Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

23


ARHIV:
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

Prijavljene ekipe:
  - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:1

GIMNAZIJA LEDINA

4.10.2016 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA LEDINA

2:1

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

4.10.2016 13:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠENTVID

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

13.10.2016 09:00

JEŽICA

EKONOMSKA ŠOLA

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

13.10.2016 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA ŠENTVID

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

18.10.2016 14:45

GIMNAZIJA ŠENTVID
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2204:13111:63484

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2113:21102:9842

GIMNAZIJA LEDINA

2113:30116:11332

GIMNAZIJA ŠENTVID

2112:2063:65-22

EKONOMSKA ŠOLA

2020:4-447:100-530

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

0:2

GIMNAZIJA POLJANE

6.10.2016 09:00

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

2:0

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

6.10.2016 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA POLJANE

2:1

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

6.10.2016 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA MOSTE

1:2

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

14.10.2016 09:00

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

2:0

GIMNAZIJA MOSTE

14.10.2016 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:1

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

14.10.2016 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA POLJANE

2:0 BB

GIMNAZIJA MOSTE

25.10.2016 08:45

JEŽICA

GIMNAZIJA MOSTE

0:2 BB

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

25.10.2016 09:30

JEŽICA

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

0:2

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

25.10.2016 10:15

JEŽICA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

1:2

GIMNAZIJA POLJANE

25.10.2016 11:00

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA POLJANE

4408:26222:1181048

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

4317:43212:192206

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

4226:42213:170434

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

4132:6-4114:150-362

GIMNAZIJA MOSTE

4041:8-778:209-1310

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

7.10.2016 09:00

JEŽICA

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

7.10.2016 09:45

JEŽICA

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

2:0

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

7.10.2016 10:30

JEŽICA

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

20.10.2016 08:45

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

2:1

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

20.10.2016 09:30

JEŽICA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:0

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

20.10.2016 10:15

JEŽICA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

20.10.2016 11:00

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

27.10.2016 09:00

JEŽICA

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

27.10.2016 09:45

JEŽICA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

27.10.2016 10:30

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4317:25204:141636

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

4316:24188:139496

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

4316:33197:150476

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

4132:6-4133:189-562

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

4040:8-898:201-1030

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

2:0 BB

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

11.10.2016 08:45

JEŽICA

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

2:1

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

11.10.2016 10:15

JEŽICA

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

26.10.2016 09:45

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

1102:0250:0502

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

1102:0256:5152

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

1102:1161:5742

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

1011:2-157:61-40

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

2020:4-451:106-550
26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17