Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26


ARHIV:
25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

Urnik - Skupina:II
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

50:35

GIMNAZIJA POLJANE

22.10.2012 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

38:40

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

22.10.2012 13:00

DVORANA TIVOLI

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

47:41

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

22.10.2012 13:45

DVORANA TIVOLI

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

44:29

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

5.11.2012 14:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

20:36

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

6.11.2012 14:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

21:39

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

15.11.2012 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

29:34

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

15.11.2012 13:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

44:47

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

15.11.2012 13:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

25:30

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

16.11.2012 14:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

31:39

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

16.11.2012 15:15

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

440175:134418

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

431137:121167

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

422137:12896

GIMNAZIJA ANTONA AŠKERCA

413132:160-285

GIMNAZIJA POLJANE

404138:176-384

Urnik - Skupina:III
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

66:24

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

24.10.2012 12:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

33:24

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5.11.2012 12:15

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

24:42

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

5.11.2012 13:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

38:43

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

5.11.2012 13:45

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

20:0 BB

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

13.11.2012 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

35:24

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

13.11.2012 13:15

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

25:55

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

13.11.2012 14:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

0:20 BB

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

14.11.2012 12:15

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

39:52

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

14.11.2012 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

32:22

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

14.11.2012 13:45

Dvorana Kodeljevo
Lestvica T  Z  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

440208:112968

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

431156:136207

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

41393:130-375

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

41366:118-524

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

41395:122-274

Urnik - Skupina:IV
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

30:26

EKONOMSKA ŠOLA

26.10.2012 15:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

20:18

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

6.11.2012 12:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

24:23

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

6.11.2012 13:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

29:23

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

6.11.2012 13:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

31:27

EKONOMSKA ŠOLA

8.11.2012 13:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

17:59

GIMNAZIJA ŠIŠKA

8.11.2012 14:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

20:0 BB

EKONOMSKA ŠOLA

8.11.2012 15:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

22:32

EKONOMSKA ŠOLA

16.11.2012 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

38:21

GIMNAZIJA LEDINA

16.11.2012 13:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

22:44

GIMNAZIJA ŠIŠKA

16.11.2012 13:45

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

440171:86858

GIMNAZIJA LEDINA

431101:106-57

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

41386:119-335

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

41383:112-295

EKONOMSKA ŠOLA

41385:103-184

Urnik - Skupina:V
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

22:23

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

25.10.2012 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

32:22

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

25.10.2012 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

27:22

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

25.10.2012 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

22055:44114

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

21149:4543

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

20244:59-152

Urnik - Skupina:VI
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

11:45

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

26.10.2012 11:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

35:29

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

26.10.2012 12:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

36:35

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

26.10.2012 13:00

GIMNAZIJA ŠENTVID
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

22080:40404

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

21147:80-333

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

20264:71-72
4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26