Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
30.9.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

424


ARHIV:
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
PetrovićMaja

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
Vidič Marko

M

1996EKONOMSKA ŠOLA
BeširevićDamir

M

1998EKONOMSKA ŠOLA
CerkovnikJurij

M

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BobnarRebeca

Z

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
FerkoWendy

Z

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KocjančičAndraž

M

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KličičDoris

Z

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JanežičDorian

M

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
LenardičAjda

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Vrhunec Enej

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PraprotnikJulija

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatičičUrša

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SlugaKatja

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TroštEva

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MožinaNejc

M

1996GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
SlakManja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
AdlešičTim

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
GregorčičAna

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
PetričŽan

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
SlakEva

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
VugaEva

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
DržajTina

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
LemajičDunja

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
Kumek Denis

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
PapežJernej

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠepetavecManca

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽelkoGregor

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
VadnuMartin

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ReboljBorut

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
KumekGabrijela

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanežičLara

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
DebevecKaja

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
NuhanovičAlen

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZukanovičJure

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
JerebicMatevž

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
KalemPatrik

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
FilipičNeja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
DežmanGašper

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KarnelJorg

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BizjakŽiga

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PeklajLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
LjubičLeon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
FilipičTaja

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
CvekUrban

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PucMatej

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
KončinaLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
PaulinTjaš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PredaličMiha

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
PleškoNace

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ValičLovrenc

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
GaberJure

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
StankovičMatej

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PlaznikAnja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PečnikTjaša

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
VrečarAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BitencDiana

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽvokeljLiza

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Kropivšek Luka

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LenardičJasna

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
OkornNadja

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
OkornNika

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PolakAda

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VerdinekMarija

Z

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ZajcLuka

M

1994BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
JanežičLuka

M

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
JugovićAlen

M

1994SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ZoreŽan

M

1995SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
KomidarJaka

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
ZgoncMatic

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
LaharnarNejc

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
FakinMiha

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
Pajtak ŠkrabaŽiga

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
BrdnikAnja

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
RobidaBlaž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ZorcLara Dea

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PevecKaj

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KončanNina

Z

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MayrPetra

Z

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
LazarevićAleksander

M

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MrakDomen

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RahneLiza

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
EgartMaša

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodičJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JarcŽiga

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DolesMaša

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PevecTimotej

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PetrovičIgor

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikSabina

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KoprivecUrška

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KovšeGregor Karl

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
KujundžičKatarina

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
Velepec Juš

M

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
SterleJaka

M

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JazbarManuela

Z

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VaupotTina

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TodičValerija

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KržanPeter

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BožičNik

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
JordanAdrijana

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
KeneDavid

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
SuhadolnikIva

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
FeferJaka

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
GostišaRok

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
PrepeluhJulija

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
MehleTjaša

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupancTilen

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
LetnikJaka

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkodaKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KodermanTjaša

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BrvarMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KraševecMatej

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
IleršičAndrej

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
MramorBlaž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MulhTadej

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LukancTina

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HalbSanja

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Fijavž BačovnikAndraž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Petrič PoljanecNeža

Z

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
TušarDaša

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DavidovičKristina

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FaturAna

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MedvešekGregor

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DraganOskar

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CerarTamara

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠljivićAleksandar

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SlovnikBine

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
SmrtnikKlavdija

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
BurnazovičHanah

Z

1998EKONOMSKA ŠOLA
PerkovičTim

M

1997ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
SterleNejc

M

1997ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Fifolt Andrej

M

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BobnarRebeca

Z

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
GabričMaja

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MustarEva

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JermanAna

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrahovacAndreja

Z

1995GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
HladnikGaja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
VrhovecDomen

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
KastelicVid

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
SelanJošt

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
JanMartina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
DebevecDunja

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
KužnikMaša

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
RupretSebastjan

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
MatkoJure

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽvokeljNika

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KukecUrban

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
FreceKlemen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BokanTomaž

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
SelanAna

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
Pavlevič VasiljevičNina

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠimecJernej

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZornadaNejc

M

1997BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Halec MakovecJan

M

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
SlavičekJaka

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
OstrovršnikMichael

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
PorentaJanez

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
DolencGrega

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PečekNika

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
ErmanTamara

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Škafar MilekDanaja

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
HorvatAnita

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PečnikTea

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠmelcelŽiga

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrevenLenart

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KukovicaŠpela

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SojarValentin

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StražarTjaša

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MustarNevenka

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KoširTilen

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MesićBenjamin

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SalanovićAldiana

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PetekŠpela

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BeširevićDenis

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140