Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ODBOJKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

19.11.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

20


ARHIV:
13.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

23.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

21

27.9.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

12

7.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

6

6.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - nižje lige

3

15.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

13

26.9.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

20

17.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

17.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale

6

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje

21

28.9.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake

12

11.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

23.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale

5

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

11

22.9.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17

10.12.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

11.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

13

23.9.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

18

11.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

6

6.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

6

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

19

24.9.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

12

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2:0

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

2.10.2012 09:00

JEŽICA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2:0

GIMNAZIJA ŠIŠKA

2.10.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

1:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

2.10.2012 10:30

JEŽICA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

1:2

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

5.10.2012 09:00

JEŽICA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5.10.2012 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

2:0

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

5.10.2012 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

0:2

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

11.10.2012 09:00

JEŽICA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

0:2

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

11.10.2012 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

0:2

GIMNAZIJA ŠIŠKA

11.10.2012 10:30

JEŽICA

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

16.10.2012 09:00

JEŽICA

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

2:0

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

16.10.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

1:2

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

16.10.2012 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

2:1

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

19.10.2012 09:00

JEŽICA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

0:2

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

19.10.2012 09:45

JEŽICA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

0:2

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

19.10.2012 10:30

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

55010:28274:2146010

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5327:43247:24346

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

5327:52252:24576

GIMNAZIJA ŠIŠKA

5234:6-2227:22614

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

5234:7-3226:237-114

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

5052:10-8215:276-610

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

2:0

GIMNAZIJA LEDINA

4.10.2012 09:00

JEŽICA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

1:2

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

4.10.2012 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA LEDINA

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

4.10.2012 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA POLJANE

2:0

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

9.10.2012 09:00

JEŽICA

EKONOMSKA ŠOLA

0:2

GIMNAZIJA POLJANE

9.10.2012 09:45

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

9.10.2012 10:30

JEŽICA

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

2:0

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

12.10.2012 09:00

JEŽICA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

12.10.2012 09:45

JEŽICA

EKONOMSKA ŠOLA

0:2

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

12.10.2012 10:30

JEŽICA

GIMNAZIJA LEDINA

1:2

GIMNAZIJA POLJANE

18.10.2012 09:00

JEŽICA

EKONOMSKA ŠOLA

1:2

GIMNAZIJA LEDINA

18.10.2012 09:45

JEŽICA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

2:0

EKONOMSKA ŠOLA

18.10.2012 10:30

JEŽICA

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

1:2

GIMNAZIJA LEDINA

23.10.2012 09:00

JEŽICA

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

2:0

GIMNAZIJA POLJANE

23.10.2012 09:45

JEŽICA

GIMNAZIJA POLJANE

0:2

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

23.10.2012 10:30

JEŽICA
Lestvica T  Z  P   R   R Točke

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

55010:19264:1937110

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

5419:27256:192648

GIMNAZIJA POLJANE

5326:51216:20886

GIMNAZIJA LEDINA

5235:8-3244:253-94

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

5143:8-5215:247-322

EKONOMSKA ŠOLA

5051:10-9163:265-1020
15.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake - Finale

6

14.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje - Finale

6

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijake    

16

30.9.2011Prvenstvo SŠ Ljubljana v odbojki za dijakinje    

16

13.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje - Finale  

5

4.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake - Finale  

5

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake    

16

27.9.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje    

18

16.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijake  

15

5.10.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v odbojki za dijakinje  

17