Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - EVROŠOLA LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

25.10.2012 09:00

JEŽICA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

25.10.2012 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA LEDINA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

25.10.2012 10:30

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

2:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

22.11.2012 09:00

JEŽICA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:1

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

22.11.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

22.11.2012 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA LEDINA

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

30.11.2012 09:00

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

30.11.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

0:2

GIMNAZIJA LEDINA

30.11.2012 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

30.11.2012 11:15

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

4408:08200:501508

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4316:33181:171106

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

4225:41170:16734

GIMNAZIJA LEDINA

4132:6-4130:173-432

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

4040:8-880:200-1200

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

26.10.2012 09:00

JEŽICA

EKONOMSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

26.10.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:0

GIMNAZIJA MOSTE

26.10.2012 10:30

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

2:1

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

26.10.2012 11:15

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

2:0

GIMNAZIJA MOSTE

23.11.2012 09:00

JEŽICA

GIMNAZIJA POLJANE

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

23.11.2012 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA MOSTE

0:2

GIMNAZIJA POLJANE

23.11.2012 10:30

JEŽICA

EKONOMSKA ŠOLA

2:1

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

4.12.2012 09:00

JEŽICA

GIMNAZIJA POLJANE

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

4.12.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

0:2

GIMNAZIJA POLJANE

4.12.2012 10:30

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

4408:17214:133818

GIMNAZIJA POLJANE

4316:24189:142476

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

4134:6-2197:203-62

GIMNAZIJA MOSTE

4132:6-4124:191-672

EKONOMSKA ŠOLA

4132:7-5157:212-552

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

16.11.2012 09:00

JEŽICA

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

2:1

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

16.11.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

16.11.2012 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

16.11.2012 11:15

JEŽICA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

27.11.2012 09:00

JEŽICA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:1

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

27.11.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

27.11.2012 10:30

JEŽICA

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

2:0

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

6.12.2012 09:00

JEŽICA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:1

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

6.12.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

6.12.2012 10:30

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

4408:26220:166548

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

4317:34212:180326

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

4226:42211:188234

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

4132:6-4148:195-472

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

4040:8-8138:200-620

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

EVROŠOLA LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

20.11.2012 09:00

JEŽICA

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

2:1

EVROŠOLA LJUBLJANA

20.11.2012 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

1:2

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

20.11.2012 10:30

JEŽICA

EVROŠOLA LJUBLJANA

2:1

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

29.11.2012 09:00

JEŽICA

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

29.11.2012 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

29.11.2012 10:30

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

3306:06150:84666

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

3214:40162:148144

EVROŠOLA LJUBLJANA

3123:5-2122:161-392

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

3032:6-4124:165-410
15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17