Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
Kreft Tjaša

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
Žalec Žan

M

1993EKONOMSKA ŠOLA
PetrovičMaja

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
DebeljakNina

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
BizjakPetra

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
SimčičŽiga

M

1993ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Gorenc Žiga

M

1992ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JakšaSilvester

M

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TroštEva

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OrešnikKlara

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
StarmanTajda

Z

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BreznikarJan

M

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KorenAleksander

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VugaEva

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
KončanSanja

Z

1992GIMNAZIJA LEDINA
LahTimi Timotej

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
DržajTina

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
KončarMaruša

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽelkoGregor

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanežičLara

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
DvoršakVeronika

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠepetavcManca

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
PapežJernej

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
KraljMark

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
SmajičErvin

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
PučkoMatej

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
HribarKlara

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
StergarSvarun

M

1994GIMNAZIJA MOSTE
BelajUrša

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
RebernikLea

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BrvarMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ValičLovrenc

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
Tomičič PrezeljJoni

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
KarnelJorg

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
Strajnar Laura

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
JežNina

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
VrečarAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
TrpinEva

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
MljačBrina

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
AvguštinZala

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
PirnatSebastjan

M

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
OgrincMatevž

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
DovčJan

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
KašparŽiga

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
JakeljUrša

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
PeklajLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
LindičMatej

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
LindičMitja

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
FreceKlemen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
DežmanGašper

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KončinaLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
MemonLuka

M

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
BizjakŽiga

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KohlekJan

M

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MesecLuka

M

1993BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
LapajneMateja

Z

1992BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
VolaričEneja

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MavecKaja

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŽenkoSindi

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
SvoljšakAmbrož

M

1994SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
BergmanBlaž

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
PirnatŽiga

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
BeheičElvis

M

1992VEGOVA LJUBLJANA
TomšičJaka

M

1992VEGOVA LJUBLJANA
KernŽiga

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
KurinčičKatarina

Z

1994SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PikšDominik

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BitencMatevž

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BohincNeža

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠemeKatarina

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TuršičDomen

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
UdovčGašper

M

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RebekaRebeka

Z

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BrezovecNeža

Z

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodeMagdalena

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DejakDavid

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SimončičAndraž

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PapežJure

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KemperlNina

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZaharićSiniša

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JungićVesna

Z

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZalarPolona

Z

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TomasovićAleksandra

Z

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Šrenk Hana

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JuričičAndrej

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
IndiharMetod

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
TomšičKlemen

M

1992GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
Budja Laura

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
BergantTina

Z

1993EKONOMSKA ŠOLA
Dobravec Matevž

M

1993ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
GrumLuka

M

1992ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KraljTina

Z

1993GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrabljevecErik

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
HočevarŽiga

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
IgličarTjaša

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Levičnik Blaž

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
GostišaRok

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
MehleTjaša

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupancTilen

M

1994GIMNAZIJA MOSTE
HajduGašper

M

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
StošičAna

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
BalonJulija

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
BrvarMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
VerdinekMarija

Z

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
BizjanMeta

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KišekLuka

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Pižem Anže

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
AličMaja

Z

1994SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TegeljTadej

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
PečekMiha

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
DušakMatija

M

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MedvešekŠpela

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VolčičPatricija

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CerarTamara

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LožarMaja

Z

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DerviševićErvin

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrebencJan

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlincMatija

M

1992GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KovačičAljoša

M

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
VrtačičNina

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatičičUrša

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VidmarManca

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
Berčan Sara

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
GerenscherDeso

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
IvančičKarin

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
JazbecJure

M

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanMartina

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Kumek Denis

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
JudežEva

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
KukecUrban

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PraznikNik

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
JukičPeter

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PetrovčičAna

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
SivecUrša

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
Rožmanec Maruša

Z

1992BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
JanežičLuka

M

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ŠistekAlma

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TrevenAna

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
NebecLuka

M

1992SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VrečarJure

M

1994SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PolizziRok

M

1991SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BevkMiha

M

1991SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KožarJurij

M

1994SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
UrbanijaNataša

Z

1993SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
BolaričBlaž

M

1993SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
KavčičSebastjan

M

1993SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
KoprivecKristjan

M

1992VEGOVA LJUBLJANA
AdamekDavid

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
LaharnerNejc

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
VukovićVesna

Z

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Žgank MatošaUrška

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Škafar MilekDanaja

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
NagodeHelena

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MalovrhKatja

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Pance Matevž

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HumarNik

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KoširTilen

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BeširevićDenis

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
UranjekBojana

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SmiljanićAleksandra

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlincGregor

M

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MerharAnže

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
JerebMiha

M

1991ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140