Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351


ARHIV:
9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
Petrovič Maja

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
KocjančičAndraž

M

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BobnarAndreja

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OrešnikKlara

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZaletelŽiva

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KorenAleksander

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SlakManja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
AmbrožičNejc

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
RozinaMiha

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
VlahAljaž

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
PurkatGašper

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
Dedo LaleLucija

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
SlakEva

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
DomitrovičLeonela

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
ŠepetavcManca

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
DebevcKaja

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
KraljMark

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
SmajičErvin

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
PapežJernej

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ErjavecSimon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ZagoracKatarina

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
Tomičič PrezeljJoni

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
OgrincMatevž

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
LindičMitja

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
BitencDiana

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KarnelJorg

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PavlinTjaš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
RebernikLea

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
LenardičJasna

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JanežičLuka

M

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
HorvatAleksander

M

1995SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
JugovićAlen

M

1994SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
Marenče Jan

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
GecBrigita

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
LovšinEva

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MlakarŠpela

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
LebanKaja

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MartinčičNadja

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GerbecIzabela

Z

1995SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
SvoljšakAmbrož

M

1994SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KomidarJaka

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
LaharnerNejc

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KavšekDomen

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
KlemenčičIgor

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
HribarManca

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DolencGrega

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŽibretTeja

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KončanNina

Z

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MayrPetra

Z

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
RahneLiza

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodnarFranjo

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodičJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HribarAljaž

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PetrušićAna

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikDomen

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PečovnikMatic

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JarcŽiga

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KovšeGregor Karl

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PetrovičIgor

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KaltakAnita

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JarcLoti

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SimončičIzidor

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
400m
PriimekImeSpolLRŠola
FakinMatevž

M

1994EKONOMSKA ŠOLA
Žabkar Jan

M

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
ŽeleznikLea

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KuharLiza

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TroštEva

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LenardičAjda

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VrhunecEnej

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LampičLuka

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
PetričŽan

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
DržajTina

Z

1994GIMNAZIJA LEDINA
AtanasovKaja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
JarcJonatan

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
ČesenJure

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
MacuhMatjaž

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
Pučko Matej

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
KavkaEva

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žavbi -kunaverNina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanežičLara

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
SlabeMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZukanovičJure

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
KostanjšekNina

Z

1993GIMNAZIJA POLJANE
AvguštinZala

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
JežNina

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PeklajLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KrncSara

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PlaznikAnja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
BokanTomaž

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
BizjakŽiga

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
DežmanGašper

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KončinaLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjecUroš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkodaKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
LindičMatej

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
LjubičLeon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
BobnarMaruša

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrandovecPetra

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrdadolnikErik

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
RupnikJure

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
FakinMiha

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
MikanecMatej

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
MezgecKlemen

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VončinaNina

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
HokkanenEva

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PerovičAnže

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SchwartzmanJernej

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FeldaManuel

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠemeKatarina

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KranjcZala

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČučićBoris

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GromilićDeja

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikSabina

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Martinec Urška

Z

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LovrićIgor

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NovakLuka

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JerebRožle

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HomecDiana

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GregorcRebeka

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
StritarJera

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
Ignjatovič Tim

M

1993ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VrtačičNina

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠumahAna

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AhčinNeža

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AljančičEva

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
CehnerUrban

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KomacTanja

Z

1993GIMNAZIJA LEDINA
TuršičŽiva

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
TomažinKatja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
LavričŽan

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
PotaričBlaž

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
KraljLučka

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
RibičMatej

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
DernovšekTilen

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
FerjanNika

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
ŽnidaršičAnita

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
GrmovšekUroš

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Šušteršič Matic

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ReboljBorut

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemenčičAnita

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
MlakarTina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žavbi -kunaverAnja

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
KavkaNejc

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
PišljarMaruša

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
VučkoJasmina

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
FerkovNaja

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
ValičLovrenc

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
SivecUrša

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
VrečarAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
RajteričDomen

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
JakeljUrša

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KašparŽiga

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
KrncSara

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
Smrekar Karin

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PetračJan

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
MišmašMaruša

Z

1994GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BesednjakTina

Z

1994GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZoreŽan

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ZoreJan

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
GrdadolnikBor

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
LazarGregor

M

1994SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
PlevelDomen

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
PrhajŽiga

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
PodobnikŽan

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
MartinčičMatej

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
RudolfŽan

M

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
SusmanAna

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KozjekTina

Z

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
VidmarŠpela

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ŠkoberneBrigita

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KomacSara

Z

1994SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PlantanJaka

M

1993SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
HorvatAnita

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SetničarŠpela

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
KaltakHaris

M

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
PečnikTea

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
PlanincRok

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NovakJan

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZoubekPetra

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Primožič Lucija

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HudovernikEva

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČizmanGašper

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BukovecAnamarija

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ĐambićEmrah

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HitiGašper

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NuhanovićEdi

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlakočerTilen

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DolesMaša

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FilipovičBlaž

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŽivkovićViktorija

Z

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlunSašo

M

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
NagodeLucija

Z

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BonceljJure

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
2000m
PriimekImeSpolLRŠola
Župevec Rok

M

1993ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
PetrovičBlaž

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BartolJošt

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
PečakMatija

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
MencigarMatevž

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
JernejcUrban

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
Kavčič Alex

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
VadnuMartin

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠimencMiha

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
GaberJure

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
CvekUrban

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
GabrovšekJure

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
StankovičMatej

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
DovčJan

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
PlaznikMatic

M

1993SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
FeleBenjamin

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
NovakMiha

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
ŽakeljBorut

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
ŠemrovJernej

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
VidmarJernej

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PetrinčičŽan

M

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
GradišarŽiga

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KogovšekŽan

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MalnarLovro

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Gale Denis

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SpahijajDardian

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČolićMarko

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HribarNejc

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ArhMatej

M

1993GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
DobravecMatevz

M

1993ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VaupotTina

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠemeKlemen

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
KeneDavid

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
HočevarŽiga

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
PustMonika

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
ŠvabeljŠpela

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
BečanTimotej

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
PrepeluhJulija

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
MehleTjaša

Z

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
FeferJaka

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
LevičnikBlaž

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
GostišaRok

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupancTilen

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
ČernošLovro

M

1996GIMNAZIJA MOSTE
BetonKatarina

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
LetnikJaka

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PrešerenTina

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
JukićPetar

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BrvarMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KlasničLorena

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
StankovičDavid

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
IleršičAndrej

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
KržičŽan

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
KraševecMatej

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
HalbSanja

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
TekavcKatja

Z

1994SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
VolčičPatricija

Z

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MedvešekGrega

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SkokRok

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FaturAna

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
IvančičTomaž

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VrabičAndraž

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SlovnikBine

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠljivićAleksandar

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠinkovecUroš

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CerarTamara

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BabnikMatej

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BevecJanez

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KorošecAljoša

M

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
DebevecUrša

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
LapJan

M

1994EKONOMSKA ŠOLA
MlakarNejc

M

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KorenPetra

Z

1993GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BarbičEma

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MustarEva

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrahovecAndreja

Z

1995GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
RupnikUrša

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
HladnikGaja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
KunsteljŽiva

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
NuničMarko

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
NosanMiha

M

1993GIMNAZIJA LEDINA
GolobAljaž

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
VrhovecDomen

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
MatkoJure

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
OklešenLara

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanMartina

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
RupretSebastjan

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZaplotnikBlaž

M

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanAna

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PečekNika

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
StajnarLaura

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
KukecUrban

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
Pavlič VasiljevičNina

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PetrovčičAna

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
PraznikNik

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽvokeljNika

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
FreceKlemen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ZupančičKatja

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ZajecNik

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Beganovič Alen

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MožekŽan

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TegeljTadej

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
AntončičNejc

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
PorentaJanez

M

1994VEGOVA LJUBLJANA
PirnatŽiga

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
VukovićVesna

Z

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Žgank MatošaUrška

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Škafar MilekDanaja

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
SojarValentin

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MalovrhKatja

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StražarTjaša

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PanceMatevž

M

1993ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KukovicaŠpela

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KoširTilen

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BeširevićDenis

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HumarNik

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠljivićGoran

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MustarNevenka

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MesićBenjamin

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlincGregor

M

1994GIMNAZIJA ŽELIMLJE
IndiharMetod

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
UrbanijaŽan

M

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
Planinšek Matevž

M

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
MatičičUrša

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ArnšekManja

Z

1994GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GregorčičAna

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
VelepecJuš

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
PremrovJan

M

1994GIMNAZIJA LEDINA
Maškič VlaškaličTara

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
NovakAna

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
PetrovčičJaka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
KotnikLuka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
MiklavčičUrša

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
ČečkovaEkaterina

Z

1993GIMNAZIJA ŠIŠKA
KrivicPeter

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
KumekGabrijela

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
SelanMark

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
KumekDenis

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
PršinAleš

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
Medič Aljaž

M

1994GIMNAZIJA ŠIŠKA
DizdarevičTamara

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
UdovčKristina

Z

1997GIMNAZIJA MOSTE
ČernošLovro

M

1996GIMNAZIJA MOSTE
KocjanUrban Oktavijan

M

1993GIMNAZIJA POLJANE
Nakrst VidicAna

Z

1996GIMNAZIJA POLJANE
KropejTadej

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
LisjakTine

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
RogeljaAndraž

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KoplovaMiša

Z

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
KošnjekNina

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽnidaršičMaša

Z

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
KovačMatic

M

1993GIMNAZIJA ŠENTVID
Pleško Nace

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
GornikŽiva

Z

1996BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
AvbeljManca

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ZupančičBlaž

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
MrazićRatko

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
GajičSlaviša

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
SričaNejc

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
TomšeMatic

M

1993VEGOVA LJUBLJANA
StupicaLea

Z

1993SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Ocvirk BizjanJan

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
RepAjda

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MiličevičLena

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
AnzeljcŽan

M

1993SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MesićEva

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠkrijeljErvina

Z

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
TeršanBlaž

M

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
CerarSaša

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
OmejcPatricija

Z

1993SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
SmrdeljAnže

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
AhačičAnita

Z

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FaričNeža

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Križaj Urban

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MehleAndrej

M

1994ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičŽan

M

1993ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČergićMarko

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KovačevićMilan

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BlagojevićDejan

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MedićMiloš

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KocjanManca

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LapićAna

Z

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZofKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - EKONOMSKA ŠOLADebeljak Nina, Puhar  Nkolina, Plestenjak Mihaela, Rajh Tjaša
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADTrošt Eva, Orešnik Klara, Vrtačič Nina, Koren Petra
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Kuhar Liza, Mustar Eva, Barbič Ema, Lenardič Ajda
 - GIMNAZIJA LEDINADedo Lale Lucija, Držaj Tina, Slak Manja, Domitrovič Leonela
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Rozina Miha, Ambrožič Nejc, Vlah Aljaž, Purkat Gašper
 - GIMNAZIJA MOSTEHorvat Maruša, Ivamčič Tjaša, Krušič Nana, Žerjav Maja
 - GIMNAZIJA POLJANENakrst Vidic Ana, Beton  Katarina, Ferkov Naja, Kostanjšek Nina
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDLindič Mitja, Končina Luka, Pavlin Tjaš, Valič Lovrenc
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Dežman Gašper, Bizjak Žiga, Lindič Matej, Frece Klemen
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Pleško Nace, Ljubič Leon, Bokan Tomaž, Karnel Jorg
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 4Strajnar Laura, Tomičič Prezelj Joni, Plaznik Anja, Zagorac Katarina
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 5Selan Ana, Peček Nika, Petrovčič Ana, Rebernik Lea
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 6Erjavec Simon, Kukec Urban, Kašpar Žiga, Petrač Jan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKADebevc Kaja, Jan Martina, Kavka Eva, Šepetavc Manca
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Smajič Ervin, Papež Jernej, Željko Blaž, Kralj Mark
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEKlun Sašo, Klinc Gregor, Indihar Metod, Babnik Matej
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAKavšek Domen, Laharner Nejc, Klemenčič Igor, Komidar Jaka
 - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLAHočevar Kristina, Kličanin Kaja, Mesić Eva, Rožić Kaja
 - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2Mayr Petra, Končan Nina, Pečovnik Tea, Bokal Urška
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEPetrović Igor, Kovše Gregor Karl, Košir Tilen, Jarc Žiga
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Martinec Urška, Cerar Tamara, Doles Maša, Rupnik Sabina

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140