Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
DemšarFilip Jakob

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrosKaja

Z

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠarmanMark

M

2002GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Rifelj TričkovičAnže

M

2001GIMNAZIJA LEDINA
LipovecNejc

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
VugaDavid

M

2002GIMNAZIJA LEDINA
TekavecEla

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
JuhartLea Ana

Z

2003GIMNAZIJA LEDINA
Živič PavčekNana

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
Sedej DolničarNaja

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
TrčekAjda

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
Miklavčič Tajda

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
DimcEva

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
TerčekTim

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠušteršičZoja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ToplakTija

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
KancilijaMiha

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
Tinta Tadej

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
GajićAleksandar

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
PovšeMaruša

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Rugelj Blaž

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
UlčarTilen

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
MeleKaja

Z

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
LogarŠpela

Z

2003GIMNAZIJA POLJANE
MirtičŽiva

Z

2003GIMNAZIJA POLJANE
ŠimencKim

Z

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
KeberTara

Z

2001GIMNAZIJA ŠENTVID
SmoleAna

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
Pirnat KopačMia

Z

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
UdvancStaška

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
PrimcLovrenc

M

2002GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠenicaLina

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Kolar BačnikBor

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BartolErazem

M

2003GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
BožičEva

Z

2002GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
GaborAljaž

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ObalIza

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KraškovičJaka

M

2001GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PoličnikNik

M

2000SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KovačičMaks

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
JeršinNik

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
JeršinKlemen

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
JurmanTaras

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
KošmrlNejc

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
RadžematovićBenjamin

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BlatnikJakob Mai

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Stomilovič Vito

M

2003SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ArnušMatjaž

M

2002SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
KajtazovićDino

M

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Hriberšek Lea

Z

2001SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Jerič Anže

M

2000SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
BukovecJan

M

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
IsteničZala

Z

2002SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠkerlNeža

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmerkoljNik

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
BešterGea

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NapastDan

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SlakŽan

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MaksimovićNiko

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ErmanEma

Z

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Gabrovšek Hana

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Rizvić Armin

M

2003ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GumilarJernej

M

2003GIMNAZIJA ŽELIMLJE
PircNika

Z

2000GIMNAZIJA ŽELIMLJE
TehovnikTilen

M

2000GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Rankovič JenkoJan

M

2001ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA - L
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
VidemšekKlara

Z

2000ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
VerkGašper

M

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KržanSara

Z

2002GIMNAZIJA LEDINA
ZamanMaja

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠipDomen

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
GorjupLovro

M

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
MajcenPatrik

M

2003GIMNAZIJA ŠIŠKA
PerMaja

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
LevičnikNika

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
KukmanNaja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
AvbeljNeža

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
VišnikarJurij

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
FilipičLuka

M

2003GIMNAZIJA ŠENTVID
AhačičAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
PodlesekMatic

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
NarobeNejc

M

2003VEGOVA LJUBLJANA
StrahiničMetka

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
VugaNik

M

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
KolarBrina

Z

2002ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrillerJan

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Miklavič Matija

M

2003ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČemažarNejc Jaka

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PevecMatija

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OrešnikFilip

M

2000GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LahajnerAlenka

Z

2002GIMNAZIJA ŽELIMLJE
VrbincKatarina

Z

2002GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
ŠtuhecBarbara

Z

2001GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠvabKristina

Z

2003GIMNAZIJA BEŽIGRAD
HočevarJan

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
TaraDenis

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
PistotnikErazem

M

2003GIMNAZIJA LEDINA
HrovatinŽiga

M

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
StarešinicManca

Z

2002GIMNAZIJA ŠIŠKA
Zalaznik Matic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
GolobIva

Z

2001GIMNAZIJA ŠIŠKA
OsolnikAjda

Z

2002GIMNAZIJA POLJANE
UdeNika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
PustErika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KnezBarbara

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
UlčarMaks

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
TroštTomi

M

2002VEGOVA LJUBLJANA
BarasBoštjan

M

2001VEGOVA LJUBLJANA
GalofNika

Z

2002SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JančarMaša

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ButalaMiha

M

2001SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Ninič ČeakAl

M

2000SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
SlakSebastjan

M

2000SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
Šraj MikličIza

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JovanŽiva

Z

2001ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LahJaka

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FortinNika

Z

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TozonJure

M

2002ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Potočnik Tilen

M

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BerzelakNika

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Remškar Špela

Z

2001ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351


ARHIV:
9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140