100m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Tušar | Benjamin | M | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Vardjan | Gala | Z | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Špricar | Nuša | Z | 1998 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Končan | Aljaž | M | 1998 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Matjašič | Lea | Z | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Pavčnik | Tilen | M | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Velepec | Val | M | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Oblak Rolih | Sara | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Omeradžič | Sandi | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Pikel | Alek | M | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Sotošek | Jure | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Šifrer | Veronika | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Sluga | Katja | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Benedik | Ana | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Mahar | Mitja | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Jamnik | Eva | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Barbič | Ema | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Pogorelčnik | Tina | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Stankovič | Samo | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Zaletel | Tjaša | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vuga | Rok | M | 1997 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Marovt | Gašper | M | 1998 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Myint | Jon | M | 1999 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Seljak | Tina | Z | 1999 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Možina | Nejc | M | 1996 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Adlešič | Tim | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Škulj | Gal | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Slak | Eva | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Petrič | Žan | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Mikič | Sašo | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Cerkovnik | Taja | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Zidar | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Škarja | Tina | Z | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Gregorčič | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Slak | Eva | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Slak | Manjša | Z | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Zorec | Jaka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bečan | Lucija | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Nuhanovič | Alen | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Horvat | Jernej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lovšin | Zala | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kumek | Gabrijela | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Marinko | Jernej | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bobič | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mohorko | Rok | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zrimšek | Ana | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kadunc | Tara Sergeja | Z | 1998 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Reichmann | Eva | Z | 1998 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Popadič | Marko | M | 1996 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Smodiš | Gaja | Z | 1997 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Bitenc | Diana | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kavčič | Blaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pavlin | Tjaš | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Selan | Žiga | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kalem | Patrik | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Brdnik | Manca | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Jagodnik | Lara | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kolenc | Nina | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šerić | Tinkara | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Puc | Matej | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kropivšek | Luka | M | 1997 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Švegelj | Lovrenc | M | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kozlevčar | Nina | Z | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Eržen | Tine | M | 1998 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Keršmanc | Tadej | M | 1999 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Palić | Hermina | Z | 1997 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Topić Beganović | Ines | Z | 1999 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Trobec | Miha | M | 1998 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Brusač | Ivana | Z | 1998 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Rehberger | Ria | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Golja | Sanja | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Puškar | Alisa | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Begić | Idajet | M | 1996 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Moličnik | Jaka | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Šorn | Anže | M | 1996 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Žužek | Žan | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Janhuba Zdravkovič | Matija | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Fakin | Miha | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Perpar | Tim | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Mičić | David | M | 1998 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Brdnik | Anja | Z | 1996 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Leskovec | Sibila | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Bajc Funa | Jan | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Fras | Gašper | M | 1998 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Palić | Metilda | Z | 1998 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Amidžić | Amela | Z | 1998 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Končan | Nina | Z | 1996 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Mayr | Petra | Z | 1996 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Jezeršek | Estera | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kumar | Gal | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Rahne | Liza | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Rodič | Jernej | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Debevc | Blaž | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Medvešek | Grega | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Egart | Maša | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Aleš | Tadej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Govekar | Domen | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
400m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Štirn | Jan | M | 1998 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Žaubi | Lenart | M | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Koprivec | Eva | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Jurčič | Gala | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Palek | Nik | M | 1998 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Čolič | Ines | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Lenardič | Ajda | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Praprotnik | Julija | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Arh | Kaja | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Stražišar | Mark | M | 1999 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Bohinc | Miha | M | 1999 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Klemenčič | Dora Lucius | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Dostal | Isa | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Prijatelj | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Košir | Nika | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kastelic | Vid | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Rakušček | Cene | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mesec Košir | Lovro | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Železnik | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Srovin | Maša | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Žavbi Kunaver | Saša | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Mišigoj | Jaša | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Virant | Tilen | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Puc | Ela | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Kop | Eva | Z | 1998 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Knez | Domen | M | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Ljubič | Leon | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pavlin | Zala | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Stankovič | Matej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Škerlj | Kaja | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lukančič | Nina | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Komel | Jakob | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kočevar | Katja | Z | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Sotošek | Danijel | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Martinčič | Matej | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Komidar | Jaka | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Tegel | Kristjan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Robida | Blaž | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Kar | Nika | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Brakić | Almir | M | 1998 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Angov | Dejan | M | 1997 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Horvat | Anita | Z | 1996 | SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA | |
Girandon | Žan | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Vilar | Nejc | M | 1998 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Strehar | Klara | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
1000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Kerznar Osolnik | Gala | Z | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Vidmar | Matevž | M | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Caf | Enej | M | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Mućič | Tjaša | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Merjasec | Nana | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Plaznik | Maja | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Boldin | Miha | M | 1998 | GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | |
Smerajec | Neža | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Hrovat | Katarina | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Škofic | Špela | Z | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Česen | Nika | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Čopar | Tjaša | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Ileršič | Matija | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Škofic | Špela | Z | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Jemec | Jaka | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Zabukovec | Urša | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Praznik | Liza | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Žavbi Kunaver | Nina | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Virant | Tom | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Zadnik | Jan | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Klemenčič | Anita | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Klemenčič | Nina | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lovšin | Kaja | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Marolt | Katja | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Malešič | Jaka | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Paradiž | Andraž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kavka | Nejc | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kokot | Sofia | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Blaž | Ana | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Hren | Tine | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Cvek | Peter | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Davidovič | Domen | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Čepon | Katarina | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Babič | Tilen | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šuštršič | Lucija | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Plaznik | Anja | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Puš | Tadej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Baumgartner | Filip | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Andrejaš | Žan | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kump | Jaka | M | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Lukek | Klara | Z | 1996 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kump | Jaka | M | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Kropivšek | Jure | M | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Blatnik Guzelj | Laura | Z | 1997 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Zajc | Hajdi | Z | 1998 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Hoxha | Argjend | M | 1997 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Pirc | Anja | Z | 1998 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Urbančič | Julija | Z | 1998 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Redžić | Emir | M | 1996 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Košmrlj | Maruša | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Celar | Sabina | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Ceglar | Nik | M | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Draganovič | Fikret | M | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Stojnič | Milan | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Vrhovnik | Luka | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Podlesnik | Žiga | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Javornik | Žan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Podobnik | Žan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Knez | Tjaša | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Kranjec | Hana | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Peulić | Đurđina | Z | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Peulić | Đurđica | Z | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Podobnik | Katja | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Levstek | Tomaž | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Levstik | Tim | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Rozman | Timotej | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Benčevič | Dora | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Antešević | Uroš | M | 1996 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Ibraimov | Doan | M | 1996 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Keber | Luka | M | 1996 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Hodžić | Denis | M | 1998 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Fortuna | Tjaša | Z | 1997 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Kenda | Neja | Z | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Primc | Jana | Z | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Primožič | Lucija | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kovač | Gašper | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jurca | Matej | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Križaj | Sara | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Podbevšek | Zala | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kavčnik | Matej | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Mulej | Matija | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Pavlič Hren | Nina | Z | 1999 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
2000m |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Petrovič | Žiga | M | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Keserič | Luka | M | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Udovč | Jaka | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Pintarič | Nik | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kmetič | Anej | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Mrzelj | Gašper | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Vilhar | Klemen | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Ferle | Nejc | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Klenovšek | Urh | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trontelj | Luka | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Hren | Tine | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Trontelj | Žiga | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Rajterič | Nik | M | 1997 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Stepišnik | Jure | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Čarman | Vid | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Skvarča | Martin | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Pivk | Kristan | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Nadarević | Alen | M | 1997 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Žagar | Aljaž | M | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Osolnik | Matic | M | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Žumer | Matic | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Remškar | Gašper | M | 1998 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jesenko | Matija | M | 1998 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Skok v višino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Lapornik | Lovro | M | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Kujundžič | Katarina | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Kneževič | Tea | Z | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Klemenc | Kaja | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Marinček | Pia | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Todič | Valerija | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Kržan | Peter | M | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vrhunc | Martin | M | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Koprivc | Monika | Z | 2000 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Smole | Juš | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kosem | Matic | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Švajger | Anita | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Osterc | Zala | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Breška Šilc | Saška | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Fefer | Jaka | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bačak | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gornik | Aljaž | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Curk | Neža | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Trstenjak | Tim | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Bečan | Timotej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Andlovic | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Ogorevc | Nace | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Zagorac | Katarina | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Selan | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kranjec | Uroš | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Javoršek | Anže | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lajovic | Petra | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Žvokelj | Liza | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kovačič | Tadej | M | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Kraker | Karin | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Petančič | Tea | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Mihelič | Bojan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kraševec | Matej | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Bizjak | Martin | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Lukanc | Tina | Z | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Kos | Zala | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Mramor | Blaž | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Trpin | Sabina | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Fijavž Bačovnik | Andraž | M | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Poglajen | Eva | Z | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Kopač | Klara | Z | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Vertl | Vanja | Z | 1996 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Polutnik | Lara | Z | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Skopec | Grega | M | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Jezeršek | Polona | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Znoj | Urban | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Podlogar | Pija | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Vidmar | Petra | Z | 1998 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Slabe | Kaja | Z | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Ušeničnik | Blaž | M | 1997 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Vesel | Jošt | M | 1997 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Skok v daljino |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Vukšinič | Grega | M | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Račič | Aleksandra | Z | 1996 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Klemenc | Kaja | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Mauko | Emilija | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Levstek | Lana | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Sotošek | Sara | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Mustar | Eva | Z | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Bobnar | Lovro | M | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Go Velar | Tevž | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Tasič | Ana | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vončina | Tim | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Vaupot | Jaka | M | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Nemec | Neža | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Mirkovič | Žan | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Bizilj | Petra | Z | 1998 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Omahna | Katja | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Karamatič | Laura | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Plestenjak | Aljaž | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Modic | Andraž | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Strnad | Aljaž | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Plahutnik | Gašper | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Debevc | Kaja | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Žnidaršič | Kaja | Z | 1997 | GIMNAZIJA POLJANE | |
Zdešar | Nejc | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Intihar | Anja | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Bibič | Tinkara | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Kobal | Tim | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Predalič | Miha | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Erjavec | Simon | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Šmid | Tanja | Z | 1999 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Istenič | Matjaž | M | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Okorn | Nadja | Z | 1997 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Stražiščar | Martin | M | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Zaman | Kristjan | M | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Dolinšek | Tim | M | 1998 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Halec Makovec | Jan | M | 1997 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Volf | Nastja | Z | 1999 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Rogelj | Aljaž | M | 1998 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Koder | Luka | M | 1998 | SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA | |
Erjavec | Peter | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Tell | Luka | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Gačnik | David | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Krže | Gašper | M | 1997 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Levstek | Žan | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Dolenc | Grega | M | 1996 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Sedmak | Eva | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Pavlović | Sašo | M | 1998 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Zornada | Nejc | M | 1997 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Kljajič | Nina | Z | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Petrovič | Jan | M | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Kutin | Eric Asante | M | 1997 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Hodžić | Belma | Z | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Štular | Nina | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Legat | Marta | Z | 1999 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Stražišar | Filip | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Drglin | Matej | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Čuk | Gašper | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Žust | Peter | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Podbevšek | Tea | Z | 1998 | GIMNAZIJA DOMŽALE | |
Suvanje krogle |
Priimek | Ime | Spol | LR | Šola |
---|
Ahmetagič | Hanna | Z | 1998 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Smrtnik | Klavdija | Z | 1998 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Dukarič | Ana | Z | 1998 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Križman | Nik | M | 1997 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Hoxaj | Admir | M | 1999 | EKONOMSKA ŠOLA | |
Šešek | Ana | Z | 1999 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Markovič | Filip | M | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Bole | Katarina | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Vaupot | Tina | Z | 1997 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Žmavc | Jurij | M | 1996 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Gerič Škropac | Katarina | Z | 1998 | GIMNAZIJA BEŽIGRAD | |
Janežič | Jan | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Kotnik | Luka | M | 1997 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Je Ex | Blaž | M | 1996 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Belec | Petra | M | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Sluga | Maša | Z | 1999 | GIMNAZIJA LEDINA | |
Korošec | Anže | M | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Gornik | Živa | Z | 1998 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Lap | Liza | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Kužnik | Maša | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Marčič | Jernej | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Oklešen | Lara | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Podmenik | Matevž | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Humljan | Žiga | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠIŠKA | |
Leskovar | Filip | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Lapajne | Petra | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Karlovčec | Eva | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Brudar | Nik | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pleško | Nace | M | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Salkič | Miha | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gerl Korenč | Jan | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Pečnik | Tjaša | Z | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Gerl Korenč | Jan | M | 1998 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Nakrst | Ana | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Crnjak | Valentina | Z | 1999 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Sikirič | Žan | M | 1997 | GIMNAZIJA ŠENTVID | |
Sluga | David | M | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Švegelj | Lovrenc | M | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Čepon | Nejc | M | 1998 | GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | |
Marinović | Milan | M | 1999 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Obrenović | Miloš | M | 1999 | SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA | |
Marinč | Gašper | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Perme | David | M | 1999 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Lekšan | Erik | M | 1996 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Zalar | Žan | M | 1996 | SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | |
Vesel | Luka | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Per | Luka | M | 1999 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Kaplan | Rok | M | 1996 | VEGOVA LJUBLJANA | |
Pirnat | Filip | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Ožbolt | Blaž | M | 1998 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Čož | Brigita | Z | 1997 | SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO | |
Reindl | Erika Frances | Z | 1999 | SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO | |
Amidžić | Elvis | M | 1998 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Takaj | Arjan | M | 1998 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Mehulić | Alen | M | 1998 | SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA | |
Nose | Marjeta | Z | 1998 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Štirn | Gašper | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Grdadolnik | Nejc | M | 1999 | SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | |
Stare | Anuša | Z | 1998 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Gruden | Jernej | M | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Kukovica | Špela | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Dobre | Jan Martin | M | 1997 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Ferjan | Meta | Z | 1996 | ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA | |
Trojer | Žiga | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Čuk | Andrej | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Strle | Urban | M | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
Zof | Katja | Z | 1996 | GIMNAZIJA ŽELIMLJE | |
4x100m: |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD | Vrhunc Martin, Stankovič Samo, Omeradžič Sandi, Mlakar Mitja | |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2 | Barbič Ema, Praprotnik Julija, Lenardič Ajda, Mustar Eva | |
- GIMNAZIJA BEŽIGRAD 3 | Zaletel Tjaša, Pogorelčnik Tina, Sotošek Sara, Sluga Katja | |
- GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA | Vuga Rok, Možina Nejc, Marovt Gašper, Boldin Miha | |
- GIMNAZIJA LEDINA | Adlešič Tim, Petrič Žan, Škulj Gal, Mikič Sašo | |
- GIMNAZIJA LEDINA 2 | Gregorčič Ana, Slak Eva, Slak Manja, Zidar Maša | |
- GIMNAZIJA POLJANE | Reichmann Eva, Puc Ela, Smodiš Gaja, Žnidaršič Kaja | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID | Tjaš Pavlin, Ljubič Leon, Puc Matej, Stankovič Matej | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 2 | Erjavec Simon, Predalič Miha, Kavčič Blaž, Kranjec Uroš | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 3 | Kolenc Nina, Jagodnik Lara, Škerlj Kaja, Plaznik Anja | |
- GIMNAZIJA ŠENTVID 4 | Intihar Anja, Žvokelj Liza, Lukančič Nina, Bitenc Diana | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA | Kumek Gabrijela, Debevc Kaja, Železnik Tjaša, Srovin Maša | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 2 | Horvat Jernej, Rakušček Cene, Fefer Jaka, Nuhanovič Alen | |
- GIMNAZIJA ŠIŠKA 3 | Plahutnik Gašper, Rom Matija, Kalin Tim, Marinko Jernej | |
- GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA | Šimec Jernej, Kos Rok, Kropivšek Luka, Kopač Rok | |
- GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2 | Filipan Eva, Kozlevčar Nina, Okorn Nadja, Okorn Nika | |
- GIMNAZIJA ŽELIMLJE | Aleš Tadej, Jesenko Matija, Govekar Domen, Strle Urban | |
- SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK | Tell Luka, Plut Toni, Grčar Samo, Erjavec Peter | |
- SREDNJA VEGOVA ŠOLA | Janhuba Zdravkovič Matija, Perpar Tim, Mičić David, Fakin Miha | |
- SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA | Hirkić Hannah, Repnik Neža, Ogrin Janina, Bahovec Tjaša | |