Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
30.9.2019Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

424


ARHIV:
6.5.2019Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

290

16.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

121

18.9.2018Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

351

9.5.2018Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

331

24.1.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

180

21.9.2017Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

473

9.5.2017Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

313

2.2.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki

163

28.9.2016Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

492

10.5.2016Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane

303

27.1.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

177

21.9.2015Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu

511

Prijavljeni tekmovalci:

100m
PriimekImeSpolLRŠola
IntiharAnja

Z

1999EKONOMSKA ŠOLA
SušnikHana

Z

1999EKONOMSKA ŠOLA
Oblak RolihSara

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
ZajcBlaž

M

1999EKONOMSKA ŠOLA
DemšarFilip

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SotošekJure

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PogorelčnikTina

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
JamnikEva

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ZakotnikAnže

M

1999GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
BoldinMiha

M

1998GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
LampičDavid

M

2000GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
PerčičAnže

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
ŠkuljGal

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
PiškuričLuka

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
FerjanTina

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
StrmčnikNika

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
PečanNika

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
ZavršanJaka

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
MikičSašo

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
Turšič PoljanšekUla

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
GvardjančičBlaž

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
LevčekPatricija

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
BobičTjaša

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠušteršičZoja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SrovinMaša

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
SiročičKarolina

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
MarinkoJernej

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KalinTim

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
KučejNik

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
GajićAleksandar

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
NaničAdna

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
GregorecAnja

Z

1999GIMNAZIJA MOSTE
Podgoršek Peter

M

2000GIMNAZIJA POLJANE
BrdnikManca

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
KnafelcŽan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
SelanŽiga

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
VedernjakTim

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
PucMatej

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Rutar Vika

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
MaučecSaša

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
JagodnikLara

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
KončanAnže

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Kolar BačnikBor

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŠmidTanja

Z

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ŽalecJan

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PovšeMojca

Z

1998GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
KozlevčarNina

Z

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
CimermanNika

Z

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
HusićAdem

M

1999BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
LenarčičUrban

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
ŠkoflekGal

M

1998SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
SmodišBlaž

M

1999SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BrusačIvana

Z

1998SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
VerbičNastja

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KekićHana

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
MužinaIvana

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KoščakNina

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PrijateljNina

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PuškarAlisa

Z

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PivkKlara

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
JošarBlaž

M

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Moličnik Jaka

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
KržeGašper

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
Janhuba ZdravkovićMatija

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
MičićDavid

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
Medvešek SmrkoljJan

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
ČibejDomen

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
OtorepecNejka

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MavriMaša

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LeskovecSibila

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
GrobelšekNina

Z

1999SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
BečirevićAnel

M

1998SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
ZagorcNina

Z

1997SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
PavlinŽan

M

1999SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
RutovićSimon

M

1999SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
Vončina Mark

M

2000SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
AmidžićAmela

Z

1998SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
RističNataša

Z

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
PalićMetilda

Z

1998SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Miklavc Jure

M

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
SmajićEdvin

M

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
ŠtiftarUrban

M

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
PlečkoChristian

M

2000SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
DolencEva

Z

2000SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
HrovatLea

Z

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
LahJaka

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KregarVid

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SmerkoljNik

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
EgartMaša

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SadarKristina

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
JezeršekAna Lucija

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
KumarGal

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
GorjancTeja

Z

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZakrajšekLucija

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KranerAmadeja

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SeverZala

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MandeljLuka

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OsmanagićJasna

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
SadikovićAlen

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
AvbeljAnže

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KurtovićAlmin

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠpanjaJurij

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MatečkoMatej

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JesenkoMatija

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
PircNika

Z

2000GIMNAZIJA ŽELIMLJE
RuparJanez

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
400m
PriimekImeSpolLRŠola
CvetkoTomaž

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GrosNina

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BernjakPia

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠulmanBruno

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
ŠkolčLuka

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VugaRok

M

1997GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
TošičTaya

Z

2000GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
KastelicVid

M

1997GIMNAZIJA LEDINA
AhmetajClirim

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
VolerLana

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
MartinčičNika

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
Mesec KoširLovro

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
Žavbi KunaverSaša

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŽeleznikTjaša

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
RomMatija

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
PovšeMaruša

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
RakuščekCene

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KopEva

Z

1998GIMNAZIJA POLJANE
DobrovoljcŽan

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
Bizjak UdvancStaška

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
KolencŠpela

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
Lukančič Nina

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkerljKaja

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
KovačičBlaž

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
MikošJon

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
Gjurkaj Rebeka

Z

2000SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
KastelicKarin

Z

2000SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
TalovićAlija

M

1999SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
TukhayVladyslava

Z

1999SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
XhabaleKaranfil

M

1998SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ModecJure

M

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
StarinTaja

Z

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
CukjatiHana

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
KitakAnže

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
PerparTim

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
LipovecAnže

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
RobidaBlaž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
RozmanTimotej

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JovanJurij

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KranjecHana

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JavornikŠpela

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KerčTim

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
KarNika

Z

1998SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
VidrgarTjaša

Z

1998SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
TrajkovVladimir

M

1999SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
BajramovićSanel

M

1999SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
PavlinBor

M

1999SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
BenedetičDomen

M

2000SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
TodićTimotej

M

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
SeverNace

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RodeMartin

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MiklavičTilen

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
VeselŽiga

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MihovecAnamarija

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SlabeKaja

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
OmanTim

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PoglajenŽan

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KepaUrška

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VidmarAnita

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČernePia Sara

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HamzićArmin

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MargonMetka

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RantAndraž

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
ŽniderPetra

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
Kovač Tjaša

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
ČmrlecMarko

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
GroznikŽiga

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
MatičUrša

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PlaznikMaja

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DolinarAna Meta

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
CilenšekIriš

Z

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
CafEnej

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PanđaSanja

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
PungerčarMaja

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
TekavecEva

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
PraznikLiza

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
SmerajcNeža

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
ŠpelaKrušič

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
ČesenNika

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
KmetičAnej

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
JemecJaka

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
PintaričNik

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
KrašovecUrša

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
AmeršekKim

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
VirantTom

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZabukovnikMatic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
VirantTilen

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
LovšinKaja

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
MaroltKatja

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
Ferle Nejc

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
RupnikNeža

Z

1998GIMNAZIJA MOSTE
LampičLea

Z

2000GIMNAZIJA POLJANE
RozmanKlara

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠetinaMax

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
PušTadej

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
FonGašper

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
PustErika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠušterčičLucija

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
Čepon Katarina

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
DavidovićDomen

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
CvekPeter

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Guzelj BlatnikLaura

Z

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
PerišičLuka

M

1999BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KobalŽiga

M

1999BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
KramaričRok

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
SmrekarKristjan

M

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
Eva BarbaraKermavner

Z

2000BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
RajteričNik

M

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
BogičevićAleksander

M

1998SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
SunaričAleksander

M

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VidrihUrška

Z

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
ČordičSinan

M

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
CeglarNik

M

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
DraganovićFikret

M

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
OblakMark

M

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Wanek PerschlTina

Z

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GantarNatalija

Z

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
DušaJošt

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
VrhovnikLuka

M

1998VEGOVA LJUBLJANA
TrojanšekTine

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
VidmarAnton

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
KnezTjaša

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LevstikTim

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
TavčarAna

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LončaričKlara

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PlavčakLana

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
HrenMetka

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
GoljaKlemen

M

1998SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
SmakićiAdrian

M

1998SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
BalažičPetja

Z

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
PirnatUrban

M

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
HočevarKatja

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PestotnikEma

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NapastDan

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Kosin Martin

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
HočevarAndrej

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MahneNika

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ŠerugaMeta

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TotAljaž

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BerzelakNejc

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BergincMatic

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČančarMarko

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KavšakTjaša

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Sokovič HolcTaja

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
RupnikLenart

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
2000m
PriimekImeSpolLRŠola
KozjekBlaž

M

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
RautovičMaj

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
SmoleBrin

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
VilharKlemen

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
HladnikDejan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
SrovinNejc

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
BaumgartnerFilip

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
DuščakNejc

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
TronteljLuka

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
KropivšekJure

M

1999GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MandeljcRok

M

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
Zagorc Grega

M

2000SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
ČarmanVid

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
ŠtrusDavid

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
BogatajAljaž

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
KoširRobi

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
LipovšekŽan

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PivkKristan

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PačnikNejc

M

1999SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ČovićMarko

M

1998SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
GrljJernej

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
MaliJakob

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
TrilerNik

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HrenTine

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BanjanacBlaž

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
LavričMartin

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
IgličarŽiga

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KavčnikMatej

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
Terbec Krajnik Jon

M

2000EKONOMSKA ŠOLA
KujundžičKatarina

Z

1997EKONOMSKA ŠOLA
ZulićIna

Z

1999EKONOMSKA ŠOLA
HeričUrša

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PuhanNina

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
AhlinFilip

M

2000GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
DostalLiza

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
ŠvajgerAnita

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
NoseSamo

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
SmoleJuš

M

1999GIMNAZIJA LEDINA
Breška ŠilcSaška Urška

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
MarjanovičFilip

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
CurkNeža

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
Mišigoj Jaša

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KukmanNaja

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
GornikAljaž

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
TrstenjakTim

M

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
BačakMaša

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
BrolihAnja

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
DraganNik

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
JavoršekAnže

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
StrmčnikJan

M

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
VidemšekKlara

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
AhačičAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
ŽvokeljLiza

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
LajovicPetra

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
MarinčičNuša

Z

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
MavecJan

M

2000GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
VejseloskiSaddik

M

2000SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
OblakAlenka

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VrankarZala

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PraznikKlemen

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
LevartPeter

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
BizjakMartin

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
LukancTina

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
StanojevićAmadeja

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LjutićSara

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
SeifertIza

Z

2000SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
MramorBlaž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DebevecZala

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
Fijavž BačovnikAndraž

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
CelarcŽiga

M

1999SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
PolutnikLara

Z

1999SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
PavcDomen

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
SkopecGrega

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
StarcZala

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Uršič FratinaTinkara

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
ZečevićAleksandra

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VončinaNejc

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČolićHana

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KlemenčičDejan

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TodorovićNikola

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GrandovecMaruša

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KurešLuka

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
VindišarZala

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
MatićUroš

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PolajžerTadej

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
Struna Nejc

M

2000EKONOMSKA ŠOLA
PeklenikMaša

Z

1999EKONOMSKA ŠOLA
ŠkerljHana

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
KneževićTea

Z

1998EKONOMSKA ŠOLA
BobnarLovro

M

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Golob Ana

Z

1999GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KokaljTjaša

Z

2000GIMNAZIJA BEŽIGRAD
SotošekSara

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VrhunecTit

M

1999GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
UdovičGašper

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
ŠrugeljRok

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
ŠkerlepNena

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
NemecNeža

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
ŠaverKaja

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
BiziljPetra

Z

1998GIMNAZIJA LEDINA
HeineMaruša

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
PremrlLara

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
VončinaTim

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
KočarNika

Z

2001GIMNAZIJA LEDINA
KosemMatic

M

1998GIMNAZIJA LEDINA
VelkavrhTara

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
StrnadAljaž

M

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
KaramatičLaura

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
PlahutnikGašper

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
PircPatricija

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
LetnarŽan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ŠčukaAjda

Z

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
Markovič Žan

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
ZalaznikMatic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
MahneDomen

M

2000GIMNAZIJA MOSTE
Mahne Domen

Z

2000GIMNAZIJA MOSTE
CrnjakValentina

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
KalemPatrik

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
LenarčičVid

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
ŠkrbincVid

M

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
Bibič Tinkara

Z

1999GIMNAZIJA ŠENTVID
UdeNika

Z

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
JarcŽan

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
ZupancBlaž

M

1997GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
DolinšekTim

M

1998SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
Halec MakovecJan

M

1997SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ŠtruceljNežka

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
VišnarLaura

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
RadeljPatrik

M

2000SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
GalePeter

M

2000VEGOVA LJUBLJANA
GačnikDavid

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
SadićMaj Domen

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
MerkunGašper

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
Sedmak Eva

Z

1999SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
IbushoskaRuvejda

Z

2000SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
JovanovaTankica

Z

1999SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
IčanovićAbdulmedžid

M

2000SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
JakličNejc

M

1999SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
ZornadaNejc

M

1997SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
NovakJure

M

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Šraj MikličIza

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PotočnikLaura

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LegatMarta

Z

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
PavšičAmadej

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
OsredkarAna

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JežKatarina

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HitiManca

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TehovnikGašper

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ProsičMark

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GovekarTevž

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
DezorsLuka

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ZajcLiza

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
StojinovićDušan

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GavranićDavid

M

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
HrovatMaja

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
ČukTilen

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
MarcJure

M

1999GIMNAZIJA ŽELIMLJE
TadejBoncelj

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
DemšarFranc Benjamin

M

1997GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
SkenderovićAmelisa

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
VidovićMaja

Z

2000EKONOMSKA ŠOLA
HoxajAdmir

M

1999EKONOMSKA ŠOLA
Kranjc PožarPeter

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
PozvekPatricija

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DobrinMaks

M

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Škopac GeričKatarina

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
DobrinEma

Z

1998GIMNAZIJA BEŽIGRAD
BakijaJan

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
VidmarMatej

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
UrankarAnže

M

1997GIMNAZIJA BEŽIGRAD
KaišičKristina

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
ŠalamunAna

Z

2000GIMNAZIJA LEDINA
BelecPetra

Z

1999GIMNAZIJA LEDINA
NovakLuka

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
ŠtefaničJuš

M

2000GIMNAZIJA LEDINA
DobrovolcMatic

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
LapLiza

Z

1999GIMNAZIJA ŠIŠKA
BarbičKim

Z

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
JuvanMaj

M

2000GIMNAZIJA ŠIŠKA
MarčičJernej

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
KovičJan

M

1997GIMNAZIJA ŠIŠKA
VozeljRebeka

Z

1998GIMNAZIJA ŠIŠKA
SikirićŽan

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
LapajnePetra

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Uršič Kristina

Z

1998GIMNAZIJA ŠENTVID
BrudarNik

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
Ličen Jure

M

2000GIMNAZIJA ŠENTVID
Mohar SalkičMiha

M

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
PečnikTjaša

Z

1997GIMNAZIJA ŠENTVID
JusufovićAmir

M

1998SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
ObrenovićMiloš

M

1999SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
KoprivecNika

Z

2000SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
PoričInes

Z

1999SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
GrunfeldJaka

M

1998SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
PerLuka

M

1999VEGOVA LJUBLJANA
BleiweisKristjan

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
ŠkrijeljDino

M

1997VEGOVA LJUBLJANA
OžboltBlaž

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
PirnatFilip

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
JankovičUroš

M

1998SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
DemšarNejc

M

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
ČožBrigita

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
BizjakPolona

Z

1997SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
LesjakMatic

M

2000SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
ČovićFikret

M

2000SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
AndonovaMarija

Z

2000SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
MijatovićDavid

M

1997SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
AmidžićElvis

M

1998SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
Štremfelj Eva

Z

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
GjokiqiVioleta

Z

2000SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
TakajArian

M

1998SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
RujovićBelmin

M

1997SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
HočevarNataša

Z

1997SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
AhmetovičAlma

Z

1997SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
SnojNeja

Z

2000SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
VrečarPatricija

Z

2000SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
JakšaVanja

Z

2000SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
PapežDavid

M

1999ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
LamprečnikPolona

Z

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
RemškarGašper

M

1998ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
Pečjak FerležJulija

Z

2000ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
NagodeLuka

M

1997ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
DebevecTadej

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
JuvanJana

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
TodorovićSuzana

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
EkićNina

Z

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
OmanUrban

M

1998ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
NagodeKristina

Z

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BoškićTamara

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PožunSabina

Z

1997ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
KoželjTilen

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
GarantiniDomen

M

2000ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
Dvoršak KrajncTim

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
BaltićSifet

M

1999ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
PiberPeter

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
AjtnikNace

M

1998GIMNAZIJA ŽELIMLJE
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - GIMNAZIJA BEŽIGRADŠulman Bruno, Mlakar Mitja, Stankovič Samo, Omeradžič Sandi
 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2Gros  Nika, Sotošek Sara, Jamnik Eva, Pogorelčnik Tina
 - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKAVrhunec Tit, Boldin Miha, Zakotnik Anže, Vuga Rok
 - GIMNAZIJA LEDINAŠkulj Gal, Piškurič Luka, Mikič Sašo, Završan Jaka
 - GIMNAZIJA LEDINA 2Ferjan  Tina, Strmčnik Nika, Pečan Nika, Voler Lana
 - GIMNAZIJA ŠENTVIDUde  Nika, Škerlj Kaja, Žvokelj Liza, Rutar  Vika
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 2Brdnik Manca, Jagodnik Lara, Kolenc Špela, Lukančič Nina
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 3Bibič Tinkara, Pust Erika, Maučec  Saša, Udvanc Bizjak Staška
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 4Puc Matej, Škrbinc Vid, Knafelc Žan, Kalem Patrik
 - GIMNAZIJA ŠENTVID 5Selan Žiga, Kovačič Blaž, Javoršek Anže, Strmčnik Jan
 - GIMNAZIJA ŠIŠKAŽeleznik Tjaša, Velkavrh Tara, Srovin Maša, Povše Maruša
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2Rakušček Cene, Mesec Košir Lovro, Gajič  Aleksander, Strnad  Aljaž
 - GIMNAZIJA ŠIŠKA 3Kučej  Nik, Kalin Tim, Plahutnik Gašper, Marinko Jernej
 - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANAKolar Bačnik Bor, Šimec Jernej, Žalec Jan, Končan Anže
 - GIMNAZIJA ŽELIMLJEJesenko Matija, Kavčnik Matej, Rupar Janez, Čuk Tilen
 - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLABajramović Sanel, Trajkov Vladimir, Golja Klemen, Benedetič Domen
 - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA 2Vidrgar Tjaša, Zagorc Nina, Jovanova Tankica, Grobelšek Nina
 - SREDNJA VEGOVA ŠOLAJanhuba Zdravković Matija, Mičić David, Krže Gašper, Medvešek Smrkolj Jan
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJALegat Marta, Mihovec Anamarija, Egart Maša, Hočevar Katja
 - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2Kumar Gal, Smrkolj Nik, Debevec Blaž, Sever Nace
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJEMandelj Luka, Matečko Matej, Hamzić Armin, Španja Jurij
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2Dezors Luka, Stojinović Dušan, Gavranić David, Oman Tim
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 3Zakrajšek Lucija, Osredkar Ana, Zajc Liza, Gorjanc Teja
 - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 4Vindišar Zala, Kepa Urška, Sever Zala, Kraner Amadeja

14.5.2015Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

351

21.1.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

143

29.9.2014Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

444

15.5.2014Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

339

23.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki      

179

2.10.2013Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu  

520

15.5.2013Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

393

24.1.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

176

21.9.2012Ekipno prvenstvo SŠ Ljubljane v atletskem pokalu    

521

16.5.2012Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane      

398

2.2.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

178

23.9.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

536

17.5.2011Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane  

449

26.1.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki    

163

23.9.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

489

11.5.2010Posamično atletsko prvenstvo SŠ Ljubljane    

381

1.2.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v dvoranski atletiki  

140