Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
IntiharAnja

Z

1999EKONOMSKA ŠOLA
OšlajPia

Z

2001EKONOMSKA ŠOLA
TomičAndreja

Z

2001EKONOMSKA ŠOLA
DemšarFilip

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŽleAnže

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŽabnikarŽana

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BenedikAna

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LikavecUrša

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RaspetAna

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrmMark

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZavršanJaka

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
JudežMiha

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
Rifelj TričkovičAnže

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
FerjanTina

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
CetinTaja

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
GumilarKarolina

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
KobalLana

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
KraljEva

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
ŽnidaršičEva

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
PristavecAnja

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
KalinTim

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Turšič PoljanšekUla

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
KotnikAnja

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
HlebecMaša

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
SiročičKarolina

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČesenKristina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
GajičAleksander

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Martinšek Tjaša

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MarkovičŽan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SrovinMaša

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KučejNik

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
RugeljBlaž

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
DerviševićErik

M

1999GIMNAZIJA MOSTE
KončinaLaura

Z

2001GIMNAZIJA MOSTE
JurenBlaž

M

2001GIMNAZIJA POLJANE
RavnikarMiša

Z

2001GIMNAZIJA POLJANE
KnafelcŽan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
BrdnikManca

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
BogolinMaks

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
FranetičTaja

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
JurcaGal

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
MaučecSaša

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KeberTara

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
GiacomelliTimotej

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
JagodnikLara

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
VedernjakTim

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
ObalIza

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PovšeMojca

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SenicaLina

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
HočTej

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Kolar BačnikBor

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
SlabeAljaž

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Topić BeganovićInes

Z

1999SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BrusačIvana

M

1999SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
GregorecAnja

Z

1999SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BosnićNeira

Z

2000SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ModecJure

M

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GoljaSanja

Z

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BizjakKlara

Z

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
BezjakNika

Z

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MarinšekMartin

M

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
LavričNika

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VinčecGal

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
BaltićAlmedin

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
HribarMatevž

M

1999SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KotnikLuka

M

1999SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
GrčarDejan

M

1999SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
PerparTim

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
LaznikStaš

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
Janhuba ZdravkovićMatija

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
TabakovićDavid

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
KostanjšekKatrin

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ObrezaBrina

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KrajnikPatrik

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KarNika

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
LeskovecSibila

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
SivacStefan

M

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
BriceljLara

Z

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
ŠtiftarUrban

M

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
HrovatAna

Z

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ZakšekKlara

Z

2000SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PeterlinMojca

Z

2000SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
LukmanMaks

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
GregoričEva

Z

2000SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
PintaričVid

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
KanalecBlaž

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
TrogrličMatic

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
KumarGal

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BenedičičLuka

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BešterGea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Šraj MikličIza

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KregarVid

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmerkoljNik

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠkerlNeža

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GorjancTeja

Z

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JosićTamara

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SajovicTjaž

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZakrajšekLucija

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MatečkoMatej

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Kurtović Almin

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KaduncMatevž Filip

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SeverZala

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MandeljLuka

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HasanagićNik

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PintaričNika

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PircNika

Z

2000GIMNAZIJA ŽELIMLJE
JesenkoMatija

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
400m
PriimekImeSpolLRŠola
JesenšekFilip

M

1999EKONOMSKA ŠOLA
DimitrovaInes

Z

2001EKONOMSKA ŠOLA
MočnikKarina

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
HudohmetFran

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
StrunaNejc

M

2000EKONOMSKA ŠOLA
MaziUrša

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MušičRok

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JarnovičLana

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
UlčarMatic

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AvdjeličAndraž

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
ŠtrekeljEva

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
ŠtupicaHana

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
FerkoljZala

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
ZakonšekŽanet

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
AbdakovičTajra

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
BertonceljLina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽeleznikTjaša

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
PovšeMaruša

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
RomMatija

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mesec KoširLovro

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
TintaTadej

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
RaceVal

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
GomilšekJakob

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
ČauševićAlejna

Z

2001GIMNAZIJA MOSTE
SedejTine

M

2000GIMNAZIJA POLJANE
ŠkerljKaja

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
RozmanKlara

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
StoparNika

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
KovačičBlaž

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
FonGašper

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
BabičTilen

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
GregoričTeja

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
MaričAlja

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
TukhayVladislava

Z

1999SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
CukjatiHana

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrahovacGregor

M

2000SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
OlivoErik

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
KitakAnže

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
ToplakLuka

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
JavornikŠpela

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Pintar Tajda

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KranjecHana

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ToplikarFilip

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
RozmanTimotej

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DobrovoljcŽan

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HriberšekLea

Z

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
TodićTimotej

M

1998SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
AščičIvan

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
BajramovićAdmir

M

2000SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠkrjanecŽiga

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MiklavičTilen

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JakličIza

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VeselŽiga

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PestotnikDarja

Z

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DebevecBlaž

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MihovecAnamarija

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TotAljaž

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RantAndraž

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MuzaferovićHasan

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OmanTim

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PoglajenŽan

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JušićMelisa

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TorkarAna

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OsredkarAna

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MargonMetka

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠpanjaJurij

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
ŠušteršičMonika

Z

2001EKONOMSKA ŠOLA
JapeljJan

M

2001EKONOMSKA ŠOLA
PlaznikMaja

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GroznikŽiga

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ČmrlecMarko

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatićUrša

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ArhKaja

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MuzaferovićInes

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
CafEnej

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SimoničAna Lucija

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
SmoleBrin

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
ČesenNika

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
StrmčnikNika

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
PungerčarMaja

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
PintaričNik

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
KosAndraž

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
NovoselecMatej

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
MolkMartin

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
JemecJaka

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
RautovičMaj

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
TekavecEla

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
KlemenčičŽiva

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
VilharKlemen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZabukovnikMark

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠparovecAnže

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
VugaMarija

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemenčičNina

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
AmeršekKim

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
GrmekNežka

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KrašovecUrška

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
KokotSofia

Z

1999GIMNAZIJA POLJANE
LampičLea

Z

2000GIMNAZIJA POLJANE
HrenLea Helena

Z

2001GIMNAZIJA POLJANE
Bizjak UdvancStaška

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
DavidovičDomen

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
JančarŽiga

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
AhačičAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
GloregerLana

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
KovačičBlaž

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
PušTadej

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠušteršičLucija

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
MaričAlja

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
RiglerVid

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KropivšekJure

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Potočnik MauserNika

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PrahJerneja

Z

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KopačKarin

Z

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
LindičSara

Z

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MikličKarin

Z

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TomičŽan

M

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Čordić Sinan

M

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VidrihUrška

Z

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KristjanKolarev

M

2001SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MekišMarino

M

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
VrhovnikLuka

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
DušaJošt

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
ŠtrusDavid

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
ZupancTilen

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
RženičnikUla

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KnezTjaša

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KarižTaja

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PivkKristan

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BalažičPetja

Z

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
DerajićStefan

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
PirnatUrban

M

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ObranGal

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PiškurKatja

Z

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SimerlMojca

Z

2000SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
BergantŠpela

Z

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
KosinMartin

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodeMartin

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HočevarKatja

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MavriMarjeta

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BergincMatic

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OsmanagićJasna

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Soković HolcTaja

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MahneNika

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BabačaHana

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Jevšnik RadolaMatic

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LavričMartin

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BizjanLuka

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KolarKlemen

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LipovecJan

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠkerljLuka

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
UšeničnikUrh

M

2001GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČopJaka

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
2000m
PriimekImeSpolLRŠola
KmetičAnej

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
JakiAnton

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
ŠkofDavid

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
IsteničMiha

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
PlankoLovro

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠkrjancJan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
HladnikDejan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
KocmanRok

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
KnezDomen

M

1999GIMNAZIJA POLJANE
PodržajPeter

M

1998GIMNAZIJA POLJANE
OgrinDominik

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljLuka

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
BaumgartnerFilip

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
DuščakNejc

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
MandeljcRok

M

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MušićHaris

M

1999SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
MatjanGrega

M

2001SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
StojanovićAleksander

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
TrojanšekTine

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
GolijaJernej

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
ToplakLeon

M

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PodlogarBoštjan

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
CunjakDamjan

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
ŠvigeljUrban

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
MaliJakob

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BanjanacBlaž

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Primožič Luka

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HrenTine

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
IgličarŽiga

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PintarMartin

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
Terbec KrajnikJon

M

2000EKONOMSKA ŠOLA
KamnikarJan

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HeričUrša

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SmoleJuš

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
KončanKlemen

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
StarmanAnja

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
AvbeljNeža

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KukmanNaja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZamanMaja

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
CurkNeža

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
TrstenjakTim

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MarijanovičFilip

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
GornikAljaž

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
GornikTilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
BačakMaša

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
BrolihAnja

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
MatjažKaja

Z

2001GIMNAZIJA MOSTE
AndlovicMaša

Z

1999GIMNAZIJA POLJANE
VidemšekKlara

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
LajovicPetra

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
StrmčnikJan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
OsrečkiDan

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
JurečičLora Ana

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
MarinčičNuša

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VejseloskiSiddik

M

2000SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
VišnarLaura

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KosecJaka

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
OblakAnže

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
SvetlinVid

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
KorantZara Veronika

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KajtazovičDino

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
FortunaAna

Z

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BreganskiIris

Z

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Uršič FratinaTinkara

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Skopec Gregor

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PavcDomen

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZajcLiza

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlemenčičDejan

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Zečević Aleksandra

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KumerŽiga

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrandovecMaruša

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KepaUrška

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KurešLuka

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Debeljak Jan

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČernePia Sara

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
EtlingPeter

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KorelcTim

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
DaliposkiEmil

M

2000EKONOMSKA ŠOLA
KaduncNinika

Z

2001EKONOMSKA ŠOLA
MujičZuhradina

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
VodičarSara

Z

1999EKONOMSKA ŠOLA
PirihTajda

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
SotošekSara

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠtuhecBarbara

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠulmanBruno

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
FerjančičNina

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BobnarLovro

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KokaljTaša

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrčarAna Pia

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
VončinaTim

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
VaupotJaka

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
ŠtrubeljRok

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
GolobIva

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
TušarMiha

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠčukaAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
VelkavrhTara

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
PircPatricija

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
KaramatičLaura

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZalaznikMatic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
StrnadAljaž

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
PodgoršekPeter

M

2000GIMNAZIJA POLJANE
UdeNika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
LenarčičVid

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkrbincVid

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
MetercMatic

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
Bibič Tinkara

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
CrnjakValentina

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
AhačičAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
DukaričPia

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
KnezBarbara

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JerasAna

Z

2001SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
OrtarBlažka

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PoklarMatevž

M

1999SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
ŽustJan

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
TellLuka

M

1999SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
ErjavecPeter

M

1999SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
AnžinTjaž

M

2001SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
SadićMaj Domen

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
Ranković JenkoJan

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
PišekGašper

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
ZoiMav

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JovanJurij

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŠkodaUrška

Z

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
JakličNejc

M

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
HorvatSara

Z

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SlakSebastjan

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ZornadaNejc

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ČernigojTan

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
NovakJure

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PavšičAmadej

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JovanŽiva

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LegatMarta

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ProsićMark

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HamzićArmin

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotočnikTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KavšakTjaša

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
StojinovićDušan

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KranerAmadeja

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VidmarAnita

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HitiManca

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RusTaja

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RemškarŠpela

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MarcJure

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
Ognjenović David Nik

M

1999EKONOMSKA ŠOLA
TekavecŽan

M

1998EKONOMSKA ŠOLA
Gerič ŠkopacKatarina

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PozvekPatricija

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NovakLuka

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
IleršičMatija

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
KaišičKristina

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
NoseSamo

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
ŠpindlerŽana

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
VončinaAna

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
BelecPetra

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
JuvanMaj

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
DobrovoljcMatic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
OzmecMiha

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
MaljevecLucija

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠušteršičZoja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
LapLiza

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
VozeljRebeka

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
OstrežAljaž

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
UršičKristina

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
LičenJure

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
StoparNika

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
OsrečkiDan

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
SvetinaVid

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
Žlof AndrojnaNives

Z

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KoprivecNika

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
IkanovićEmil

M

2001SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
BarličMatej

M

2000SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
HribernikKristina

M

1999SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
AmršekSebastijan

M

1999SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
GrünfeldJaka

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KaplanGašper

M

1999SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KozlevčarAna

Z

1999SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
JankovičTjaša

Z

2000SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
VidmarTomaž

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
DedičLuka

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
HeinzerTilen

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
JankovićUroš

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PirnatFilip

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
CeglarEma

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
LesjakMatic

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MaliNika

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
AgovićAsmir

M

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
ŽilićDino

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ZakrajšekVeronika

Z

2000SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
GrdadolnikNejc

M

1999SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BrumatMaruša

Z

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ČernigojGaj

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BreznikMatic

M

1999SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ManfredaDea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HolobarAneja

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačičTjaša

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŽivaličKristjan

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GregorčičTim

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
UsnikVal

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZobecJan

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KoželjTilen

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TolimirDarko

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GroznikAndraž

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JelenMark

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PovšeKlara

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DebeljakLea

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JerebAnja

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BaltićSifet

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Serdarević Lejla

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADŠulman Bruno, Demšar Filip, Omeradžić Sandi, Stankovič Samo
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Štuhec Barbara, Žabnikar Žana, Sotošek Sara, Benedik Ana
 - GIMNAZIJA LEDINAJudež Miha, Završan Jaka, Rifelj Tričkovič Anže, Avdjelič Andraž
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Kobal Lana, Kralj Eva, Žnidaršič Eva, Pristavec Anja
 - GIMNAZIJA MOSTEPahonik Zala, Hadžić Ema, Matjaž Kaja, Čaušević Alejna
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDUde Nika, Škerlj Kaja, Keber Tara, Jagodnik Lara
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Bogolin Maks, Babič Tilen, Davidovič Domen, Škrbinc Vid
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Šušteršič Lucija, Rozman Klara, Brdnik Manca, Maučec Saša
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 4Kovačič Blaž, Giacomelli Timotej, Kusič Vladimir, Jurca Gal
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŽeleznik Tjaša, Velkavrh Tara, Povše Maruša, Srovin Maša
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Mesec Košir Lovro, Gajič Aleksander, Tinta Tadej, Strnad Aljaž
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Kučej Nik, Kalin Tim, Rugelj Blaž, Zalaznik Matic
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAObal Iza, Knez Barbara, Senica Lina, Povše Mojca
 - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLAGolja Sanja, Lavrič Nika, Bezjak Nika, Bizjak Klara
 - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVOKostanjšek Katrin, Pintar Tajda, Obreza Brina, Rženičnik Nika
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAJanhuba Zdravković Matija, Mičić David, Tabaković David, Perpar Tim
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJAŠtiftar  Urban, Ceglar Mark, Jaklič Nejc, Slak Sebastjan
 - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA 2Simerl  Mojca, Zakšek Klara, Zakrajšek  Veronika, Horvat Sara
 - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLALukman Maks, Kanalec Blaž, Pintarič Vid, Černigoj Tan
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAKumar Gal, Kregar Vid, Pavšič Amadej, Smerkolj Nik
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Šraj Miklič Iza, Bešter Gea, Škerl Neža, Pestotnik Darja
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEZajc Liza, Osredkar Ana, Josić Tamara, Hiti Manca
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Zakrajšek Lucija, Gorjanc Teja, Jušić Melisa, Kepa Urška
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Mandelj Luka, Hamzić Armin, Matečko Matej, Kurtović  Almin
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 4Oman Tim, Hasanagić Nik, Poglajen Žan, Tot Aljaž

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140