Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20


ARHIV:
13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA LEDINA

0:2

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

4.10.2010 11:45

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA LEDINA

4.10.2010 12:30

KRIM

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

1:2

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

4.10.2010 13:15

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

8.10.2010 11:45

KRIM

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:1

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

8.10.2010 12:30

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

8.10.2010 13:15

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

13.10.2010 11:45

KRIM

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

1:2

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

13.10.2010 12:30

KRIM

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

13.10.2010 13:15

KRIM

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

2:1

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

19.10.2010 11:45

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

19.10.2010 12:30

KRIM

GIMNAZIJA LEDINA

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

19.10.2010 13:15

KRIM

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2:0

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

2.11.2010 11:45

KRIM

GIMNAZIJA ŠIŠKA

0:2

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

2.11.2010 12:30

KRIM

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

1:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2.11.2010 13:15

KRIM
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

55010:010250:1985210

GIMNAZIJA ŠIŠKA

5418:44260:206548

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

5236:7-1260:265-54

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

5236:7-1263:272-94

GIMNAZIJA LEDINA

5142:8-6200:242-422

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

5143:9-6223:273-502

Urnik - Skupina:II
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

GIMNAZIJA POLJANE

5.10.2010 11:45

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5.10.2010 12:30

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

2:0

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5.10.2010 13:15

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

2:1

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

11.10.2010 11:45

KRIM

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

2:1

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

11.10.2010 12:30

KRIM

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

11.10.2010 13:15

KRIM

GIMNAZIJA POLJANE

0:2

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

15.10.2010 11:45

KRIM

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

0:2

GIMNAZIJA POLJANE

15.10.2010 12:30

KRIM

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:1

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

20.10.2010 11:45

KRIM

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

20.10.2010 12:30

KRIM
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

4408:17215:173428

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

4225:50195:19414

GIMNAZIJA POLJANE

4224:40170:171-14

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4224:5-1189:200-114

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

4042:8-6185:216-310

Urnik - Skupina:III
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

6.10.2010 11:45

KRIM

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

2:0

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

6.10.2010 12:30

KRIM

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

0:2

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

6.10.2010 13:15

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

12.10.2010 11:45

KRIM

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

12.10.2010 12:30

KRIM

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

0:2

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

12.10.2010 13:15

KRIM

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:1

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

18.10.2010 11:45

KRIM

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

0:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

18.10.2010 12:30

KRIM

EKONOMSKA ŠOLA

2:0 BB

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

22.10.2010 11:45

KRIM

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

0:2

EKONOMSKA ŠOLA

22.10.2010 12:30

KRIM
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

4408:08201:146558

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

4316:33207:146616

EKONOMSKA ŠOLA

4224:40164:134304

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

4132:6-4106:183-772

SREDNJA FRIZERSKA ŠOLA

4041:8-7146:215-690
27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17