Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - 1. liga

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

23

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

19.11.2019 10:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

19.11.2019 10:35

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

19.11.2019 10:50

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

19.11.2019 11:20

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

19.11.2019 12:05

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0 BB

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

19.11.2019 12:50

GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

3306:06150:441066

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

3214:22100:110-104

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

3122:4-2111:138-272

EKONOMSKA ŠOLA

3030:6-681:150-690

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

19.11.2019 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

19.11.2019 13:55

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:0

GIMNAZIJA POLJANE

20.11.2019 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

GIMNAZIJA POLJANE

20.11.2019 13:55

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

21.11.2019 10:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

2:0

GIMNAZIJA POLJANE

21.11.2019 10:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3306:06150:77736

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

3214:22130:12194

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

3122:4-2106:141-352

GIMNAZIJA POLJANE

3030:6-6103:150-470

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

15.11.2019 14:15

GIMNAZIJA VIČ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

0:2

GIMNAZIJA LEDINA

15.11.2019 15:00

GIMNAZIJA VIČ

GIMNAZIJA LEDINA

2:0

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

15.11.2019 15:45

GIMNAZIJA VIČ
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA LEDINA

2204:04100:60404

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2112:2090:76142

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

2020:4-446:100-540

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

0:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

20.11.2019 11:00

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

VEGOVA LJUBLJANA

0:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

20.11.2019 11:50

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

0:2

VEGOVA LJUBLJANA

20.11.2019 12:35

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

1:2

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

20.11.2019 13:20

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

2:0

VEGOVA LJUBLJANA

20.11.2019 14:00

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

27.11.2019 12:00

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

3306:15163:115486

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

3215:23152:117354

VEGOVA LJUBLJANA

3122:4-2116:145-292

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

3030:6-699:153-540

ARHIV:
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17