Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
DemšarFilip Jakob

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KovačičAnže

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VugaDavid

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
ErorEla

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
ResmanZala

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
Sedej DolničarNaja

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
Rifelj TričkovičAnže

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
UmekMojca

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
UjčičDomen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
DimcEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Veljkovič Hirsch Mana

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČesenKristina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MartinšekTjaša

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Fridl JarcJon

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
GajićAleksandar

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SkokAljoša

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanežičIda

Z

2002GIMNAZIJA POLJANE
LogarŠpela

Z

2003GIMNAZIJA POLJANE
GrošeljNina

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
BogolinMaks

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
BartolLenart

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
KavčičJak

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
LongarLina Marija

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
KeberTara

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
MaučecSaša

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
FranetičTaja

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
BožičEva

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Kolar BačnikBor

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ObalIza

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BosnićNeira

Z

2000SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
CankarSilva

Z

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ČuturićAmra

Z

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KreftTomas

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
KovačičMaks

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
KotnikJan

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
KošmrlNejc

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
RadžemanovićBenjamin

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
EmeršičRobert

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KostanjšekKatrin

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BlatnikJakob

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PišekPetra

Z

2003SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
KajtazovićDino

M

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
JušićAlan

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
HriberšekLea

Z

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
BukovecJan

M

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
IsteničZala

Z

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
VončinaTobija

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MohorčičDavid

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmrkoljNik

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠkerlNeža

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Bešter Gea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KurtovićAlmin

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SuhoveršnikManca

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JušićMelisa

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
AliagićEdin

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HasanagićNik

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrošeljSara

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MaksimovićNiko

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RudonjaRob

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Križman Gregor

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
ErženIzabela

M

2003BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ. - BISL
BožičTin

M

2003BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL LJ. - BISL
400m
PriimekImeSpolLRŠola
Bergant Saša

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
UlčarMatic

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JarnovičLana

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠulmanBruno

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ČmrlecMarko

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrosKaja

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SadekVeronika

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BergantSamo

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LipovecNejc

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
KovičFedja

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
Šterban Naja

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
PremkIzabela

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
TekavecEla

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
MeleKaja

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ArsićLuka

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
PovšeMaruša

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SekačPino

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavčičTajda

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
BertonceljLina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ToplakTija

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
UlčarTilen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠimencNik

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
PlevčakBrina

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠimencKim

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
LunderGal

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Pirnat KopačMia

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠenicaLana

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KešpertLina

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrmekKatarina

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrahovacGregor

M

2000SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
LevačičGašper

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
BarasBoštjan

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
JeršinNik

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
DobrovoljcŽan

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
StomilovičVito

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
DacarLuka

M

2003SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
NapastDan

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MagisterMartin

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŽgurTomaž

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TompaLea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičTadej

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PraznikJernej

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ErmanEma

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Zupančič GmeinerTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZupanJaka

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
StoparBlaž

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BalažicLili Sofija

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BaltićEva

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Rankovič JenkoJan

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
RezaarAljaž

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
LukanKlara

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
IlarUla

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LovrinčičNeja

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
KozinaVanesa

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
JuhartLea Ana

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
JurjevčičNik

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
MolkMartin

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
PodgoršekKos Žiga

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZabukovnikMark

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
PerMaja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
AmeršekKim

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
KrašovecUrška

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
TurkJaka

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠparovecAnže

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
PugeljNina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
SedejTine

M

2000GIMNAZIJA POLJANE
BergantGaja

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
AhačičAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KomacČrt

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
StergarMaruša

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
KocjancNeža

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
JovanovičFilip

M

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠurkHana

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZulfiquarAli

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
PristovTjaša

Z

2003BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
MužarAnamarija

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GoropečnikJernej

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
StojanovićAleksandar

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
HrovatNeža

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VučkoKlara

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JesenkoPetra

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HotujecKaja

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
TrunkStaš

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
LazarEva

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MaziTea

Z

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
VacikTim

M

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
KalitaLuka

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KotarJakob

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BohincAna

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Cijan BrkičMaruša

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrahovičDejan

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LipovacTilen

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MesecJan

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GabrovšekHana

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LipovecJan

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BobičanecAlen

M

2000ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
ČeplakŽan

M

2000ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
KuharTim

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Kavka Jošt

M

2000ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
2000m
PriimekImeSpolLRŠola
UsenikLuka

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
NovoselcMatej

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
GodešaJanez

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
PloyJon

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
Planko Lovro

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
HladnikDejan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠkerjancJan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mamič Jakob

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
GavričMark

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
Hartnman HabincHugo

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
SmoleJurij

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ZupančičMaj

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
BerlecŽiga

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
GolijaJernej

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
PurkartVid

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BončaAnton

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SircJakob

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VrečarMatej

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PavcOžbej

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GaberščekTobi

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZrimšekArne

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MočnikJan

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PečekAtila

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Svit PožgajAnže

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
CerovikuArian

M

2003EKONOMSKA ŠOLA
Podlipnik Mark

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
VerkGašper

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KamnikarJan

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠketaZarja

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
KržanSara

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
BlatnikGal

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
KoširDomen

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KukmanNaja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
KaramatičNaja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZamanMaja

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
DergićAjdin

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
AvbeljNeža

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
GrbićLan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
PajmonLuka

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
OplotnikHana

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
GroznikErik

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
VidovičKristian

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
JelenŽiva

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
MalovčičAlen

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
PetričTaja

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
VeseličAžbe

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
FajdigaLia

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
HočevarAnže

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
BrulecLovro

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
PodlesekMatic

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
StrahiničMetka

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KrajnikPatrik

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BreganskiIris

Z

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MoharManca

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrilerJan

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MiklavičMatija

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LeskovecRaisa

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČerneSara Pia

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FortinNika

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TozonJure

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PevecMatija

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BlatnikJan

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČemažarNejc

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
OrešekKarin

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
ŠvabKristina

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
FerjančičNina

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠtuhecBarbara

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KoseljKatarina

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
TaraDenis

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
PistotnikErazem

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
HočevarJan

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
TintaTadej

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠipDomen

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
LevičnikNika

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
StarešinicManca

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
GolobIva

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KnificLaura

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
BončinaLun

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Podgoršek Peter

M

2000GIMNAZIJA POLJANE
Dvoršak MunihNeli

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Physicos FifoltMelina

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Pust Erika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
TršanTim

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
DukaričPia

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
UdeNika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
VolenikAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
PrimcLovrenc

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠvabMartin

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
StankovičBrina

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
KnezBarbara

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GaborAljaž

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Rigler Vid

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JerasAna

Z

2000SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
UlčarSven

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BregarŠpela

Z

2003SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
AnžinTjaž

M

2001SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
UlčarMaks

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
TroštTomi

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
ResnikAljaž

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JančarMaša

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
GalofNika

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MaverKristina

Z

2003SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Deronja Jure

M

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Šraj MikličIza

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LahJaka

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JovanŽiva

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KosiTilen

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FogecMaj

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VintarMaša

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MočnikRožle

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RusTaja

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FrantarLara

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
EtlingPeter

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CimpermanŽiga

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
NagličAjda

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
DobrinNina

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ĐekanovićLaura

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BončinaBorut

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OpaškarTin

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PeterlinJutra

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
HalilovičElma

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
KolmaničKatja

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
Rugelj Blaž

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Rugelj Anže

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
KmeticGašper

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
JurakNal

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
DobrovoljcMatic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
HrovatinŽiga

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠušteršičZoja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
VelkavrhTara

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
BinterNina

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
LičenJure

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
TeršekNika

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
DebeljakMatic

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
UdvancStaška

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KeberTara

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
NovakLea

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
OsrečkiDea

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
JerašaTeja

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
OsrečkiDan

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
DimičAljaž

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
Krapež Nataša

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
PolakČrtomir

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KraškovičJaka

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
TrobevšekNejc

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
GajićUroš

M

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GolobTea

Z

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
IkanovićEmil

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
JeršinKlemen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
KikeljMiha

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
JurmanTaras

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
MoharBlaž

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
BajrektariEndrita

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LesjakMatic

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
GavrilovičNataša

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ČauševićMelisa

M

2003SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
MarkovićAnja

Z

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
VidmarMaks

M

2002SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
ČernigojGaj

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MeršeRok

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SvetekJakob

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičNace

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ManfredaDea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LapajneEma

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MarinčičPetra

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JerebAnja

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OrelAnej

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠivavecPetra

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Doma KotarNik

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GojkovičSergej

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SlakŽan

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MujićHarun

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ErjavecŽan

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SavnikMaj

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Križman Matic

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADŠvab Kristina, Gros Kaja, Jarnovič Lana, Sadek Veronika
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Opaškar  Tin, Šulman Bruno, Demšar Filip Jakob, Ulčar Matic
 - GIMNAZIJA LEDINAVuga David, Rifelj Tričkovič Anže, Hočevar Jan, Pistotnik Erazem
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Karanjac Kroflič Zoja, Živič Pavček Nana, Sedej Dolničar Naja, Trček Ajda
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDKeber Tara, Ude Nika, Šimenc Kim, Maučec Saša
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Bogolin Maks, Primc Lovrenc, Medmeš Gašper, Tršan Tim
 - GIMNAZIJA ŠIŠKASkok  Aljoša, Gajić Aleksandar, Tinta Tadej, Ulčar Tilen
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Povše Maruša, Šušteršič Zoja, Mele Kaja, Česen Kristina
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAKolar Bačnik Bor, Rigler Vid, Bartol Erazem, Kraškovic Jaka
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2Senuca Lina, Obal Iza, Knez Barbara, Božič Eva
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJABešter Gea, Mužič Taja, Škerl Neža, Šraj Miklič Iza
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Lah Jaka, Napast Dan, Mohorčič David, Smerkolj Nik
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEAliagić Edin, Hasanagić Nik, Rudonja Rob, Maksimović Niko
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Grošelj Sara, Suhoveršnik Manca, Frantar Lara, Vintar Maša
 - VEGOVA LJUBLJANAKošmrl Nejc, Ulčar Maks, Jeršin Klemen, Kovačič Maks

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140