Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
30.9.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

424

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
HabjanTara

Z

2004EKONOMSKA ŠOLA
MilenkovićNina

Z

2004EKONOMSKA ŠOLA
KastelicLara

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
OvijaćGrega

M

2003EKONOMSKA ŠOLA
HadžikadunićAjla

Z

2004EKONOMSKA ŠOLA
ŠarmanMark

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GumilarJernej

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KamnikarJan

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RanđelovićAna

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BajželjTaja

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TronteljSelena

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PutleMatic

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GlavanSvit

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
VodopivecSimon

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
UmekMojca

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
ToševskiKlara

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
JuhartLea Ana

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
MamičPaulina

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
Čater TimerMarjeta

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
MikličZala

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
GomezelLuka

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
StrojinAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
TintaTadej

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
UlčarTilen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
SpahičAna

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČesenKristina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
OzimcNika

Z

2004GIMNAZIJA MOSTE
Gerbec KraljMaša

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
LogarŠpela

Z

2003GIMNAZIJA POLJANE
RemškarManca

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
BeličSara Mia

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
KranjcLana

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjcBrina

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
KrižanAljaž

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
BergantGaja

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
VrhovnikŽan

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
PetrovičTaja

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽumerHana

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
BreškaBrina

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
JančarAndraž

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠimencKim

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
BožičEva

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GregoričGaja

Z

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KraškovičJaka

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BartolErazem

M

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
OrešnikLoredana

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
CankarSilva

Z

2002SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BabnikMiha

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PšeničnikSara

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ČauševićLejla

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BizjakMaša

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PircNeli

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
StatevskiRobin

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
HočevarAnže

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
JankovecŽan

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
JeršinNik

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
EmeršičRobert

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
GrmovšekJernej

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
ArnušMatjaž

M

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
SmajlovićAlmir

M

2003SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
MarkovičUrška

Z

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PeterlinNejc

M

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
LihteneggerMario

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
HribarGrega

M

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
IsteničZala

Z

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
TafovskaBelma

Z

2003SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BukovecJan

M

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BohincGregor

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BešterGea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JerinaLuka

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Tompa Lea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StrmčnikAna

Z

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrilerJan

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PaternosterDarja

Z

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KotarJurij

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HribernikLea

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KličičGala

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KajzbaNina

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BembičTjaž

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZupančičTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RudonjaRob

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Botonjić Ali

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BičakčičHaris

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DrobničMeta

Z

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE
CimpermanŽiga

M

2004ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
400m
PriimekImeSpolLRŠola
Miščič Kristjan

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PotočkiJakob

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BergantSamo

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrosNika

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SadekVeronika

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GašičLara

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VujičStefan

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KovačičAnže

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠarvariBalazs

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
VodiškarArne

M

2004GIMNAZIJA LEDINA
LipovecNejc

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
ŠtravsLana

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
KraljAna

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
KošmrljMonika

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
PlemenitiLucija Neja

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
Vuga David

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
BertonceljLina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
SekaćPino

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Kravchuk Semen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ToplakTija

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
FrančiškinKlara

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽenkoLan

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
CerliniBrina

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
DimcEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Kancilija Miha

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavčičTajda

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
SkubicŠpela

Z

2002GIMNAZIJA MOSTE
PovšeNejc

M

2002GIMNAZIJA MOSTE
Mohar GradišekNeža

Z

2002GIMNAZIJA MOSTE
GorišekMatej

M

2003GIMNAZIJA POLJANE
BuhAna

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
PraprotnikJakob

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
Pirnat KopačMia

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
PokecLara

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
LazarJakob

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
PrimcLovrenc

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Marinko Peter

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
PerčičZoja

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
MarnTjaša

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
BlažkoKaja

Z

2004GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SchlambergerGaja

Z

2002BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KrtRebeka

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
SelanAnamarija

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BarasBoštjan

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
KorošecNik

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
VintarŽan

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
FurlanRuben

M

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
JeričAnže

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SmerajcSara

Z

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PeklajSara

Z

2004SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
VrščajMarina

Z

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičTadej

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KumarLea

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodeErik

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StoparBlaž

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ErmanEma

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RizvićArmin

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DularGal

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Slaček MedičMatevž

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BaltičEva

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Ranković JenkoJan

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
PogačarJakob

M

2003EKONOMSKA ŠOLA
SuhadolcKaja

Z

2004EKONOMSKA ŠOLA
FranetičŽiva

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
IlarUla

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZupancKlara

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SikošekGabor

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZupancKlara

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KogovšekRok

M

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KocjančičAnja

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
Lavrič PregeljŽan Yazbeck

M

2004GIMNAZIJA LEDINA
PustKarin

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
BabičKatja

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
PerMaja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
RiharMaj

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
PugeljNina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MolkMartin

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
RovšekDairine

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupanIva

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
Nagode Žan

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
DjukićRobert

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlipšteterAndraž

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
LojkBlaž

M

2004GIMNAZIJA POLJANE
KržanFilip

M

2003GIMNAZIJA POLJANE
JerantMaj

M

2003GIMNAZIJA POLJANE
PrpičNik

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
JaklinErik

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkofAndraž

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkofAljaž

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
KosiGašper

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
GrosTinkara

Z

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
Lipicer Ela

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠteblajMatic

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
SmoleAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠtanteBrina

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠurkHana

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠajnLiza

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
NejedlyKatjuša

Z

2004GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Jakofčič SmrekarSimon

M

2002BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
GotlibLucija

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŽgurJona

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
RupnikPia

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KosićMaj

M

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TomšičDan Andrej

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
UleJurij

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
GartnarMarko

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
JesenkoPetra

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HotujecKaja

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VučkoKlara

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Raičević Anja

Z

2004SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
StomilovičVito

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
TrunkStaš

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
LazarEva

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PivkZala

Z

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
DacurLuka

M

2003SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Fortula MarušičAleksej

M

2004SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
SouidiKatarina

Z

2004SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
VrečarMatej

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KotarJakob

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BečanJulija

Z

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KorenMatija

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GabrovšekHana

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HlebecTajda

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BelkoLan

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrahovičDejan

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LipovacTilen

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Cijan BrkičMaruša

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RotarLoti

Z

2004WALDORFSKA GIMNAZIJA
MočenikLenart

M

2002GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LevecKlara

Z

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE
PožgajAnže Svit

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
ČeplakŽan

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
PrelovšekAleš

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
2000m
PriimekImeSpolLRŠola
VeršnjakMartin

M

2003EKONOMSKA ŠOLA
DolinarLenart

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DenšaUl

M

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NovoselecMatej

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
TomcBrin

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
MamičJakob

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠkrjancJan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠparovecAnže

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
PodgoršekŽiga

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
VelkavrhJon

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
DebeljakMatic

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
GašparičNande

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
BrezovšekNejc

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
MarinkoMatevž

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
ErjavecMatej

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
GoropečnikJernej

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
ŽagarNejc

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
AnželjTibor

M

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SircJakob

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NartnikJaka

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KnavsAleksander

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Gaberšček Tobi

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
StrunaMaj

M

2003EKONOMSKA ŠOLA
PircKarolina

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VerkGašper

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HrastarEva

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HribarJaka

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
BrezecNika

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
MačekAna

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
PircManca

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠipDomen

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
AvbeljNeža

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Lubej FinkAlina

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
Tomassini JeršinSandro

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
MajcenPatrik

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
OrelInja

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Železen Tjaša

Z

2004GIMNAZIJA POLJANE
VišnikarJurij

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
PetričTaja

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
PerčičZoja

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
LisecLuka

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
NastičEma

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
TšanTim

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠčukaPatrik

M

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PoredošMatic

M

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
StrelLara

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ČrčekNika

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Saksida Lana

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Fajdiga Lia

Z

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠkerjancGašper

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
Pevec NovakTibor

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
NarobeNejc

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
PodlesekMatic

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
KapićArmin

M

2003SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
PajtlerSandra

Z

2004SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
HemlerMarko

M

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
NovakMiha

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HabichtJakob

M

2004ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZajecKristina

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BanjacAlex

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JanežičTia

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TozonJure

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TerkajNik

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FortinNika

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČosičAlex

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BohincNika

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Lenček Jaka

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
VerbincMedard

M

2004ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
ŠuligojNeža

Z

2001EKONOMSKA ŠOLA
OrešekKarin

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
MačekSara

Z

2004EKONOMSKA ŠOLA
KovačevičSara

Z

2004EKONOMSKA ŠOLA
Kline Neja

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠvabKristina

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠtuhecBarbara

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠukljePia Ana

Z

2004GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LisacTara

Z

2004GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ArtačKaja

Z

2004GIMNAZIJA LEDINA
ErčuljKristian

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
RamovžEma

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
BokanKlara

Z

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
KnificLaura

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ArsičLuka

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
HrovatinŽiga

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
GolobIva

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KosKlara

Z

2004GIMNAZIJA MOSTE
OsolnikAjda

Z

2002GIMNAZIJA POLJANE
LisecLuka

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
BergantGaja

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
GlušičPetra

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
TurnesPablo

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽibertJošt

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
TuršičAleksej

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
PšeničnikTiara

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
KorošecJaša

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
NastičEma

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
RiglerVid

M

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SinanovićSabina

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GromEnej

M

2003SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GradnikKatarina

Z

2003SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
UlčarMaks

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
KitanovskiAlex

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
TroštTomi

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
BrodnikŽiga

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ZupaničBor

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
HrovatNik

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Zorjan Konig Gael

M

2004SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KaltakElla

Z

2004SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
Mihalič PraznikAmadeja

Z

2004SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
KovaćevićElvin

M

2003SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
KogovšekTinkara

Z

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SlakSebastjan

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
BabićLeon

M

2004SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BukovecKlara

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JakličIza

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FemcTaja

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BizjakGaja

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Potočnik Tilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SuhoveršnikManca

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MatjažSamo

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FogecMaj

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BožičAljaž

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČeponKristina

Z

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
StrahTilen

M

2003EKONOMSKA ŠOLA
NikitovićJaka

M

2002EKONOMSKA ŠOLA
AhmetovićTijan

M

2003EKONOMSKA ŠOLA
MaglićNaja

Z

2004EKONOMSKA ŠOLA
ScharbakovaMarija

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
VinkovičTinkara

Z

2002EKONOMSKA ŠOLA
ŠubicKlemen

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DobrinNina

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ĐekanovićLaura

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ĐekanovićAnja

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ČampeljAnže

M

2004GIMNAZIJA LEDINA
RugeljBlaž

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupaničMauro

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
LevičnikNika

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
DakićAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
RugeljAnže

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČavriJošt

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
JurakNal

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
StarašinicManca

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
CerarAleksander

M

2004GIMNAZIJA ŠIŠKA
PančurPatricija

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KovšcaNina

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
BukvičTjaša

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽerkoLucija

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
LjubičNejc

M

2003GIMNAZIJA POLJANE
ŽnidarčičJurij

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽibernaNejc

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
BernardNejc

M

2004GIMNAZIJA ŠENTVID
NastičEma

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
Debeljak Matic

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
SeverMateja

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠepičŠpela

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
PungeršekJaka

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
MuminovićAida

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
IgličVeronika

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrudenSanten

Z

2004SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PečenkoDavid

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
ČerenjakLuka

M

2004VEGOVA LJUBLJANA
KikeljMaj

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
KotnikJan

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
RadmanovićAndžela

Z

2004SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ŽalecIva

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
GavrilovičNataša

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BatiničKiara

Z

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
AmbrožičLejla

Z

2004SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Koren JustinGal

M

2003SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
GrandovecAna

Z

2003SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
SvetekJakob

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MušičMatej

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ManfredaDea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JošićTamara

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KeržičAneja

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KošeleNina

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MarinčičPetra

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PejičBojan

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MujićHarun

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PlavčakAljaž

M

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŽeleznikPia

Z

2004ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RudolfMonika

Z

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE
SavnikMaj

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Križman Matic

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - EKONOMSKA ŠOLAHadžikadunić Ajla, Milenković Nina, Habjan Tara, Kastelic Lara
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADŠtuhec Barbara, Kline Neja, Sadek Veronika, Gros Nika
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Kovačič Anže, Šarman Mark, Gumilar Jernej, Vujič Stefan
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKAKogovšek Rok, Vodopivec Simon, Šarvari Balazs, Glavan Svit
 - GIMNAZIJA LEDINAMamič Paulina, Miklič Zala, Čater Timer Marjeta, Toševski Klara
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Vuga David, Lipovec Nejc, Vodiškar Arne, Hribar Jaka
 - GIMNAZIJA POLJANERemškar Manca, Belič Sara Mia, Buh Ana, Logar Špela
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDPrimc Lovrenc, Jančar Andraž, Višnikar Jurij, Praprotnik Jakob
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Šimenc Kim, Keber Tara, Žumer Hana, Pirnat Kopač Mia
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Petrič Taja, Bergant Gaja, Kranjc Lana, Breška Brina
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 4Križan Aljaž, Marinko Peter, Lisec Luka, Škof Andraž
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAStarašinic Manca, Miklavčič Tajda, Dimc Eva, Česen Kristina
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Tinta Tadej, Ulčar Tilen, Sekač  Pino, Arsič Luka
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Bracovič  Žan, Rems Jakob, Medica Thomas, Skok Jekovec Nejc
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAAljaž Gabor, Erazem Bartol, Vid  Rigler, Jaka Kraškovič
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJASlak Sebastjan, Jerič  Anže, Lihtenegger Mario, Vintar Žan
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA 2Hribar Grega, Furlan Ruben, Peterlin Nejc, Koren Justin Gal
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAKotar Jure, Bohinc Gregor, Jerina Luka, Rode Erik
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Paternoster Darja, Strmčnik Ana, Tompa  Lea, Jaklič  Iza
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEStopar Blaž, Rizvić Armin, Bembič Tjaž, Fogec Maj
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Erman Ema, Suhoveršnik Manca, Kajzba Nina, Hlebec Tajda
 - VEGOVA LJUBLJANAKitanovski Alex, Ulčar Maks, Jeršin Nik, Baras Boštjan


ARHIV:
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140