Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26


ARHIV:
25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - Šolski center Ljubljana
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

Urnik - Skupina:2.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

36:55

GIMNAZIJA ŠIŠKA

24.10.2013 12:15

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŠIŠKA

57:23

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

24.10.2013 13:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

42:26

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

24.10.2013 13:45

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

41:34

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

5.11.2013 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

44:49

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

5.11.2013 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

47:34

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

5.11.2013 15:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA ŠIŠKA

46:27

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

12.11.2013 12:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

26:28

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

12.11.2013 13:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

33:31

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

12.11.2013 14:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

30:33

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

12.11.2013 15:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

431184:114707

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

422115:160-456

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

422146:147-16

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

422141:150-96

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

413156:171-155

Urnik - Skupina:3.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

63:37

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

23.10.2013 12:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

62:48

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

23.10.2013 13:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

25:41

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

23.10.2013 14:15

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

31:28

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

23.10.2013 15:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

57:33

EKONOMSKA ŠOLA

6.11.2013 12:45

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

27:33

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

6.11.2013 13:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

54:32

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

6.11.2013 14:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

34:33

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

11.11.2013 12:45

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

36:31

EKONOMSKA ŠOLA

11.11.2013 13:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

46:9

EKONOMSKA ŠOLA

11.11.2013 14:15

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA MOSTE

440236:150868

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

431158:130287

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

422148:155-76

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

413118:153-355

EKONOMSKA ŠOLA

404100:172-724

Urnik - Skupina:4.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

73:35

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

25.10.2013 12:45

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

20:0

Šolski center Ljubljana

25.10.2013 13:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

26:47

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

25.10.2013 14:15

DVORANA TIVOLI

Šolski center Ljubljana

0:20

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

25.10.2013 15:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

27:26

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

8.11.2013 12:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

40:100

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

8.11.2013 13:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

39:60

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

8.11.2013 14:15

DVORANA TIVOLI

Šolski center Ljubljana

33:48

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

13.11.2013 12:15

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

40:31

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

13.11.2013 13:00

Dvorana Kodeljevo

Šolski center Ljubljana

36:42

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

13.11.2013 13:45

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

440253:1141398

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

431170:16377

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

422139:162-236

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

413112:174-625

Šolski center Ljubljana

40469:130-614

Urnik - Skupina:5.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

23:36

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

4.11.2013 12:45

DVORANA TIVOLI

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

28:34

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

4.11.2013 13:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

28:34

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

4.11.2013 14:15

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

35:28

GIMNAZIJA POLJANE

4.11.2013 15:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

55:16

GIMNAZIJA LEDINA

7.11.2013 12:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA LEDINA

21:27

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

7.11.2013 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

39:25

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

7.11.2013 14:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA LEDINA

32:27

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

14.11.2013 12:15

Dvorana Kodeljevo

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

25:43

GIMNAZIJA POLJANE

14.11.2013 13:00

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA LEDINA

17:28

GIMNAZIJA POLJANE

14.11.2013 13:45

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

440164:92728

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

431121:11657

GIMNAZIJA POLJANE

422127:111166

GIMNAZIJA LEDINA

41386:137-515

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

404103:145-424
20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26