Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351


ARHIV:
9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
ZupančičMatic

M

1997EKONOMSKA ŠOLA
Petrovič Maja

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
VardjanGala

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
Vidič Marko

M

1996EKONOMSKA ŠOLA
KoščakBlaž

M

1996EKONOMSKA ŠOLA
BurnazovičHanah

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
PogorelčnikTina

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZaletelŽiva

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VodlanKatja

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SlugaKatja

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JežJakob

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MaukoSindi

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
ŠkuljGal

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
DedolaleLucija

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
VugaEva

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
SlakManja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
SlakEva

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
AdlešičTim

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
KolenkoFilip

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
IvanušaLara

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvardijančičBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
IsteničŽiga

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MarinkoJernej

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
PišljarMaruša

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
Macuh Matjaž

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
MancaŠepetavc

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
DebevcKaja

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽelkoGregor

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽugmanDavid

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
MatinovičDen

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
ŽužekZala

Z

1995GIMNAZIJA POLJANE
MartinčičAjda

Z

1995GIMNAZIJA POLJANE
FerkovNaja

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
KarnelJorg

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BabnikŽan

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PavlinTjaš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PeklajLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KalemPatrik

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
DežmanGašper

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽvokeljLiza

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
PetrovčičAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PančurLaura

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
KončinaLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
BitencDiana

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
NoeubauerNik

M

1994GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KohekJan

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Okorn Nika

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ProsencTanja

Z

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KastelecKrištof

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JugovićAlen

M

1995SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
HorvatAleksander

M

1994SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
StevićDamjana

Z

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
PeulićDaniela

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
DoklGaja

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KrhlikarKristian

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Muljiči SelvijaTamara

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠornAnže

M

1996SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
Svoljšak Ambrož

M

1994SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
LaharnarNejc

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KomidarJaka

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
KlemenčičIgor

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
ZgoncMatic

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
BrdnikAnja

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PevecKaj

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
AntončičTamara

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KunaverMartin

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KlančarMaruša

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ŽibertTeja

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
MayrPetra

Z

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
KončanNina

Z

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
VesPrimož

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KobalKatarina

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SchwartzmanJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodičJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
EgartMaša

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RahneLiza

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SkokRok

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StražišarFilip

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DavidovičKristina

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PlanincNejc

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PevecTimotej

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GalijaševičMelita

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DoneskiIris

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JarcLoti

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikDomen

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PapežJure

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PetrovičIgor

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Karl KovšeGregor

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GovekarDomen

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
AlešTadej

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GregorcAnže

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BartolMatic

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
400m
PriimekImeSpolLRŠola
FakinMatevž

M

1994EKONOMSKA ŠOLA
TuršičDaša

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
LepošaMatija

M

1997EKONOMSKA ŠOLA
CrowtherAleksander

M

1997EKONOMSKA ŠOLA
PraprotnikJulija

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Vrhunec Enej

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LenardičAjda

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KuharLiza

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VrtačičNina

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BukovecNeža

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
DržajTina

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
AtanasovKaja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
PetričŽan

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
KastelicVid

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
MišmašGregor

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
VindišTina

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
ZukanovičJure

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ReboljBorut

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
NovakEnej

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MihaljevičToro

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽgajnarKaja

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žavbi -kunaverAnja

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanežičLara

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
OsovnikarAnja

M

1996GIMNAZIJA POLJANE
ValičLovrenc

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
JakeljUrša

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
BokanTomaž

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
PucMatej

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
SmrekarKarin

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
JežNina

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
LjubičLeon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
OkršlarEva

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BizjakŽiga

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KoprivšekLuka

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TramužTjaša

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LenardičJasna

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MihelinGrega

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
DžiničSonja

Z

1997BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
JanežičLuka

M

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ZoreJan

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
GregoričLaura

Z

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ForjaničMaruša

Z

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ZoreŽan

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BučaličRobi

M

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
MatoshiZamira

Z

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
MartinčičNadja

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MiheličNika

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
AbramJan

M

1997SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
SteržajDominik

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
ŠkrlepKlemen

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
FakinMiha

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
TemeAnže

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŽavbiGrega

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HorvatAnita

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KočarMonika

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NagodeKristina

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MrakDomen

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HorbunovaPavla

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZnojUrban

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KolšekIrenej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PožrlJurij

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TodićKaja

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VrečičMatej

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LovrićIgor

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČučićBoris

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JerebRožle

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JarcŽiga

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikSabina

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KnificJernej

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
PiršEma

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
CehnerUrban

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NaničLejla

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SajovecMarija

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AhčinNeža

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠumahAna

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BedenePetra

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
KožarAdis

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
JemecBlaž

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
ZupančičDomen

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
KukKlara

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
PlešnikNeža

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
FerjanNika

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
PušenjakUla

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
RibičMatej

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
TajnikArne

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
PejičSašo

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
Kavka Nejc

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
KavčičAleks

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
SlabeMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽnidaršičAnita

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
GrumAnthea

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
RakuščekCene

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemenčičAnita

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MlakarTina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žavbi -kunaverNina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZadnikPia

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
LovšinKaja

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
VučkoJasmina

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
VrečarAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KodermanTjaša

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PlaznikAnja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
DremelUla

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
OgorevcNace

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PetračJan

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
StankovičMatej

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KramaričLuka

M

1994GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BesednjakTina

Z

1994GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KnezKatja

Z

1994GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MahovličAnže

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Gurelj BlatnikLaura

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BukovecMiha

M

1995SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
TomičLukas

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
SitarKarla

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MožinaManca

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KudričLara

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrandovecPetra

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
LazarGregor

M

1994SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
StepišnikJure

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
PodobnikŽan

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
BohLuka

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
MartinčičMatej

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
PeulićĐurđina

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
RobidaBlaž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PeulićĐurđica

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VelkavrhMatevž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
SusmanAna

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Škoberne Brigita

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
AntončičEva

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ŠtamfeljNika

Z

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
PečnikTea

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ČemažarLucija

Z

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ZoubekPetra

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačGašper

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Jurca Matej

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DušakAnton

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HudovernikEla

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PlanincRok

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JermanGrega

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KoprivecUrška

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČolićMarko

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MartinecUrška

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DolesMaša

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PlevelDomen

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HitiGašper

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ĐambićEmrah

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrešakMatija

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BegusSabina

Z

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GornikIda

Z

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GradVeronika

Z

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GrumManca

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MezekJožef

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
2000m
PriimekImeSpolLRŠola
KrevelJanez

M

1995GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ZibelnikŽiga

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
VadnuMartin

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠimencMiha

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Avbelj Rok

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
PotokarSebastjan

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
FerleNejc

M

1997GIMNAZIJA POLJANE
GaberJure

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
CvekUrban

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
GrdadolnikBor

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrunfeldKristian

M

1996SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
BizjakMartin

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
ŽakeljBorut

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
FeleBenjamin

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
NovakMiha

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
HandanagićMuamer

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PetkovšekUrška

Z

1995SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
GradišarŽiga

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StarmanKlavdij

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HribarNejc

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MalnarLovro

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PupovićAlen

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NovakNejc

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NuhanovićEdi

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠpindlerAljoša

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MulejMatija

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LovšinJan

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
NagodeMiha

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČukAndrej

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
IvancJulijan

M

1997EKONOMSKA ŠOLA
KujundžičKlavdija

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
RačičSandra

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
KrajnovičAleksandra

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KržanPeter

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TodičValerija

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MarinšekPia

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VaupotTina

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JermanAna

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SteleJon

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
BožičNik

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
HladnikGaja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
KeneDavid

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
PiškuričLuka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
JordanAdriana

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
Urbanc ZupancGal

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
MehleTjaša

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
PrepeluhJulija

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
FeferJaka

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
GostišaRok

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
BečanTimotej

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
BogdaničJenko

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupancTilen

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
BetonKatarina

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
KuprivecEva

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
SelanAna

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ZagoracKatarina

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
JukićPetar

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
LetnikJaka

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjecUroš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
BrvarMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PečnikTjaša

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
KlasničLorena

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
SliškovićPatrik

M

1997SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
IleršičAndrej

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KraševecMatej

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
KržičŽan

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
LukancTina

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MulhTadej

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MramorBlaž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
NovakLara

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
HalbSanja

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Fijavž BazovnikAndraž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KoširKristina

Z

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
JegličDominika

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FaturAna

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BreceljLucija

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MedvešekGregor

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Cerar Grega

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MatićUroš

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SterleRok

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SlovnikBine

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CerarTamara

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KemperlNina

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TrobecEva

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠinkovecUroš

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NovljanJanez

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MalovrhRok

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
SmrtnikKlavdija

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
FejstJaka

M

1995EKONOMSKA ŠOLA
BarbičEma

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatičičUrška

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MusterEva

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrahovacAndreja

Z

1995GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ArhAnže

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BriceljKlara

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
MarkeljNina

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
BohincKlara

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
RupnikUrša

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
VrhovecDomen

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
SelanJošt

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
LemajičDunja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
JanMartina

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
OklešenLara

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
LekšeKlara

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MatkoJure

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Lovrenc Diaci

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
PerkovičNina

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠemeAnja

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
RupretSebastjan

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
JerebicMatevž

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
TrpinMatic

M

1997GIMNAZIJA MOSTE
ŽnidaršičKaja

Z

1997GIMNAZIJA POLJANE
ŠkerlinAna

Z

1997GIMNAZIJA POLJANE
FreceKlemen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PredaličMiha

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
ErjavecSimon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
WirthAljaž

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
FerkTadej

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KršinarTaja

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽvokeljNika

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
SivecUrša

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ZupančičKatja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
Pavlevič VasiljevičNina

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KukecUrban Frank

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽupanecŽiga

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
OkornNadja

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KramaričMatej

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠimecJernej

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BogolinŽiva

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZornadaNejc

M

1997BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KušarTina

Z

1994SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
PraznikNik

M

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ŠtifterPatricija

Z

1994SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ZajecNik

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PodobnikarJure

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
GrdadolnikRok

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
PorentaJanez

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KoščakValerija

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DolencGrega

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PečekNika

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
ErmanTamara

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Škafar MilekDanaja

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Bizjak Neža

Z

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
TekavcKatja

Z

1994SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KuharTadej

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PazlarAljaž

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MalovrhKatja

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StražarTjaša

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodnarMatej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SojarValentin

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KukavicaŠpela

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BoškićTamara

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PetekŠpela

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SalanovićAldiana

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KoširTilen

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BeširevićDenis

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MesićBenjamin

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DernovšekRok

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠljivićAleksandar

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GregorcRebeka

Z

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČerneNika

Z

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
IndiharMetod

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
TolarZala

Z

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GoršinJanez

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČukGašper

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LukanNežka

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
PlestenjakMihaela

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
MuslijaArijan

M

1997EKONOMSKA ŠOLA
NesimovičNejla

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
AgovičŠejla

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
KrižmanNik

M

1995EKONOMSKA ŠOLA
PolakMaruša

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠtravsClaudija

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ArnšekManja

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MarkovičTodor

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BatičTim

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
BardutzkyAna

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
KrištufSuzana

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
Mašič VlaškaličTara

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
GregorčičAna

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
VidnjevičTin

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
PremrovJan

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
KotnikLuka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
JančarNejc

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
ŠkufcaJan

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
MarčičJernej

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KumekGabrijela

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Pungerčar Nejc

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
DizdarevičTamara

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
KoširMaja

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
JuričManca

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČernivecAdrijana

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanMark

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
KumekDenis

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Hajduk Vasja

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
NakrstAna

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
PestotnikTina

Z

1994GIMNAZIJA POLJANE
ŠkodaKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
LukančičKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
CerarEva

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
RogeljaAndraž

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KastelicAnita

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
DrobničKlemen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
FilipičNeja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
Pleško Nace

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
LeskovarFilip

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KropejTadej

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
SejdiaHaris

M

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
SeverKlara

Z

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
KasumovićAmira

Z

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BobanKlara

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
AvbeljManca

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GlavanEva

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠtravsLaura

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MustafoskaDženisa

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GradišarMartin

M

1997SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
LimoniRok

M

1994SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ZupančičBlaž

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Virant Marko

M

1994SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
VodeTadej

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
ČemanAlen

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
SabljakovičAdam

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
StupicaLea

Z

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ZavodnikŽan

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ZajcDavid

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
NussdorferJan

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
OžboltNika

Z

1997SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
PlutAleksander

M

1995SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
MehmedovičRefija

Z

1994SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
TeršanBlaž

M

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BalantićRok

M

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BekrićElmin

M

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MesićEva

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
CerarSaša

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
FerjanMeta

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
AhačičAnita

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KerinRika

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MeglenJanez

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KrižajUrban

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GrudenJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JusufagićAladin

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KovačevićMilan

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠumradaAnže

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BiberDavid

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MedićMiloš

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LapićAna

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PožunSabina

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MidžanSabina

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MitičLea

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OkornJože

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MarinkoUrban

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
JurančičMiha

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ZofKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADZaletel Živa, Muster Eva, Trošt Eva, Barbič Ema
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Kuhar Liza, Matičič Urška, Pogorelčnik Tina, Lenardič Ajda
 - GIMNAZIJA LEDINASlak Eva, Slak Manja, Dedo Lale Lucija, Vuga Eva
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Kolenc Filip, Adlešič Tim, Škulj Gal, Petrič Žan
 - GIMNAZIJA MOSTEJerebic Matevž, Zupanc Tilen, Stergar Svarun, Rac Tilen
 - GIMNAZIJA POLJANEBeton Katarina, Ferkov Naja, Martinčič Ajda, Nakrst Ana
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDBitenc Diana, Jakelj Urša, Plaznik Anja, Zupančič Katja
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Končina Luka, Valič Lovrenc, Pavlin Tjaš, Bizjak Žiga
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Dežman Gašper, Erjavec Simon, Bokan Tomaž, Pleško Nace
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 4Frece Klemen, Karnel Jorg, Ljubič Leon, Kalem Patrik
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 5Žvokelj Nika, Žvokelj Liza, Smrekar Karin, Vrečar Ana
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŠepetavc Manca, Debevc Kaja, Jan Martina, Janežič Lara
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Želko Gregor, Zukanovič Jure, Macuh Matjaž, Fetih Jaka
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Istenič Žiga, Kerec Aljon, Marinko Jernej, Plahutnik Gašper
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAKohek Jan, Šimec Jernej, Kropivšek Luka, Kramarič Matej
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2Lenardič Jasna, Okorn Nina, Okorn Nadja, Bogolin Živa
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEIndihar Metod, Aleš Tadej, Gregorc Anže, Goršin Janez
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Gregorc Rebeka, Lukan Nežka, Grum Manca, Stritar Jera
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLALaharnar Nejc, Komidar Jaka, Klemenčič Igor, Kregar Matej
 - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLAKončan Nina, Mayr Petra, Pečnik Tea, Klišanin Kaja
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJARahne  Liza, Egart Maša, Kobal Katarina, Davidovič Kristina
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Stražišar Filip, Rodič Jernej, Mrak Domen, Medvešek Grega
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEJarc Žiga, Pevec Timotej, Karl Kovše Gregor, Papež Jure
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Cerar Tamara, Salanović Aldiana, Jarc Loti, Rupnik Sabina

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140