Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20


ARHIV:
13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

Prijavljene ekipe:
  - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

Urnik - Skupina:1
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

15.11.2016 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA LEDINA

15.11.2016 13:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA LEDINA

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

15.11.2016 14:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA POLJANE

0:2

GIMNAZIJA LEDINA

16.11.2016 09:00

JEŽICA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

16.11.2016 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA LEDINA

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

16.11.2016 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA POLJANE

2:0

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

17.11.2016 09:00

JEŽICA

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

17.11.2016 09:45

JEŽICA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

0:2

GIMNAZIJA POLJANE

17.11.2016 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:1

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

22.11.2016 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

22.11.2016 13:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

22.11.2016 14:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA POLJANE

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

24.11.2016 09:00

JEŽICA

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

24.11.2016 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

1:2

GIMNAZIJA POLJANE

24.11.2016 10:30

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

55010:19263:13712610

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

5328:44265:200656

GIMNAZIJA LEDINA

5326:42208:174346

GIMNAZIJA POLJANE

5326:51225:21696

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5142:8-6125:231-1062

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

5050:10-10122:250-1280
26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17