ KATARINAGIMNAZIJA ŠENTVID0:10:53.2
46529MOČNIK KLARAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:00.6
56528SRAKA LUNAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:08.6
66527ERŽEN NEJAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:49.2
76525DAVIDOVIČ LEJAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:11:50.2
86532SOUIDI KRISTINAGIMNAZIJA ŠIŠKA0:12:19.6
96487BREMEC LUCIJAGIMNAZIJA ŠENTVID0:12:50.7
106546REJC SARA LEAGIMNAZIJA VIČ0:12:57.0
116367FABJAN SAŠAGIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA0:13:01.4
126547RUDOLF KAJAGIMNAZIJA VIČ0:13:05.3
136511PRAPROTNIK BRINAGIMNAZIJA ŠENTVID0:13:18.0
146518VACIK EMAGIMNAZIJA ŠENTVID0:13:18.1
156727HRVATIN SARAŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA0:13:22.3
166672PERKO ŠPOLJARIĆ LANASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:13:23.6
176427MOHAR HANAGIMNAZIJA MOSTE0:13:43.4
186430RADELJ PIKAGIMNAZIJA MOSTE0:13:44.9
196699SUHADOLC URŠASŠ ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM - LJUBLJANA0:13:45.2
206309VUK MARUŠKAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:13:52.7
216701FABJAN MAJASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:13:54.3
226543FINKŠT HANAGIMNAZIJA VIČ0:14:04.6
236730IBRČIČ TJAŠAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:14:05.4
246328ZAJC NEŽAGIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA LJUBLJANA0:14:21.8
256751KRAPENC JULIAVIA Vector International Academy0:14:48.9
266248TURŠIČ JULIJABIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA0:14:55.7
276249TRIPODI PIETRAECOLE FRANCAISE LJUBLJANA SŠ0:15:00.4
286739TOMŠIČ MARJETAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:15:06.1
296466MARUŠIČ PIKAGIMNAZIJA POLJANE0:15:09.2
306562POVŠE URŠASREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:15:18.7
316740VERBIČ GAJAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:15:29.2
326674SOTLER STELASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:15:35.7
336667BORŠTNIK ALMASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:15:42.3
346709ŠAHIČ TIJANASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:15:44.3
356302KUNIČ ANAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:15:47.2
366706NAKRST MANCASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:15:57.4
376735MIKULEC SARAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:15:58.4
386426KLOPČIČ KIARAGIMNAZIJA MOSTE0:15:59.4
396432ŠABIČ NUŠAGIMNAZIJA MOSTE0:16:00.4
406737POSPIŠ PETRAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:16:08.9
416676VUKOVIĆ SARASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:16:19.9
426308STRES IZABELAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:16:35.2
426311ZEVNIK ZALAGIMNAZIJA BEŽIGRAD0:16:35.2
446428PENE ANJAGIMNAZIJA MOSTE0:16:35.7
456429PRIMC LINAGIMNAZIJA MOSTE0:16:36.2
466519VEHOVAR EMAGIMNAZIJA ŠENTVID0:16:40.0
476247ŠKLANDER SARABIC LJUBLJANA ŽIVILSKA ŠOLA0:16:44.8
486665AGIĆ ŠPELASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:16:47.8
496648KOVAČEVIĆ SARASREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:16:48.2
506556KAVČIČ EMASREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:16:57.2
516150ILERŠIČ IVANASrednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija0:17:01.1
526750ERŽEN ENJAVIA Vector International Academy0:17:19.4
536689MITEVSKA ANASTASIJASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:17:33.1
546681GAJIĆ NOELLSŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:17:35.5
556523ZIGMUND NEŽAGIMNAZIJA ŠENTVID0:17:36.6
566552DOBOVŠEK EMASREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:17:36.8
576507PAVLIN SARAGIMNAZIJA ŠENTVID0:17:39.4
586700VELEPEC PINASŠ ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM - LJUBLJANA0:17:40.3
596755ZIMMERMANN LOTTAVIA Vector International Academy0:17:40.6
606683JAKOP KATARINASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:17:41.8
606685KARIŽ LINASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:17:41.8
626696HRUSTIĆ HANASŠ ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM - LJUBLJANA0:17:41.9
626698LALIĆ DINASŠ ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM - LJUBLJANA0:17:41.9
646561PEČAN EVASREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:18:09.6
656558LAMPRET ANASREDNJA FRIZERSKA ŠOLA0:18:10.3
666489CVAR PIAGIMNAZIJA ŠENTVID0:18:36.4
676492ERŽEN ZINAGIMNAZIJA ŠENTVID0:18:44.8
686686KNEZ KIM KLARASŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO0:18:50.5
696749BOGAVAC EMAVIA Vector International Academy0:19:32.1
706327PODBEVŠEK NEŽAGIMNAZIJA IN VETERINARSKA ŠOLA LJUBLJANA0:19:32.7
716738SHALA BESJANAŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA0:20:04.0
726702KAČAR KOTAR NEŽASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:20:09.4
736171RISTIĆ ANASTASIJASŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO0:20:17.6
746726ŽUNIČ VERONIKAŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE0:20:22.5
756723MIKEŠIČ NINAŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE0:20:22.7
766502METERC BRINAGIMNAZIJA ŠENTVID0:20:23.7
776752MALEK KAROLINAVIA Vector International Academy0:20:32.0
786719BUTALA ANJAŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE0:20:47.1
796720KOS LUCIJAŠC ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE0:21:09.6
806293LAVITOVA VARVARAEvropska šola Ljubljana0:21:35.9
816640DŽEKA ZANASREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:23:27.6
826656OBRADOVIĆ BOJANASREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:23:28.2
826638BALENT EMASREDNJA UPRAVNO-ADMINISTRATIVNA ŠOLA0:23:28.2