Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
6.1.2020Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

3

11.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Polfinale

6

11.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

18.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 2. del

10

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

31:18

VEGOVA LJUBLJANA

22.11.2019 12:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

VEGOVA LJUBLJANA

40:67

EKONOMSKA ŠOLA

22.11.2019 12:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

35:48

EKONOMSKA ŠOLA

22.11.2019 13:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA ŠENTVID

88:31

VEGOVA LJUBLJANA

28.11.2019 12:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA MOSTE

73:42

VEGOVA LJUBLJANA

28.11.2019 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

62:55

GIMNAZIJA MOSTE

28.11.2019 14:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

EKONOMSKA ŠOLA

64:56

GIMNAZIJA MOSTE

3.12.2019 12:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

62:22

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

3.12.2019 12:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA MOSTE

64:48

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

3.12.2019 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

53:43

EKONOMSKA ŠOLA

3.12.2019 14:15

GIMNAZIJA ŠENTVID
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID

440265:1511148

EKONOMSKA ŠOLA

431222:184387

GIMNAZIJA MOSTE

422248:216326

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

413136:192-565

VEGOVA LJUBLJANA

404131:259-1284

Urnik - Skupina:B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

52:25

GIMNAZIJA ŠIŠKA

22.11.2019 12:30

SUAŠ

GIMNAZIJA ŠIŠKA

31:43

GIMNAZIJA LEDINA

22.11.2019 13:15

SUAŠ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

57:26

GIMNAZIJA LEDINA

22.11.2019 14:00

SUAŠ

GIMNAZIJA ŠIŠKA

48:55

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

27.11.2019 12:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

24:47

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

27.11.2019 13:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

33:47

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

27.11.2019 14:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

54:71

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

4.12.2019 12:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

53:45

GIMNAZIJA LEDINA

4.12.2019 13:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

24:40

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

4.12.2019 14:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

59:52

GIMNAZIJA LEDINA

4.12.2019 15:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Lestvica T  Z  P   R Točke

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

440220:129918

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

431209:188217

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

422154:172-186

GIMNAZIJA LEDINA

413166:200-345

GIMNAZIJA ŠIŠKA

404137:197-604
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25


ARHIV:
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26