Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

23


ARHIV:
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - EVROŠOLA LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

19.11.2009 11:45

KRIM

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

:

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

19.11.2009 12:45

KRIM

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

:

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

19.11.2009 13:45

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

23.11.2009 11:45

KRIM

GIMNAZIJA LEDINA

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

23.11.2009 12:45

KRIM

GIMNAZIJA LEDINA

:

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

23.11.2009 13:45

KRIM

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

:

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

26.11.2009 11:45

KRIM

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

:

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

26.11.2009 12:45

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

26.11.2009 13:45

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

30.11.2009 11:45

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

30.11.2009 12:45

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

30.11.2009 13:45

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

3.12.2009 11:45

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

3.12.2009 12:45

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

GIMNAZIJA LEDINA

7.12.2009 11:45

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

7.12.2009 12:45

KRIM

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

:

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

7.12.2009 13:45

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

10.12.2009 11:45

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

10.12.2009 12:45

KRIM

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

:

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

14.12.2009 11:45

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA LEDINA

14.12.2009 12:45

KRIM

GIMNAZIJA LEDINA

:

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

14.12.2009 13:45

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

15.12.2009 11:45

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

15.12.2009 12:45

KRIM

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

:

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

15.12.2009 13:45

KRIM

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

:

GIMNAZIJA LEDINA

17.12.2009 11:45

KRIM

GIMNAZIJA LEDINA

:

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

17.12.2009 12:45

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

17.12.2009 13:45

KRIM

Urnik - Skupina:II
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

:

EVROŠOLA LJUBLJANA

20.11.2009 11:45

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

:

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

20.11.2009 12:45

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

:

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

20.11.2009 13:45

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

:

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

24.11.2009 11:45

KRIM

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

:

EKONOMSKA ŠOLA

24.11.2009 12:45

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

:

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

24.11.2009 13:45

KRIM

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

:

EVROŠOLA LJUBLJANA

27.11.2009 11:45

KRIM

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

:

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

27.11.2009 12:45

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

:

EVROŠOLA LJUBLJANA

27.11.2009 13:45

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

:

EVROŠOLA LJUBLJANA

1.12.2009 11:45

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

:

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

1.12.2009 12:45

KRIM

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

:

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

1.12.2009 13:45

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

:

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

4.12.2009 11:45

KRIM

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA-SK

:

EVROŠOLA LJUBLJANA

4.12.2009 12:45

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA POLJANE

4.12.2009 13:45

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

:

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

8.12.2009 11:45

KRIM

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

:

EKONOMSKA ŠOLA

8.12.2009 12:45

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

:

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

8.12.2009 13:45

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

:

GIMNAZIJA POLJANE

11.12.2009 11:45

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

:

EKONOMSKA ŠOLA

11.12.2009 12:45

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

:

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

11.12.2009 13:45

KRIM
5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17