Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - 1. liga

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

23

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO
  - SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

:

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

5.12.2019 09:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

:

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

5.12.2019 10:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

:

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

10.12.2019 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

:

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

10.12.2019 13:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

:

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

11.12.2019 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

:

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

11.12.2019 13:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

:

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

11.12.2019 09:00

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

GIMNAZIJA POLJANE

:

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

11.12.2019 09:40

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

:

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

11.12.2019 10:20

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

:

GIMNAZIJA POLJANE

11.12.2019 11:05

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

:

GIMNAZIJA POLJANE

11.12.2019 11:50

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

:

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

11.12.2019 12:35

SREDNJA ŠOLA ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFIJO

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID

:

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

9.12.2019 11:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

9.12.2019 12:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

:

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

9.12.2019 13:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

:

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

9.12.2019 14:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

:

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

10.12.2019 12:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

10.12.2019 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

6.12.2019 14:15

GIMNAZIJA VIČ

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

:

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

6.12.2019 14:55

GIMNAZIJA VIČ

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

6.12.2019 15:30

GIMNAZIJA VIČ

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

13.12.2019 14:15

GIMNAZIJA VIČ

SREDNJA TRGOVSKA ŠOLA

:

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

13.12.2019 14:55

GIMNAZIJA VIČ

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

13.12.2019 15:30

GIMNAZIJA VIČ

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

:

GIMNAZIJA LEDINA

11.12.2019 09:00

GIMNAZIJA MOSTE

GIMNAZIJA LEDINA

:

EKONOMSKA ŠOLA

11.12.2019 09:45

GIMNAZIJA MOSTE

GIMNAZIJA MOSTE

:

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

11.12.2019 10:30

GIMNAZIJA MOSTE

EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA MOSTE

11.12.2019 11:15

GIMNAZIJA MOSTE

GIMNAZIJA LEDINA

:

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

11.12.2019 12:00

GIMNAZIJA MOSTE

EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

11.12.2019 12:45

GIMNAZIJA MOSTE

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

10.12.2019 10:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

:

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

10.12.2019 10:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

10.12.2019 11:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15


ARHIV:
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17