Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

EKONOMSKA ŠOLA

5.11.2019 09:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

:

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

5.11.2019 09:50

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

:

EKONOMSKA ŠOLA

5.11.2019 10:35

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

5.11.2019 11:20

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

:

EKONOMSKA ŠOLA

5.11.2019 12:05

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5.11.2019 12:50

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

GIMNAZIJA ŠIŠKA

5.11.2019 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

5.11.2019 13:55

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

GIMNAZIJA POLJANE

6.11.2019 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

:

GIMNAZIJA POLJANE

6.11.2019 13:55

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

:

GIMNAZIJA POLJANE

7.11.2019 09:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

:

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

7.11.2019 10:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

8.11.2019 14:15

GIMNAZIJA VIČ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

:

GIMNAZIJA LEDINA

8.11.2019 15:00

GIMNAZIJA VIČ

GIMNAZIJA LEDINA

:

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

8.11.2019 15:45

GIMNAZIJA VIČ
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

23


ARHIV:
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17