Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
30.9.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

152


ARHIV:
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
Petrovič Maja

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
VidićMarko

M

1996EKONOMSKA ŠOLA
VardjanGaia

Z

1996EKONOMSKA ŠOLA
OblakSara

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
DrozgNeja

Z

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KocjančičAndraž

M

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
KličićDoris

Z

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
StankovičSamo

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
UleEva

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VrečerNeža

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BarbičEma

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PogorelčnikTina

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KuharLiza

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MlakarMitja

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SetnikarJanja

Z

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
FojkarAljaž

M

1996GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
MozinaNejc

M

1996GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
VugaEva

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
GregorčičAna

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
SlakVanja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
SlakManja

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
CasagrandeAna

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
ŠkuljGal

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
AdlešičTim

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
NuhanovičAlen

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
IvanušaLara

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
HorvatJernej

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠepetavcManca

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
DebevcKaja

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
VrankarGašper

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
BelcijanGregor

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KarnelJorg

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KolencNina

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
PucMatej

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽvokeljLiza

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
BrdnikManca

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠeričTin

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
KnafelcŽan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
VedernjakTim

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
BizjakŽiga

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
BitencDiana

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
PaulinTjaš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
OkornNika

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZaplatilaAleš

M

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LenardičJasna

Z

1996GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZaplatilAleš

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KrajcJaka

M

1995GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
JanežičLuka

M

1995BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Jugović Alen

M

1995SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BrusačIvana

Z

1998SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
LipovecMark

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
HorvatAleksander

M

1995SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
PalićHermina

Z

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
OmanovičAlma

Z

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
HribarAnita

Z

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠornAnže

M

1996SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
MoličnikJaka

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
JurčekTomaž

M

1995SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KržičŽiga

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
ŠkuljTina

Z

1998SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
FakinMiha

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
MujakičEdvin

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
ZgoncMatic

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
TurnšekLuka

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PevecKaj

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
SlugaBlaž

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ŽoržVeronika

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
TorkarNejc

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Fijavž BačovnikAndraž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PoljanšekDomen

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
FrasGašper

M

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
KosTimotej

M

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Hočevar Sara

Z

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
JutićBenjamin

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
OsredkarJaka

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
HauptmanNeža

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
OstojićSara

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
MayrPetra

Z

1996SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
GazvodaOskar

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RahneLiza

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
EgartMaša

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodičJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
CerarGregor

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JarcLoti

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GorjancTea

Z

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PircRok

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PevecTimotej

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HrovatMaja

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PlanincNejc

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GaberAnja

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BalićAjnija

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NovakLuka

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KovšeGregor Karl

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KukovecŽan

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
AlešTadej

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GašperinMiha

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
BartolMatic

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GovekarDomen

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GregorcAnže

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
400m
PriimekImeSpolLRŠola
JakošEma

Z

1995EKONOMSKA ŠOLA
KoprivecEva

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
PraprotnikJulija

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SkokAna

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SlugaKatja

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MušičTim

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VrhunecEnej

M

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LenardičAjda

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
OmeradčičSandi

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZaletelTjaša

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VugaRok

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
ZemljičDomen

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
JanežRenata

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
KogovšekNika

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
PetričŽan

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
Škarja Tina

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
HrovatKatarina

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
KastelicVid

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
MikičSašo

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
SrovinMaša

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žgajnar Kaja

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
LovšinZala

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Virant Jan

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
VirantTilen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žavbi KunaverSaša

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
RakuščekCene

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KavčičAleks

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
VezjakNikolaja

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
BošticLara

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
KopEva

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
LukančičNina

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
PaulinZala

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
JežNina

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
KodermanTjaša

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
StankovičMatej

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
LjubičLeon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KončinaLuka

M

1994GIMNAZIJA ŠENTVID
FilipanEva

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠimecJernej

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
LevecAnže

M

1997BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
EberhardMaja

Z

1997BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
HvalecLuka

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BončinaBlaž

M

1994SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
MarenčeJan

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
MandrieraKaja

Z

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
RemecMaja

Z

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ŠtirnAnamarija

Z

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
TomičLukas

M

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
StepanovičSara

Z

1998SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
PatricijaZupan

Z

1998SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
TegelKristjan

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
KomidarJaka

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
BarleTomo

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
MartinčičMatej

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
JavornikŠpela

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
TičAjda

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
Černe Juš

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PaličMetilda

M

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
MartinovićAn

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠaljaVeron

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
KristinaDavidovič

Z

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KrižajSara

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PodnarMatej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NagodeKristina

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DebevecUrban

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PestotnikDarja

Z

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KovačGašper

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LovrićIgor

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SoldatSimona

Z

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikSabina

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ĐambićEmrah

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikDomen

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VrečičMatej

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČešarekJanez

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
KnificJernej

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
StritarJera

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
Radulović CeglarNino

M

1997EKONOMSKA ŠOLA
CilenšekIris

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PlaznikMaja

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
NaničLejla

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠumahAna

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AljančičEva

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BoldinMiha

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
GazičJakob

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BohincKlara

Z

1997GIMNAZIJA LEDINA
ČesenNika

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
VaupotJaka

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
VončinaTim

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
TurkŽiva

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
TomažinKatja

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
LajbutaAlexander

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
RibičPetra

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
ČoparTjaša

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
TovornikNina

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
Žavbi-kunaverNina

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
MlakarTina

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemenčičNina

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KlemenčičAnita

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
LovšinKaja

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
FerleNejc

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KavkaNejc

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žavbi-kunaverAnja

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠenčurAljaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
Gvardijančič Blaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
Poje Urška

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
JuriševičTim

M

1998GIMNAZIJA POLJANE
SrovinNejc

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
BaumgartnerFilip

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
PlaznikAnja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkerljKaja

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
VrečarAna

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
OkretičKlemen

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
BabičTilen

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
CvekUrban

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Guzelj Laura

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KropivšekLuka

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZoreŽan

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ZoreJan

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ŽižekAnamarija

Z

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
LjubanićSteven

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
SubotičDejan

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
NovakMiha

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
JavornikŽan

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
RobidaBlaž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PeulićĐurđica

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PeulićĐurđina

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DolarŽan Ticijan

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ŠkoberneBrigita

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
SlatinekLara

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
JurjevičJanja

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
AntončičEva

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
PetkovšekUrška

Z

1996SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
NadarevićAdil

M

1998SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
PečnikTea

Z

1995SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠtamfeljNika

Z

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
StaričTjaša

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
OgrinJanina

Z

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŽagarAljaž

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŽerdinRok

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ŠanteljAndraž

M

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
CvirnTisa

Z

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PerovičAnže

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HudovernikEla

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZoubekPetra

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JurcaMatej

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JurcaMatej

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ČižmanGašper

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StrajnarNejc

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BukovecŽan

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČolićMarko

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GuberacMario

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DobrijevićMilan

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KoprivecUrška

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
CepičNina

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
AnžurKlara

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DolesMaša

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BerzelakNejc

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BerusSabina

Z

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GrešakMatija

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MezegJožef

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GrumManca

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GornikIda

Z

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LovšinJan

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
2000m
PriimekImeSpolLRŠola
TomažičŽiga

M

1995EKONOMSKA ŠOLA
ZlatnarMatevž

M

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KeseričLuka

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
IbrahimkadičEdi

M

1996GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KosAndraž

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
ŠimencMiha

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
SlabeMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
VilharKlemen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
MarinšekAleksander

M

1995GIMNAZIJA POLJANE
ČerčeDominik

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
PetračJan

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljŽiga

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KoderLuka

M

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrdadolnikBor

M

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Ciber Urban

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
VampeljPrimož

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
StepišnikJure

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
ČarmanVid

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
NagličLuka

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
PivkKristjan

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HodžičDenis

M

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
OsolnikMatic

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
GradišarŽiga

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PlanincRok

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Plevel Domen

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HribarMiha

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SlabeKristjan

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OsvaldFlorjan

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZobecTimotej

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GaleDenis

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Malnar Lovro

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠpindlerAljoša

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MulejMatija

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
NagodeMiha

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČukAndrej

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
KujundžićKatarna

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
VelepecJuš

M

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
JermanAna

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VaupotTina

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
TodičValerija

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KržanPeter

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PojeSara

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
OstercZala

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
ŠvajgerAnita

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
KeneDavid

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
KosemMatic

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
PrepeluhJulija

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
MehleTjaša

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
GornikAljaž

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
FeferJaka

M

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
GostišaRok

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
CurkNeža

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZupancTilen

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
LešekZala

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
ZupinAgata

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
JavoršekAnže

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
SelanAna

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
StrmčnikJan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
ZagoracKatarina

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
KranjecUroš

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
BrvarMatic

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
DežmanGašper

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ZdešlarNejc

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
LetnikJaka

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
SlakVita

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
RotarTanja

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
StaničMaj

M

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VrečarGašper

M

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
DolganAnja

Z

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KraševecMatej

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
ŠpehJure

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
MeserkoTim

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
PraznikLuka

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
KosZala

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LukancTina

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MramorBlaž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HalbSanja

Z

1996SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Rems Maša

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
LužovecŠpela

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
BahovecTjaša

Z

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
VidmarPetra

Z

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MedvešekGregor

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JermanGrega

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MatičUroš

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
IbričićEsmira

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠinkovecUroš

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TučićMilan

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NovljanJanez

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
VeselJošt

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
UšeničnikBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
KličićDoris

Z

1994ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
MusterEva

Z

1996GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SotošekSara

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RužičLea

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JamnikEva

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ArhAnže

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PoplatnikJan

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
UdovičUrban

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
NartnikLana

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
BiziljPetra

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
HladnikTija

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
KaramatičLavra

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
PerkovičNina

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
RibičAnže

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
RupertSebastjan

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
MatkoJure

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
JanMartina

Z

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
Reichmann Eva

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
LajovicPetra

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
FreceKlemen

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ErjavecSimon

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
RužičTevž

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
JagodnikLara

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
FilipičNeja

Z

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
ArtnakNika

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
HorvatJulija

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
KukecUrban

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
JurcaGal

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
LukančičKatja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkuljPia

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
OkornNadja

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KokaljTiana

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KastelicNastja

Z

1998SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ŠtulanovićAmela

Z

1998SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
MerkužičLuka

M

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
Halec MakovecJan

M

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
Praznik Nik

M

1996SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ArbiJon

M

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GačnikDavid

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
DžinićKristjan

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
ŠemeUrban

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
DolencGrega

M

1996SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ErmanTamara

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Škafar MilekDanaja

Z

1995SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
KunaverMartin

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
FermišekTimoterj

M

1997SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
HorvatAnita

Z

1996SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
HirkićHannah

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
VrankarTanja

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
ZornadaNejc

M

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
RekarŽiga

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DrglinMatej

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PrimožičLucija

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DraganOskar

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GavranićDavid

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PetekŠpela

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MustarNevenka

Z

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SalanovićAldiana

Z

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MiljevićStefan

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MesićBenjamin

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VrabičAndraž

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PožrlJurij

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TolarZala

Z

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GregorcRebeka

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČerneNika

Z

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
IleršičIrena

Z

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
IndiharMetod

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
HostaŠimen

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
GoršinJanez

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
ČukGašper

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
LukanNežka

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
KrižmanNik

M

1996EKONOMSKA ŠOLA
UrbanijaŽan

M

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
BajbolatovičMansur

M

1996ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
HorvatValentina

Z

1995ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
MatičičUrša

Z

1995GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Gerič ŠkopacKatarina

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
LavričDavid

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PetrovčičJaka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
FazarincIka

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
Mašič Vlaškalič Tara

Z

1995GIMNAZIJA LEDINA
PezdircNeža

Z

1996GIMNAZIJA LEDINA
IvančičLenart

M

1995GIMNAZIJA LEDINA
VidnjevičTin

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
KotnikLuka

M

1996GIMNAZIJA LEDINA
KumekGabrijela

Z

1996GIMNAZIJA ŠIŠKA
KumekDenis

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
MarčičJernej

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
GornikŽiva

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
PungerčarNejc

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
HarpfMatija

M

1995GIMNAZIJA ŠIŠKA
KopačJure

M

1995GIMNAZIJA MOSTE
MaričDomineja

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
PleškoNace

M

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
Gerl KorenčJan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
LapajnePetra

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
SikiričŽan

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
RogeljaAndraž

M

1995GIMNAZIJA ŠENTVID
RutarVika

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
OkršlarKaja

Z

1996GIMNAZIJA ŠENTVID
LongykaLuka

M

1996BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
StojanovJure

M

1998SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GlavanEva

Z

1997SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
AvbeljManca

Z

1996SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ZupančičBlaž

M

1995SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
Kačanski Rok

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
AnžlovarBlaž

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
MusićErnes

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
ĆemanAlen

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
ČolićIvo

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
GabrovšekDomen

M

1995VEGOVA LJUBLJANA
GoršičNejc

M

1996VEGOVA LJUBLJANA
OžboltBlaž

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KeberLara

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ČožBrigita

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BelajDomen

M

1995SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ZverAnja

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KojićGoran

M

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
KlemencAnže

M

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
NoseMarjeta

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
KomatZala

Z

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DrolcAndreja

Z

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DebeljakNik

M

1998SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DobreJan Martin

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KukovicaŠpela

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ŽaberlAnže

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
FaturAna

Z

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GrudenJernej

M

1996ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Lazič RighettiTim

M

1995ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JuvanNina

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PožunSabina

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RošićDamir

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RibaričRok

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JusufagićAladdin

M

1994ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KovačevićMilan

M

1996ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MedićMiloš

M

1995ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BoškićTamara

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZofKatja

Z

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
OkornJože

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
JurančičMiha

M

1995GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MarinkoUrban

M

1996GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADMustar Eva, Praprotnik Julija, Barbič Ema, Lenardič Ajda
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Ule Eva, Vrečer Neža, Skok Ana, Sluga Katja
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKAKošak Ajda, Dolenc Kaja, Rhiannon Kukec Tara, Ravbar Nina
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA 2Fojkar Aljaž, Mozina Nejc, Boldin Miha, Vuga Rok
 - GIMNAZIJA LEDINAPetrič Žan, Mikič Sašo, Adlešič Tim, Škulj Gal
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Vuga Eva, Casagrande Ana, Gregorčič Ana, Slak Manja
 - GIMNAZIJA POLJANEHofman Jeglič Lona Stela, Ornik Nuša, Reichmann Eva, Škrjanec Lana
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDKončina Luka, Paulin Tjaš, Bizjak Žiga, Dežman Gašper
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Stankovič Matej, Puc Matej, Frece Klemen, Erjavec Simon
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Zupin Agata, Škerlj Kaja, Plaznik Anja, Kolenc Nina
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 4Žvokelj Liza, Selan Ana, Jagodnik Lara, Bitenc Diana
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 5Šerič Tin, Knafelc Žan, Vedernjak Tim, Strmčnik Jan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKANuhanovič  Alen, Rakušček  Cene, Fefer  Jaka, Matko Jure
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Horvat Jernej, Vrankar Gašper, Rupert Sebastijan, Kavčič Alen
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Istenič Žiga, Marinko Jernej, Kerec Aljon, Plahutnik Gašper
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 4Šepetavc Manca, Debevc Kaja, Jan Martina, Kumek Gabrijela
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEGoršin Janez, Govekar Domen, Čuk Gašper, Češarek Janez
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJE 2Gregorc Rebeka, Lukan Nežka, Grum Manca, Stritar Jera
 - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJOFijavž Bačovnik Andraž, Pevec Kaj, Torkar Nejc, Sluga Blaž
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAZgonc Matic, Mujakić Edvin, Fakin Miha, Komidar Jaka
 - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLAMayr Petra, Ostojić Sara, Hauptman Neža, Pečnik Tea
 - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA 2Debeljak Nik, Zornada Nejc, Žagar Aljaž, Šalja Veron
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJAMedvešek Gregor, Rodič Jernej, Kovač Gašper, Mrak Domen
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Egart Maša, Kukovica  Špela, Rahne Liza, Davidovič Kristina
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEJarc Loti, Salanović Aldiana, Balić Ajnija, Rupnik Sabina
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Kovše Karli Gregor, Pevec Timotej, Đambić Emrah, Planinc Nejc
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Gavranić  David, Jerman Grega, Požrl Jurij, Vrečič Matej

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140