Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
30.9.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

152


ARHIV:
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
SalihovičErmina

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
Možina Katja

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
BizjakPetra

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
ŠkerjanecNika

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
ŽabkarJan

M

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KorenAleksander

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OrešnikKlara

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PozelnikNastja

Z

1992GIMNAZIJA LEDINA
MeđeralMatija

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
VugaEva

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
Dedo LaleLucija

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
KršmancVid

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
KončanSanja

Z

1992GIMNAZIJA LEDINA
KromarJošt

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
AmbrožičNejc

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
DvoršakVeronika

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
KraljMark

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
SmajičErvin

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
PapežJernej

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
HribarKlara

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
PišljarMaruša

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠepetavcManca

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
KuntaričMarko

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽelkoGregor

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
Tomičič PrezeljJoni

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
BelajUrša

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
KarnelJorg

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
HostnikJan

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
Memon BrazilLuka

M

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
PirnatSebastjan

M

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
LindičMitja

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
OgrinMatevž

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
StrajnarLaura

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
RebernikLea

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
PermeNeja

Z

1992GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KosTea

Z

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JanežičLuka

M

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Mesec Luka

M

1993BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
VolaričEneja

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
SvoljšakAmbrož

M

1994SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
OstrovršnikMichael

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
KlemenčičIgor

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
VerbajsGašper

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
TomšičJaka

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
JamnikEva

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MušičMetka

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DežmanTjaša

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BukovecMatej

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PirmanUrška

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BartolLuka

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MuslimovićMuhamed

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PoljanšekMirjam

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TuršičDomen

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BitencMatevž

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PikšDominik

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠušnjarJanja

Z

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DavidovičKristina

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HribarAljaž

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠemeKatarina

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VodebJanez

M

1995ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
JuriničAndrej

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PaspežJure

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BajrićKenan

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JungićVesna

Z

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZalarPolona

Z

1991ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PetrovičIgor

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikiDomen

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
IndiharMetod

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ŽibertMaja

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
JerebTeja

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
RismondoKlemen

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Sitar Alja

Z

1992GIMNAZIJA DOMŽALE
400m
PriimekImeSpolLRŠola
FakinMatevž

M

1994EKONOMSKA ŠOLA
GabrovšekAnja

Z

1993EKONOMSKA ŠOLA
Malovrh Eva

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
PuceljTjaša

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TroštEva

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BreznikarJan

M

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ArnšekManja

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZupetNeža

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DržajTina

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
SchultzKristijan

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
ObrovacInes

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
PeklajŽan

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
AtanasovKaja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
RozinaMiha

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
ŠerugaNeža

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
KoštomajAleks

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
PintaričMark

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
JernejcUrban

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
JanežičLara

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
UrbančičJerca

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
KavkaEva

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
MacuhMatjaž

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
PučkoMatej

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
JazbecJure

M

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽgajnarKaja

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
DežmanGašper

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
Pavlič VasiljevičNina

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
AguštinZala

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
JežNina

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PeklajLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
GabrovšekNina

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
BokanTomaž

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KončinaLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
BizjakŽiga

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
LindičMatej

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
AvguštinSamo

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BesednjakTina

Z

1994GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GregorkaJure

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
JugovičAlen

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
AntončičNejc

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
PlešnarJernej

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
BončinaBlaž

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
VolerKlavdija

Z

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
RudolfŽan

M

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JermanAnja

Z

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DremeljKlemen

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MezgecKlemen

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PečnikTina Tea

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠilcJan

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZajcKlemen

M

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KobalKatarina

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PotočnikKlavdija

Z

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SimončičAndraž

M

1991ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LovrićIgor

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HrnčičAnita

Z

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČučićBoris

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠušteršičJaka

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CunjaKarin

Z

1991ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BajdeBlaž

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
StritarJera

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KebeTeja

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BonceljJure

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MlakarDominik

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LukanNežka

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MehlinMatic

M

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
RupnikTim

M

1992ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VidovičMonika

Z

1993GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AljančičEva

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŽeleznikLea

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VrtačičNina

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
StegovecIztok

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AhčinNeža

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
StarmanTajda

Z

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MencigarMatevž

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
SmrekarŽiva

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
TominšekPetra

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
NuničMarko

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
PotaričBlaž

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
KorbarPia

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
KomacTanja

Z

1993GIMNAZIJA LEDINA
Molk VeselNastja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
KrištofSuzana

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
SieglLaura

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
BegičBenjamin

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
BeguličAjla

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
DevjakBine

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
ŠušteršičJure

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ReboljBorut

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
PlesecNejc

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
Sever RusEva

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemenčičEva

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žavbi-kunaverAnja

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
RajteričDomen

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
PetračJan

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
Valič Lovrenc

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
Gabrovšek Nina

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
DremelUla

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
JakeljUrša

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KašparŽiga

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
VrečarAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
TrpinEva

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
MišmašMaruša

Z

1994GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
DermotaKlavdija

Z

1994SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TurkMaša

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
LazarGregor

M

1994SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
RupnikJure

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
GrdadolnikErik

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
MišmašGregor

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
FeleBenjamin

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
GradTina

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
SusmanAna

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VidmarŠpela

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VorotnjakStefan

M

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
GartnerGašper

M

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
CerarLeja

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Kaštrun Dora

Z

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KovačGregor

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HrenKatja

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JakličSara

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KastelecKlara

Z

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LogarJaka

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŽivkovićViktorija

Z

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČolićMarko

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MatečkoNejc

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PircRok

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SiliRok

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MartinecUrška

Z

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MalnarLovro

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KernTadej

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
TušarMaruša

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KoširLucija

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
NagodeLucija

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ArhMatej

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
DemšarRok

M

1992GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ŽumerKlemen

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
2000m
PriimekImeSpolLRŠola
LamprehtBojan

M

1993EKONOMSKA ŠOLA
JakšaSilvester

M

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠavliMatic

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
BartolJošt

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
PečakMatija

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
ZibelnikŽiga

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
JanežičJan

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
GorjancMatjaž

M

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
PančurPrimož

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
SlabeMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠimencMiha

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
VadnuMartin

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
GabrovšekJure

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
CvekUrban

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
DovčJan

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
GaberJure

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
Plaznik Matic

M

1993SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
GrunfeldKristian

M

1996SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
ŽakeljBorut

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KavšekDomen

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
ŠemrovJernej

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
MrakMiha

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
ZajcJelena

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
RašičLuka

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Kogovšek Žan

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JerebRožle

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GuberacMario

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ĐambićEmrah

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠpenkoAnže

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DemirovićDenis

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NagodeToni

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
RusJanez

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KraševecKlemen

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ŠtravsSebastijan

M

1992GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Vodnjov Jakob

M

1993GIMNAZIJA DOMŽALE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
BergantTina

Z

1992EKONOMSKA ŠOLA
DobravecMatevž

M

1993ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KranjTina

Z

1992GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OblakMatija

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
KotnikLara

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
VezenšekKaja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
BrvarLuka

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
GrabljevecErik

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
VodebAnže

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
HočevarŽiga

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
ŠanteljLea

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
MehleTjaša

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
IgličarUrša

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
GostišaRok

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZukanovičJure

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
LevičnikBlaž

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZaplotnikBlaž

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
PintarManca

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupancTilen

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
LetnikJaka

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KokolLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
JukićPetar

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
GleščičPatricija

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
HajduGašper

M

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
StošičAna

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠketaVesna

Z

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LepirKarin

Z

1994SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KišekLuka

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KožulToni

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
TegeljTadej

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
StankovičDavid

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
HolligeLukas

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
MulhTadej

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VozeljJernej

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DušakMatija

M

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VolčičPatricija

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MedvešekŠpela

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DerviševićErvin

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠljivićAleksandar

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CerarTamara

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SlovnikBine

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TrobecEva

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrebencJan

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HomecDijana

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KlincMatija

M

1992GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KorošecAljoša

M

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KlincKristina

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
VidmarMarta

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BevcJanez

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
ŠtrausSandra

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
PetrovičMaja

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
MatičičUršs

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KrašovecŠpela

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RobidaMatic

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
PurkartGašper

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
NosanMiha

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
FinkNejc

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
VrhovecDomen

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
MlakarSabina

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
KrabonjaKatja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
PetelinUrban

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
PiskarNina

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
PonjevičImotej

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
BalkovecJure

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mencingar Tobias

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
RupertSebastjan

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
GerenscherDeso

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
KončarMaruša

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
Berčan Sara

Z

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
IvančičKarin

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanMartina

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
WirthAljaž

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
BalonJulija

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
Fran KukecUrban

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
FreceKlemen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ĐekanovičStojan

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
JudežEva

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
PetrovčičAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
SivecUrša

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PraznikNik

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽnidaršičMaša

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
WirthTilen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PodgornikAlja

Z

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PolizziRok

M

1991SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
AličMaja

Z

1994SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Treven Ana

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠistekAlma

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
NebecLuka

M

1994SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Igrec Primož

M

1992SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VrečarJure

M

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŽenkoSindi

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MilenkovićEva

Z

1991SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
KožarJurij

M

1994SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
BevkMiha

M

1991SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
UrbanijaNataša

Z

1993SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
LaharnarNejc

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
AdamekDavid

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KoprivecKristjan

M

1992VEGOVA LJUBLJANA
PorentaJanez

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
VukovićVesna

Z

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Škafar MilekDanaja

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Matoša Žgank Urška

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MalovrhKatja

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StražarTjaša

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Nagode Helena

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JerajAnamarija

Z

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DrglinMiha

M

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PanceMatevž

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VidicMatija

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DraganŽan

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmiljanićAleksandra

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RogeljŠpela

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠinkovecUroš

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BeširevićDenis

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KoširTilen

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MihevcIris

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HumarNik

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FelicijanJerica

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KlincGregor

M

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LavričRok

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MerharAnže

M

1992GIMNAZIJA ŽELIMLJE
HribernikAnamarija

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BabnikMatej

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GregorcRebeka

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
RajhTjaša

Z

1993EKONOMSKA ŠOLA
PlestenjakMihaela

Z

1994EKONOMSKA ŠOLA
ArnšekManja

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Štravs Klavdija

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SodnikIva

Z

1993GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VelepecJuš

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
JarcJonatan

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
BožičičDijana

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
LahTimi Timotej

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
KalinLuka

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
VokičMarko

M

1992GIMNAZIJA LEDINA
GutnikBlaž

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
PremrovJan

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
VidmarManca

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
Mašič VlaškaličTara

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
PršinAleš

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanMark

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
DizdarevičTamara

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČečkovaEkatarina

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
KumekDenis

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
KumšeRobert

M

1992GIMNAZIJA ŠIŠKA
HalerNeža

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
KopačJure

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽnidaršičMaša

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
ČergičMarko

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
JagodičRok

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
LukančičKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
SvolšakBlažka

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
KovačMatic

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
Vendramin RudežTin

M

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
Gozdanovič Anja

Z

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
PotočnikSergij

M

1992GIMNAZIJA ŠENTVID
MljačBrina

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
Andrejka Tjaša

Z

1994SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Zupančič Blaž

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
KastelicPavel

M

1991SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
MohorčičTadej

M

1995SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
PirnatŽiga

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
CelarcBlaž

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
ŽabnikarŽiga

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
MarciušMitja

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
BlesićDijana

Z

1994SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
AnzeljcŽan

M

1993SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PeničŠpela

Z

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
NusdorferJan

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PavličPetra

Z

1992SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
HarejNežka

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BezeljakJure

M

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MestnikDanijel

M

1992ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
AhačičAnita

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičŽan

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KocjanManca

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LapićAna

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SavšekDarjan

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SkebeMiha

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BalantičAnže

M

1992ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MervarInes

Z

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KnafelcMeta

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
StrajnarUrban

M

1992GIMNAZIJA ŽELIMLJE
AnjaZof

Z

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Katja Zof

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GregorcJurij

M

1992GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MeglenTimotej

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KumšeAndrej

M

1991GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADVrtačič Nina, Arnšek  Manja, Trošt Eva, Matičič Urša
 - GIMNAZIJA LEDINAFink Nejc, Međeral Matija, Kršmanc Vid, Ambrožič Nejc
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Vuga Eva, Atanasov Kaja, Šeruga Neža, Domitrovič Leonela
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDPirnat Sebastjan, Končina Luka, Hajdu Gašper, Lindič Mitja
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Bizjak Žiga, Dežman Gašper, Lindič Matej, Memon Brazil Luka
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Tomičič Prezelj Joni, Strajnar Laura, Belaj Urša, Rebernik Lea
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 4Petrovčič Ana, Sivec Urša, Judež Eva, Stošič Ana
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 5Ogrinc Matevž, Karnel Jorg, Hostnik Jaka, Peklaj Luka
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŠepetavc Manca, Jan Martina, Berčan Sara, Hribar Klara
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Pučko Matej, Smajič Ervin, Kralj  Mark, Papež Jernej
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Kuntarič Marko, Zukanovič Jure, Želko  Gregor, Kumek Denis
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJERismondo Klemen, Indihar Metod, Klinc Gregor, Boncelj Jure
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Jereb Teja, Žibert Maja, Vidmar Marta, Anja Zof
 - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVOKlemenčič Igor, Ostrovršnik Michael, Slaviček Jaka, Tomšič Jaka
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOMuslimović Muhamed, Bartol Luka, Bukovec Matej, Rudolf Žan
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAUdovč Gašper, Turšič Domen, Bitenc Matevž, Pikš Dominik
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Šušnjar Janja, Šeme Katarina, Davidovič Kristina, Potočnik Klavdija
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJESimončič Andraž, Papež Jure, Petrovič Igor, Jurinič Andrej
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Cerar Tamara, Rogelj Špela, Jungić Vesna, Zalar Polona

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140