100m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Vidić | Marko | M | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Oblak | Sara | Z | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Kocjančič | Andraž | M | 1994 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Dzhivaga | Semen | M | 1995 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Apostolovski | Črt | M | 1997 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Šumah | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Zaletel | Tjaša | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Barbič | Ema | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Stankovič | Samo | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Možina | Nejc | M | 1996 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Vuga | Rok | M | 1997 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Markelj | Nina | Z | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Slak | Manja | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Slak | Eva | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Gregorčič | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Casagrande | Ana | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Istenič | Žiga | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Horvat | Jernej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Nuhanovič | Alen | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Vrankar | Gašper | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Plahutnik | Gašper | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Debevc | Kaja | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Smodiš | Gaja | Z | 1997 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Hajrlahovič | Haris | M | 1998 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Puc | Matej | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Selan | Žiga | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Nakrst | Ana | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bitenc | Dijana | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jagodnik | Lara | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kolenc | Nina | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kalem | Patrik | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Rutar | Vika | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Žvokelj | Liza | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dežman | Gašper | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Knafelc | Žan | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ferk | Tadej | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Knific | Aljaž | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Janežič | Luka | M | 1995 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Breznik | Jan | M | 1996 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Šorn | Anže | M | 1996 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Krže | Gašper | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mičić | David | M | 1998 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Fakin | Miha | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Zgonc | Matic | M | 1995 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Javornik | Špela | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Turnšek | Luka | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Brdnik | Anja | Z | 1996 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Torkar | Nejc | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Fijavž Bačovnik | Andraž | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Žorž | Veronika | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Gregorčič | Sara | Z | 1996 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Končan | Nina | Z | 1996 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Rahne | Liza | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Rodič | Jernej | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jelnikar | Simona | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Mrak | Domen | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Egart | Maša | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Treven | Lenart | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Soldat | Simona | Z | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pirc | Rok | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Vrtačnik | Tilen | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Obretan | Matic | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Vrabič | Andraž | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rupnik | Domen | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kovše | Gregor Karl | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gorjanc | Teja | Z | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Dorniž | Gregor | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
400m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Koprivec | Eva | Z | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Herman | Lana | Z | 1998 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Mlakar | Mitja | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Omeradžič | Sandi | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vrhunec | Enej | M | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Praprotnik | Julija | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Lenardič | Ajda | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Sluga | Katja | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gros | Nika | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Mušič | Tim | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Hrovat | Katarina | Z | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Petrič | Žan | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Miklavc | Gal | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mrzelj | Gašper | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Virant | Tom | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Rakušček | Cene | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Virant | Tilen | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Srovin | Maša | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kop | Eva | Z | 1998 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Kranjec | Uroš | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Škerelj | Kaja | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jež | Nina | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bizjak | Žiga | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Hostnik | Jan | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Končina | Luka | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Merhar | Aleksander | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lukančič | Nina | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ljubič | Leon | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kropivšek | Luka | M | 1997 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Martinčič | Matej | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Komidar | Jaka | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Tegel | Kristjan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Barle | Tomo | M | 1998 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Robida | Blaž | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Kar | Nika | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Horvat | Anita | Z | 1996 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Osredkar | Jaka | M | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Ves | Primož | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Medvešek | Grega | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pestotnik | Darja | Z | 1998 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Cerar | Gregor | M | 1995 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Nagode | Kristina | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Nuhanović | Edet | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rupnik | Sabina | Z | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Vrečič | Matej | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Štrancar | Klemen | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mrkonja | Andraž | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Smajić | Edvin | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
1000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Andrejević | Nikolaj | M | 1998 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Jerman | Liza | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Plaznik | Maja | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Nanič | Lejla | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Tivadar | Miha | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Česen | Nika | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Škarja | Tina | Z | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Praznik | Liza | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Čopar | Tjaša | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Turšič | Živa | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Mikič | Sašo | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Miladinovič | Luka | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Klemenčič | Anita | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Klemenčič | Nina | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Vilhar | Klemen | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ferle | Nejc | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lovšin | Kaja | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kavka | Nejc | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Marinšek | Aleksander | M | 1995 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Cvek | Peter | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Srovin | Nejc | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Puš | Tadej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Babič | Tilen | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Plaznik | Anja | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Vrečar | Ana | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Vidmar | Ana | Z | 1997 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Mešanovič | Aldijana | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Kudrič | Lara | Z | 1996 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Carevič | Tjaša | Z | 1997 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Krhlikar | Kristijan | M | 1996 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Glavan | Eva | Z | 1997 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Skvarča | Martin | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Javornik | Žan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Podobnik | Žan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Levstik | Tim | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Benčina | Blaž | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Levstek | Tomaž | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Škoberne | Brigita | Z | 1996 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Jurjevič | Janja | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Slatinek | Lara | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Osolnik | Matic | M | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Jurca | Matej | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Debevec | Urban | M | 1998 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Primožič | Lucija | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Hudovernik | Ela | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Zoubek | Petra | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Girandon | Žan | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Čančar | Marko | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Doles | Maša | Z | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Berzelak | Nejc | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Džambić | Emrah | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rant | Andraž | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Čoralić | Sandi | M | 1998 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kavčnik | Matej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
2000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Petrović | Ziga | M | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Ferko | Dominique | M | 1996 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Petrovič | Blaž | M | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Keserič | Luka | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Aničin | Marko | M | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Slabe | Matic | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šimenc | Miha | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Petrač | Jan | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Klenovšek | Urh | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trontelj | Žiga | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kopač | Tomaž | M | 1998 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Amon | Ambrož | M | 1998 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Grdadolnik | Bor | M | 1996 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Rezai Mohammad | Bashir | M | 1995 | SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD | |
Grunfeld | Kristian | M | 1996 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Vrhovnik | Luka | M | 1998 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Čarman | Vid | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Stepišnik | Jure | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Gradišar | Žiga | M | 1995 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kovač | Gašper | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Planinc | Rok | M | 1995 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Slabe | Kristjan | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gale | Denis | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Plevel | Domen | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Hribar | Nejc | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jesenko | Matija | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Skok v višino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Kujundžić | Katarina | Z | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Cerkovnik | Jurij | M | 1995 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Jazbar | Manuela | Z | 1996 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Velepec | Juš | M | 1994 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Kržan | Peter | M | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Todič | Valerija | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Švajger | Anita | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Osterc | Zala | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kosem | Matic | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Marolt | Aljaž | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Trstenjak | Tim | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bečan | Timotej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gostiša | Rok | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Fefer | Jaka | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Prepeluh | Julija | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Curk | Neža | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mehle | Tjaša | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zupanc | Tilen | M | 1995 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Brvar | Matic | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Selan | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Slak | Vita | Z | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Ivanov | Kirill | M | 1998 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Bizjak | Martin | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kraševec | Matej | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mramor | Blaž | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Lukanc | Tina | Z | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Poglajen | Eva | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Znoj | Urban | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Drglin | Matej | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Vidmar | Petra | Z | 1998 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Slabe | Kaja | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Brodnik | Julij | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Sterle | Rok | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Simić | Dejan | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Šinkovec | Uroš | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Matić | Uroš | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Demšar | Franc Benjamin | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Bevec | Janez | M | 1995 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Polajžer | Tadej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Skok v daljino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Sterle | Nejc | M | 1997 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Kličić | Doris | Z | 1994 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Kratochwill | Sergej | M | 1997 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Sotošek | Sara | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Muster | Eva | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Jamnik | Eva | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Nartnik | Lana | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vaupot | Jaka | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Govekar | Tevž | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vončina | Tim | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Smerajc | Neža | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Karamatič | Laura | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Jan | Martina | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Matko | Jure | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Rupert | Sebastjan | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gornik | Tilen | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Filipič | Neja | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Predalič | Miha | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Wirth | Tilen | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stankovič | Matej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pečnika | Tjaša | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Humar | Tomaž | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Erjavec | Simon | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Frece | Klemen | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Tomič | Lukas | M | 1997 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Gačnik | David | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Levstek | Žan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Džinić | Kristjan | M | 1998 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Dolenc | Gregor | M | 1996 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Vrankar | Tanja | Z | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Šega | Domen | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Stražišar | Filip | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Korošec | Luka | M | 1998 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jeglič | Dominika | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Špenko | Neža | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Tučić | Milan | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mustar | Nevenka | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Salanović | Aldiana | Z | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gavranić | David | M | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Miljević | Stefan | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kranjc | Rok | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Indihar | Metod | M | 1995 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Lukan | Nežka | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Suvanje krogle |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Krizman | Nik | M | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Agović | Šejla | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Bem Bizjan | Ana | Z | 1995 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Urbanija | Žan | M | 1995 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Vrbnjak | Matic | M | 1997 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Arh | Tamara | Z | 1995 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Matičič | Urša | Z | 1995 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Bole | Katarina | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vaupot | Tina | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gerič Škopac | Katarina | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Petrovčič | Jaka | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Mišmaš | Gregor | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kotnik | Luka | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Oklešen | Lara | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Marčič | Jernej | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Harpf | Matija | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kumek | Denis | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kumek | Gabrijela | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gornik | Živa | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Reichmann | Eva | Z | 1998 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Pleško | Nace | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Brudar | Nik | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gerl Korenč | Jan | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Zupančič | Klara | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Mohar Salkič | Miha | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Avbelj | Manca | Z | 1996 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Zupančič | Blaž | M | 1995 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Jakupović | Džan | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kaplan | Rok | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Čolić | Ivo | M | 1995 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Ožbolt | Blaž | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Ferjan | Meta | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Gruden | Jernej | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Meglen | Janez | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pance | Jakob | M | 1995 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kukovica | Špela | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kovačević | Milan | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Medić | Miloš | M | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Šumrada | Anže | M | 1996 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jusufagić | Aladdin | M | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Nikolić | Sandra | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Požun | Sabina | Z | 1997 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Boncelj | Tadej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
4x100m: |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD | Stankovič Samo, Mlakar Mitja, Omeradžič Sandi, Vrhunec Enej | |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2 | Praprotnik Julija, Lenardič Ajda, Muster Eva, Barbič Ema | |
- GIMNAZIJA LEDINA | Casagrande Ana, Gregorčič Ana, Slak Eva, Slak Manja | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID | Žvokelj Liza, Lukančič Nina, Filipič Neja, Kolenc Nina | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 2 | Končina Luka, Dežman Gašper, Bizjak Žiga, Puc Matej | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 3 | Frece Klemen, Erjavec Simon, Stankovič Matej, Ljubič Leon | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 4 | Brdnik Manca, Jagodnik Lara, Lukančič Nina, Pavlin Zala | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA | Nuhanovič Alen, Rakušček Cene, Horvat Jernej, Mrzelj Gašper | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 | Kumek Gabrijela, Jan Martina, Srovin Maša, Debevc Kaja | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 | Plahutnik Gašper, Marinko Jernej, Rom Matija, Kalin Tim | |
- GIMNAZIJA ŽELIMLJE | Bevec Janez, Indihar Metod, Jesenko Matija, Kavčnik Matej | |
- SREDNJA VEGOVA ŠOLA | Zgonc Matic, Mičić David, Fakin Miha, Komidar Jaka | |
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | Hirkić Hannah, Mayr Petra, Končan Nina, Hauptman Neža | |
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2 | Ostredkar Jaka, Osolnik Matic, Debeljak Nik, Lazarević Aleksander | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | Rodič Jernej, Stražišar Filip, Mrak Domen, Treven Lenart | |
- ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2 | Egart Maša, Rahne Liza, Jelnikar Simona, Pestotnik Darja | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | Kovše Gregor Karl, Planinc Jan, Džambić Emrah, Rupnik Domen | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 | Obretan Matic, Pirc Rok, Vrtačnik Tilen, Dorniž Gregor | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3 | Gorjanc Teja, Soldat Simona, Rupnik Sabina, Salanović Aldiana | |