Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20


ARHIV:
13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:1

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

10.10.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

10.10.2011 12:30

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:0

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

10.10.2011 13:15

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

1:2

GIMNAZIJA LEDINA

14.10.2011 11:45

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

0:2

GIMNAZIJA POLJANE

14.10.2011 12:30

KRIM

GIMNAZIJA LEDINA

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

14.10.2011 13:15

KRIM

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

20.10.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

20.10.2011 12:30

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

0:2 BB

GIMNAZIJA ŠIŠKA

20.10.2011 13:15

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:0

GIMNAZIJA POLJANE

26.10.2011 11:45

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

26.10.2011 12:30

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

26.10.2011 13:15

KRIM

GIMNAZIJA LEDINA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

7.11.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

GIMNAZIJA POLJANE

7.11.2011 12:30

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

1:2

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

7.11.2011 13:15

KRIM
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

55010:19260:11814210

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5419:27248:190588

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

5326:51228:22176

GIMNAZIJA LEDINA

5234:7-3218:235-174

GIMNAZIJA POLJANE

5144:8-4188:241-532

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

5050:10-10113:250-1370

Urnik - Skupina:II
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

12.10.2011 11:45

KRIM

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

12.10.2011 12:30

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

12.10.2011 13:15

KRIM

GIMNAZIJA MOSTE

0:2

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

17.10.2011 11:45

KRIM

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

GIMNAZIJA MOSTE

17.10.2011 12:30

KRIM

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

17.10.2011 13:15

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

2:0

GIMNAZIJA MOSTE

21.10.2011 11:45

KRIM

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

21.10.2011 12:30

KRIM

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

27.10.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA MOSTE

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

27.10.2011 12:30

KRIM
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

4408:08200:911098

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

4316:24167:153146

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

4224:40173:161124

GIMNAZIJA MOSTE

4132:6-4137:184-472

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

4040:8-8113:201-880

Urnik - Skupina:III
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

2:0

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

13.10.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

13.10.2011 12:30

KRIM

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

1:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

13.10.2011 13:15

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

2:0

ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA

19.10.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

19.10.2011 12:30

KRIM

ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

19.10.2011 13:15

KRIM

ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

24.10.2011 11:45

KRIM

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

2:0

ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA

24.10.2011 12:30

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

1:2

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

28.10.2011 11:45

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

2:1

EKONOMSKA ŠOLA

28.10.2011 12:30

KRIM
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

4408:17206:126808

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

4317:34208:163456

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

4224:5-1183:173104

EKONOMSKA ŠOLA

4134:6-2181:195-142

ZAVOD ZA GLUHE IN NAGLUŠNE LJUBLJANA

4040:8-879:200-1210
13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17