100m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Škrjanec | Nika | Z | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Nuhanovič | Anel | M | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Pevec | Gregor | M | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Žalec | Žan | M | 1993 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Toplak | Vesna | Z | 1992 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Bizjak | Petra | Z | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Zarič | Dragana | Z | 1995 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Žabkar | Jan | M | 1995 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Gorenc | Žiga | M | 1992 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Orešnik | Klara | Z | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Kostelec | Tomas Daniel | M | 1992 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Bobnar | Andreja | Z | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Breznikar | Jan | M | 1992 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Flere | Samanta | Z | 1995 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Rogelj Meljo | Neža | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Međeral | Matija | M | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Dedo Lale | Lucija | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Piskar | Nina | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Fink | Nejc | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Miglioranza | Ana | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vuga | Eva | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Domitrovič | Leonela | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kršmanc | Vid | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Schultz | Kristijan | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Grimšič | Klemen | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Držan | Jure | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Hribar | Klara | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šepetavc | Manca | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kralj | Mark | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Papež | Jernej | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pišljar | Maruša | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Smajič | Ervin | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kuntarič | Marko | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Abdič | Melita | Z | 1995 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Klobučar | Maša | Z | 1995 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Lindič | Mitja | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Tomičič Prezelj | Joni | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pirnat | Sebastijan | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Rebernik | Lea | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Hostnik | Jan | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dežman | Gašper | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Memon | Luka Brazil | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kogovšek | Jaka | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Ogrinc | Matevž | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Belaj | Urša | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kos | Teja | Z | 1996 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Podgornik | Anja | Z | 1996 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Mesec | Luka | M | 1993 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Osolin | Kaja | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Volarič | Eneja | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Pižem | Anže | M | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Mavec | Kaja | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Knez | Matija | M | 1993 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Kožar | Jurij | M | 1994 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Svoljšak | Ambrož | M | 1994 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Ademoski | Sabedin | M | 1991 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Matko | Nejc | M | 1992 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Muzga | Jan | M | 1993 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Slaviček | Jaka | M | 1995 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kern | Žiga | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Behrić | Elvis | M | 1993 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mali | Gašper | M | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Jarc | Rok | M | 1993 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Veliu | Gentiana | Z | 1995 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Šabani | Hatiđe | Z | 1995 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Krhlikar | Miha | M | 1994 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Gavranič | Aleksander | M | 1991 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Smole | Nina | Z | 1994 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Umek | Špela | M | 1994 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Odar | Katja | Z | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bohinc | Neža | Z | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pretnar | Ula | Z | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Turšič | Domen | M | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Grom | Manca | Z | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Udovč | Gašper | M | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Rode | Pija | Z | 1995 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Bitenc | Matevž | M | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pikš | Dominik | M | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Zaharić | Siniša | M | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Tomasović | Aleksandra | Z | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jungić | Vesna | Z | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Babič | Andreja | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zalar | Polona | Z | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Duščak | Klemen | M | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jurinič | Andrej | M | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Dejak | David | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jarc | Žiga | M | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Terčič | Nika | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
400m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Aleksič | Nastasija | Z | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Brinovar | Luna | Z | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Dedič | Ines | Z | 1993 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Zupančič | Fran | M | 1993 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Trošt | Eva | Z | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Ahčin | Neža | Z | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gantar | Jan | M | 1992 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Pucelj | Tjaša | Z | 1995 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Železnik | Lea | Z | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Torkar | Miha | M | 1993 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Drešar | Rok | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Držaj | Tina | Z | 1994 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Molk Vesel | Nastja | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Komac | Tanja | Z | 1994 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Perovšek | Maša | Z | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Peklaj | Jean | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Jernejc | Urban | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Koštomaj | Aleks | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Tirc | Lan | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Rebolj | Borut | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pučko | Matej | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Macuh | Matjaž | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kavka | Eva | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Urbančič | Jerca | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Janežič | Lara | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Žgajnar | Kaja | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Prezelj | Tadej | M | 1994 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Jež | Nina | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Končina | Luka | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bokan | Tomaž | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bizjak | Žiga | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gabrovšek | Nina | Z | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stergar | Svarun | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Peklaj | Luka | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Horvat | Valentina | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lindič | Matej | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kranjec | Žan | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Avguštin | Zala | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Žnidaršič | Maša | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Drašler | Polona | Z | 1993 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Slovnik | Nina | Z | 1996 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Arsić | Srđan | M | 1993 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Stres | Adrijana | Z | 1995 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Kogovšek | Tjaša | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Dežman | Klavdija | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Prelesnik | Rok | M | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Horza | Hana | Z | 1995 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Pirnat | Žiga | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Antončič | Nejc | M | 1992 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mišmaš | Gregor | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Tomšič | Jaka | M | 1992 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Dremelj | Klemen | M | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Rudolf | Žan | M | 1993 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Škorič | Irnes | M | 1991 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Adrovič | Robert | M | 1992 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Sylaj | Njomza | Z | 1994 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Novak | Matija | M | 1992 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Potočnik | Klavdija | Z | 1992 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lakner | Jan | M | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Puc | Jure | M | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Brezovec | Neža | Z | 1992 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Šeme | Katarina | Z | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Zajc | Klemen | M | 1992 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Begič | Hana | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Jereb | Rožle | M | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Omanović | Špela | Z | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Musić | Melisa | Z | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Trnovec | Mark | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Tomič | Luka | M | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Smiljanić | Aleksandra | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Guberac | Mario | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Marc | Maša | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Simončič | Andraž | M | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
1000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Pavli | Luka | M | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Fakin | Matevž | M | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Belaj | Domen | M | 1993 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Gabrovšek | Anja | Z | 1993 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Sljepčevič | Saša | M | 1992 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Rupnik | Tim | M | 1992 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Jakša | Silvester | M | 1992 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Starman | Tajda | Z | 1992 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vrtačič | Nina | Z | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Aljančič | Jure | M | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Stegovec | Iztok | M | 1995 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Aljančič | Eva | Z | 1995 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Grubar | Nina | Z | 1992 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Ojsteršek | Adrijana | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Korbar | Pia | Z | 1994 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vižintin | Urša | Z | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Rutar | Valentina | Z | 1994 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Ferkov | Anja | Z | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Aljaž | Julija | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Zupančič | Klemen | M | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Pintarič | Mark | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Volk | Gregor | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Ribič | Matej | M | 1994 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Ait Si Omar | Mohamed | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Krajcar | Barbara | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Klemenčič | Eva | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Slabe | Matic | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Karba | Blaž | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Sunarič | Tamara | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šušteršič | Jure | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Vadnu | Martin | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Sever Rus | Eva | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Grmovšek | Uroš | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ravšelj | Nastja | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Žavbi-kunaver | Alenka | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Vrečar | Ana | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Valič | Lovrenc | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kašpar | Žiga | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jakelj | Urša | Z | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Koderman | Tjaša | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Petrač | Jan | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Rajterič | Domen | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dremel | Ula | Z | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trpin | Eva | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Petrič | Tjaša | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Drašler | Neja | Z | 1995 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Mišmaš | Maruša | Z | 1995 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Maklin | Neža | Z | 1994 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Gregorka | Jure | M | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Lumpert | Mateja | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Dermota | Klavdija | Z | 1994 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Purgar | Špela | Z | 1994 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Sokovič | Uroš | M | 1995 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Lazar | Gregor | M | 1994 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Hasić | Ervin | M | 1993 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Jugović | Alen | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Šetrajčič | Grega | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Pevec | Matija | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Gartner | Gašper | M | 1993 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Bogataj | Lara | Z | 1995 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Jaklič | Sara | Z | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kunšič | Gašper | M | 1992 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Leder | Matic | M | 1992 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kastelec | Klara | Z | 1992 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Tomič | Aleksandar | M | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Todić | Kaja | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Martinec | Urška | Z | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Merhar | Jan | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Petrovčič | Emil | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pirc | Rok | M | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Hrnčič | Anita | Z | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Cunja | Karin | Z | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Matečko | Nejc | M | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Gromilič | Deja | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
2000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Svete | Blaž | M | 1992 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Tršan | Rok | M | 1992 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Momirski | Jurij | M | 1993 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Zibelnik | Žiga | M | 1994 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Begič | Benjamin | M | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Lapuh | Rok | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kovač | Matej | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Klemenčič | Blaž | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Karba | Blaž | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pančur | Primož | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šimenc | Miha | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Dovč | Jan | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gabrovšek | Jure | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gaber | Jure | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gornik | Sebastjan | M | 1994 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Kotnik | Matej | M | 1994 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Osolnik | Tilen | M | 1993 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Plaznik | Matic | M | 1993 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Grunfeld | Kristian | M | 1996 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Šemrov | Jernej | M | 1993 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Vrankar | Janez | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Vogrič | Miha | M | 1995 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Debevc | Gašper | M | 1992 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Kogovšek | Žan | M | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Novak | Jan | M | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Čolić | Marko | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Špenko | Anže | M | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Pupović | Alen | M | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Malnar | Lovro | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Skok v višino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Štravs | Sandra | Z | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Debeljak | Nina | Z | 1995 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Bergant | Tina | Z | 1992 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Dobravec | Matevž | M | 1993 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Macura | Živa | Z | 1995 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Kralj | Tina | Z | 1993 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Pajer | Žiga | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Pintar | Žiga | M | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Hočevar | Žiga | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Malovrh | Anja | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Banjanac | Anja | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Pajer | Rok | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Otrin | Darja | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zukanovič | Jure | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gostiša | Rok | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Švabelj | Špela | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Šantelj | Lea | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Prepeluh | Julija | Z | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Levičnik | Blaž | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zaplotnik | Blaž | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pintar | Manca | Z | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Taulant | Sinani | M | 1993 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Zobec | Peter | M | 1995 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Zupanc | Tilen | M | 1995 | GIMNAZIJA MOSTE | |
Brvar | Matic | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Hajdu | Gašper | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Strajnar | Laura | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gleščič | Patricija | Z | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Letnik | Jaka | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stošič | Ana | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kokol | Luka | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šketa | Vesna | Z | 1996 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Šketa | Vesna | Z | 1996 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Knez | Nastja | Z | 1993 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Navretič | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Bizjan | Meta | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Primožič | Katja | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Furlan | Tina | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Bigec | Luka | M | 1995 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kojić | Edin | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Škoda | Miha | M | 1995 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Peček | Miha | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mulh | Tadej | M | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Šumberger | Nejc | M | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Meserko | Lea | Z | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Strnad | Maja Ana | Z | 1992 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Adlešič | Laura | Z | 1993 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Velepec | Špela | Z | 1995 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Tekavc | Katja | Z | 1994 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Volčič | Patricija | Z | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Medvešek | Špela | Z | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Cerar | Tamara | Z | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Ložar | Maja | Z | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kemperl | Nina | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Blagojevič | Dejan | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Dervišević | Ervin | M | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Grebenc | Jan | M | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Ajdarpašić | Aldin | M | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Šinkovec | Uroš | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Skok v daljino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Petrovič | Maja | Z | 1995 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Lipovec | Laura | Z | 1993 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Bracovič | Inja | Z | 1992 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Kotar | Nuša | M | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gjerkeš | Nina | Z | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Blatnik | Jaka | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Recelj | Iza | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Purkaf | Gašper | M | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kadunc | Julija | Z | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vrhovec | Domen | M | 1994 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Klopčič | Nejc | M | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Robida | Matic | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Mlakar | Sabina | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Jan | Martina | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gerenscher | Deso | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bregar | Jaka | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Petauer | Nika | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Končar | Maruša | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ponjevič | Timotej | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Medič | Aljaž | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ivančič | Karin | Z | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Berčan | Sara | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Jazbec | Jure | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Petrovčič | Ana | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Đekanovič | Stojan | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Sivec | Urša | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Balon | Julija | Z | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Praznik | Nik | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Frece | Klemen | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kukec | Urban Frank | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kermelj | Jorg | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Judež | Eva | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Popovič | Tina | Z | 1996 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Besednja | Tina | Z | 1995 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Rožmanec | Maruša | Z | 1992 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Verdinek | Marija | Z | 1995 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Šetina | Mojca | Z | 1995 | BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA | |
Djerić | Ines | Z | 1993 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Kušar | Tina | Z | 1994 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Bratok | Metka | Z | 1993 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Polizzi | Rok | M | 1992 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Treven | Ana | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Javornik | Valerija | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Kuhelj | Anamari | Z | 1995 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Benkovič | Jure | M | 1994 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Bevk | Miha | M | 1991 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Urbanija | Nataša | Z | 1993 | SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA | |
Vrečar | Grega | M | 1995 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kovačič | Matej | M | 1993 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Koprivec | Kristjan | M | 1992 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Adamek | David | M | 1993 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Šantelj | Luka | M | 1992 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Črnič | Ana Marija | Z | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Horvat | Uroš | M | 1993 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Vuković | Vesna | Z | 1993 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Čuš | Miha | M | 1994 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Matoša Žgank | Urška | Z | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Škafar Milek | Danaja | Z | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Klemenčič | Tina | Z | 1994 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Eržen | Jaka | M | 1994 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Vozel | Jernej | M | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jeraj | Anamarija | Z | 1992 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Dragan | Žan | M | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jurca | Dominika | Z | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Pance | Matevž | M | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Nagode | Helena | Z | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Humar | Nik | M | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Uranjek | Bojana | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Šrenk | Hana | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Švagelj | Jure | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Slovnik | Bine | M | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Beširević | Denis | M | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Košir | Tilen | M | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Rogelj | Špela | Z | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Suvanje krogle |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Skobrne | Luka | M | 1992 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Setnikar | Tanja | Z | 1992 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Ponjavič | Aleksandra | Z | 1993 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Rajh | Tjaša | Z | 1993 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Plestenjak | Mihaela | Z | 1994 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Urbanija | Žan | M | 1995 | ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA | |
Štravs | Klavdija | Z | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Tomše | Sara | Z | 1994 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Kalin | Luka | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Đurđevič | Tanja | Z | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vidmar | Manca | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Mašič Vlaškalič | Tara | Z | 1995 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bochl | Anže | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vokič | Marko | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Brvar | Luka | M | 1992 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Jarc | Jonatan | M | 1994 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Lah | Timi Timotej | M | 1993 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Velepec | Juš | M | 1994 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Krivic | Peter | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Pršin | Aleš | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kumek | Denis | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Čečkova | Ekatarina | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kumše | Robert | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Selan | Mark | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Haler | Neža | Z | 1993 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Dizdarevič | Tamara | Z | 1994 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Marsič | Lina | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Svolšak | Blažka | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kovač | Matic | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Potočnik | Sergij | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kopač | Jure | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gvozdanovič | Anja | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Dobrovoljc | Polona | Z | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Rudež | Tin Vendramin | M | 1992 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lukančič | Katja | Z | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Čergič | Marko | M | 1995 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kropej | Tadej | M | 1994 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Mljač | Brina | M | 1993 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pečnik | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Golob | Liza | Z | 1994 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Despot | Nataša | M | 1995 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Alibabić | Azra | Z | 1995 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Alič | Maja | Z | 1994 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Andrejka | Tjaša | Z | 1994 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Zupančič | Blaž | M | 1995 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Murdžoski | Boban | M | 1995 | SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA, OKOLJEVARSTVENA ŠOLA IN STROKOVNA GIMNAZIJA LJUBLJANA | |
Kastelic | Pavel | M | 1991 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Marciuš | Mitja | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Žabnikar | Žiga | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Celarc | Blaž | M | 1994 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Skubic | Irenej | M | 1993 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Stupica | Lea | Z | 1993 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Belaj | Domen | M | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Nussdorfer | Jan | M | 1995 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Penič | Špela | Z | 1994 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Plut | Aleksander | M | 1994 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Pungertnik | Lara | Z | 1994 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Bernik | Žiga | M | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Harej | Nežka | Z | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Ahačič | Anita | Z | 1994 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lazič | Tim | M | 1995 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Nagode | Klara | Z | 1992 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Dovč | Aljaž | M | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Vrhovec | Jaka | M | 1993 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Lapić | Ana | Z | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Savšek | Darjan | M | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Bošnjak | Boris | M | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Skebe | Miha | M | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Zupančič | Žan | M | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Kocjan | Manca | Z | 1994 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Bošnjak | Maja | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Mervar | Ines | Z | 1993 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Obrovac | Adriana | Z | 1995 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
Balantič | Anže | M | 1992 | ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | |
4x100m: |
- EKONOMSKA ŠOLA | Petrovič Maja, Bizjak Petra, Toplak Vesna, Škrjanec Nika | |
- EVROŠOLA LJUBLJANA | Žabkar Jan, Gorenc Žiga, Gorišek Matic, Vukičevič Marko | |
- GIMNAZIJA LEDINA | Schulz Kristian, Robida Matic, Držan Jure, Međeral Matija | |
- GIMNAZIJA LEDINA 2 | Starin Rebeka, Obaha Ana, Perovšek Maša, Vuga Eva | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID | Strajnar Laura, Belaj Urša, Judež Eva, Tomičič Prezelj Joni | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 2 | Mljač Brina, Petrovčič Ana, Jež Nina, Avguštin Zala | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 3 | Pirnat Sebastijan, Končina Luka, Lindič Mitja, Hajdu Gašper | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 4 | Memon Luka Brazil, Bokan Tomaž, Lindič Matej, Stergar Svarun | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 | Kavka Eva, Janežič Lara, Žgajnar Kaja, Urbančič Jerca | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 | Kuntarič Marko, Želko Gregor, Zukanovič Jure, Jazbec Jure | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 4 | Berčan Sara, Hribar Klara, Končar Maruša, Šepetavc Manca | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 4 | Papež Jernej, Pučko Matej, Smajič Ervin, Kralj Mark | |
- GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | Kos Tea, Podgornik Anja, Knez Nastja, Drašler Polona | |
- SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | Dežman Klavdija, Kogovšek Tjaša, Malavašič Karmen, Volarič Eneja | |
- SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | Kožar Jurij, Svoljšak Ambrož, Ademoski Sabedin, Matko Nejc | |
- SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO | Ostrovršnik Michael, Klemenčič Igor, Slaviček Jaka, Okorn Rok | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE | Simončič Andraž, Jarc Žiga, Jurinič Andrej, Zaharić Siniša | |
- ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2 | Rogelj Špela, Cerar Tamara, Terčič Nika, Ložar Maja | |