Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj

ARHIV:
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

Prijavljene ekipe:
  - AŠKERČEVA GIMNAZIJA
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

9.11.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

9.11.2011 12:30

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

2:0 BB

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

9.11.2011 13:15

KRIM

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

1:2

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

23.11.2011 11:45

KRIM

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

23.11.2011 12:30

KRIM

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

2:0

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

23.11.2011 13:15

KRIM

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

28.11.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:1

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

28.11.2011 12:30

KRIM

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

28.11.2011 13:15

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

2:0 BB

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2.12.2011 11:45

KRIM

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

1:2

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

2.12.2011 12:30

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

2.12.2011 13:15

KRIM

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

8.12.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

8.12.2011 12:30

KRIM

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

8.12.2011 13:15

KRIM
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

55010:010251:1599210

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

5327:52256:221356

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

5326:51225:154716

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

5326:51207:220-136

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5143:8-5148:251-1032

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

5051:10-9185:267-820

Urnik - Skupina:II
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:2

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

10.11.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA LEDINA

2:1

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

10.11.2011 12:30

KRIM

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

10.11.2011 13:15

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

24.11.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA LEDINA

2:0

GIMNAZIJA POLJANE

24.11.2011 12:30

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:1

GIMNAZIJA LEDINA

24.11.2011 13:15

KRIM

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

2:0

GIMNAZIJA POLJANE

30.11.2011 11:45

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

0:2

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

30.11.2011 12:30

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5.12.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

1:2

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

5.12.2011 12:30

KRIM
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

4408:08202:144588

GIMNAZIJA LEDINA

4225:50202:210-84

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4224:5-1183:196-134

GIMNAZIJA POLJANE

4133:6-3193:19302

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

4133:7-4172:209-372

Urnik - Skupina:III
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

11.11.2011 11:45

KRIM

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:0

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

11.11.2011 12:30

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

11.11.2011 13:15

KRIM

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

AŠKERČEVA GIMNAZIJA

25.11.2011 11:45

KRIM

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

25.11.2011 12:30

KRIM

AŠKERČEVA GIMNAZIJA

0:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

25.11.2011 13:15

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

1.12.2011 11:45

KRIM

AŠKERČEVA GIMNAZIJA

1:2

EKONOMSKA ŠOLA

1.12.2011 12:30

KRIM

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

2:0 BB

AŠKERČEVA GIMNAZIJA

7.12.2011 11:45

KRIM

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

7.12.2011 12:30

KRIM
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

4408:08200:119818

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

4316:24187:120676

EKONOMSKA ŠOLA

4224:5-1163:195-324

AŠKERČEVA GIMNAZIJA

4133:6-3147:188-412

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

4040:8-8128:203-750
13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17