Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
VinkovicTinkara

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
NaglicAjda

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
DemšarFilip Jakob

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠarmanMark

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Sedej DolničarNaja

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
Živič PavčekNana

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
Rifelj TričkovičAnže

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
GajičAleksandar

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
DimcEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
UlčarTilen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ČesenKristina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
TintaTadej

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
SkokAljoša

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
LogarŠpela

Z

2003GIMNAZIJA POLJANE
LongarLina

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
VišnikarJurij

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
MaučecSaša

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KeberTara

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkofAljaž

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
LazarJakob

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
KraškovičJaka

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ObalIza

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Kolar BačnikBor

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BartolErazem

M

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GregorovičGaja

Z

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BožičEva

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LenarčičUrban

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KovačičMaks

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
KošmrlNejc

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
KreftThomas

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
BorštnerAljaž

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
KostanjšekKatrin

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
RadžemanovićBenjamin

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
GrmovšekNejc

M

2002SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
BlatnikJakob Mai

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BukovecJan

M

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
IsteničZala

Z

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
Voldrih SimčičDanaja

Z

2003SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
GubenšekNika

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŽgurTomaž

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BešterGea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VončinaTobija

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MužičLan

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmerkoljNik

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MohorčičDavid

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŠkerlNeža

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GeorgievBlaž

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ErmanEma

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JušićMelisa

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MaksimovićNiko

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HasanagićNik

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BembičTjaž

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JovanovMihail

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlančarŽan

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Gumilar Jernej

M

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE
400m
PriimekImeSpolLRŠola
BergantSamo

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VujičStefan

M

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrosKaja

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LipovecNejc

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
KovičFedja

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
ŠterbanNaja

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
KravčukSemen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ArsičLuka

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
BertonceljLina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MeleKaja

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
SekačPino

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
PovšeMaruša

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
MiklavčičTajda

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
FrančeškinKlara

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
ToplakTija

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
LevičnikNika

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
KanciljaMiha

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Povše Nejc

M

2001GIMNAZIJA MOSTE
ŠubicGašper

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
Pirnat KopačMia

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
PrimcLovrenc

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
FeratovičAmir

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Bizjak UdvancStaška

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
GuzeljŽiga

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Šimenc Kim

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠenicaLina

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KramaričRok

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
GrahovacGregor

M

2000SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
KorošecNik

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
LevačičGašper

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
BarasBoštjan

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
JeršinNik

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
StomilovičVito

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ArnušMatjaž

M

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
MagisterMartin

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NapastDan

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MaroltJakob

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičTadej

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TompaLea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StoparBlaž

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PogačarLan

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RizvićArmin

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HribarLucija

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Praznik ŠpehJernej

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LeskovecRaisa

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Rankovič JenkoJan

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
IlarUla

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LukanKlara

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SadekVeronika

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PugeljNina

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MolkMartin

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠparovecAnže

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
PerMaja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Krašovec Urška

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemenčičŽiva

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
KržanFilip

M

2003GIMNAZIJA POLJANE
BergantGaja

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
JančarŽiga

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
AhačičAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
SmoleAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
GašparičNande

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠajnLiza

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠurkHana

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Jakofčič SmrekarSimon

M

2002BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
GoropečnikJernej

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
VučkoKlara

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HotujecKaja

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JesenkoPetra

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LazarEva

Z

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
TrukStaš

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
MalovrhLucija

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KotarJakob

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Kalita Luka

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BohincAna

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
UdovičManca

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZupanJaka

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LipovacTilen

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Cijan BrkićMaruša

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LipovecJan

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KavkaJošt

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
ČeplakŽan

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
2000m
PriimekImeSpolLRŠola
ŠkodaAljaž

M

2000GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
GavričMark

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
MamičJakob

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
PodgoršekŽiga

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠkrjancJan

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
SedejTine

M

2000GIMNAZIJA POLJANE
DebeljakMatic

M

2002GIMNAZIJA POLJANE
ArčonVal Rudi

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
HabincHugo

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
KlemenčičMiha

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
BerlecŽiga

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
Oven Urh

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
ArkoLuka

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PurkartVid

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DacarLuka

M

2003SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
VrečarMatej

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MaliJakob

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PrelovšekAleš

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
PožgajAnže Svit

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
MedvedJakob

M

2002ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
PajnkiharLuka

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GaberščekTobi

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZrimšekArne

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PečekAtila

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Ušeničnik Urh

M

2000GIMNAZIJA ŽELIMLJE
FurlanRuben

M

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
VidemšekKlara

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KamnikarJan

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VerkGašper

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HribarJaka

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
AvbeljNeža

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
GrbičLan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠipDomen

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MajcenPatrik

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ThalerMaša

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZamanMaja

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Lubej FinkAlina

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠimencNik

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
TajaPetrič

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
KeberTara

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
MalovčičAlen

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
GlušičPetra

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
VišnikarJurij

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
PokecLara

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
OplotnikHana

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
Pevec NovakTibor

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
NarobeNejc

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
PodlesekMatic

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
HočevarAnže

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
Strahinič Metka

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
BreganskiIris

Z

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
TrilerJan

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MiklavčičMatija

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LenčekJaka

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
TozonJure

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PevecMatija

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PavličMatic

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČemažarNejc Jaka

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PečnikarEla

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TerkajNik

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
FortinNika

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
OresekKarin

Z

2003EKONOMSKA ŠOLA
FerjančičNina

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Gale ŠparemblekAglaja

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠulmanBruno

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠvabKristina

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠtuhecBarbara

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SuhadolčanEva

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
ZalaznikMatic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
HrovatinŽiga

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
StarašinicManca

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
GolobIva

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
VolenikAna

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
BartolLenart

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
TršanTim

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
Cerkovnik Filip

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
UdeNika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
LisecLuka

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
PustErika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
Rigler Vid

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
AnžinTjaž

M

2001SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
UlćarMaks

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
TroštTomi

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
GartnarMarko

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
GalofNika

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JančarMaša

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
SeljakRok

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
VovkTian

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ZalarMatevž

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ČernigojTan

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
JovanŽiva

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Šraj MikličIza

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LahJaka

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FogecMaj

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RusTaja

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RemškarŠpela

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PotočnikTilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
EtlingPeter

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PavliMaj

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VerbovšekAnže

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlančarGabrijel

M

2001GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
Todorović KosemMatevz

M

2003EKONOMSKA ŠOLA
DekanovičAnja

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DekanovičLaura

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ČuruvijaNik

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
PetričŽan

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
DobrovoljcMatic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
JurakNal

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠušteršičZoja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
RugeljBlaž

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupaničMauro

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
RahelaVilar

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
DebeljakMatic

M

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
LevičnikMiha

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
NovakLea

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
OsrečkiDea

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
MaticŠumah

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
VrhovnikMarko

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
TrobevšekNejc

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
PečenkoDavid

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
KotnikJan

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
KikeljMaj

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
JeršinKlemen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
LesjakMatic

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
GavrilovičNataša

Z

2001SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ČernigojGaj

M

2001SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
SvetekJakob

M

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SuhodolnikLucija

Z

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ManfredaDea

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZupančičNace

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Merše Rok

M

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SavnikMaj

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
SlakŽan

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GojkovićSergej

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OrelAnej

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ErjavecŽiga

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠivavecPetra

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JošićTamara

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KrižmanMatic

M

2003ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADDemšar Filip Jakob, Šulman Bruno, Šarman Mark, Vujič Stefan
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Gros Kaja, Štuhec Barbara, Švab Kristina, Ferjančič Nina
 - GIMNAZIJA LEDINAŽivič Pavček Nana, Sedej Dolničar Naja, Šterban Naja, Suhadolčan Eva
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDFon Gašper, Kavčič Jak, Primc Lovrenc, Tršan Tim
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Keber Tara, Ude Nika, Udvanc Staška, Pust Erika
 - GIMNAZIJA ŠIŠKATinta Tadej, Gajič Aleksandar, Skok Aljoša, Kancilja Miha
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Šušteršič Zoja, Povše Maruša, Česen Kristina, Golob Iva
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAKolar Bačnik Bor, Rigler Vid, Bartol Erazem, Kraškovic Jaka
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2Gregorovič Gaja, Šenica Lina, Božič Eva, Obal Iza
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEGumilar Jernej, Klančar Gabrijel, Žust Martin, Kokalj Danijel
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJABesšter Gea, Mužič  Taja, Škerl Neža, Šraj Miklič Iza
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Smerkolj Nik, Magister Martin, Mužič Lan, Zupančič Tadej
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEHasanagić Nik, Maksimović Niko, Zupan Jaka, Stopar Blaž
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Cijan Brkić Maruša, Erman Ema, Jušić Melisa, Ošlaj Pia
 - VEGOVA LJUBLJANAKošmrl Nejc, Ulčar Maks, Jeršin Klemen, Jeršin Nik

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351


ARHIV:
9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140