Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 2. del

10

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25


ARHIV:
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

Prijavljene ekipe:
  - EVROŠOLA LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD II
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:1.A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

48:34

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

24.11.2011 13:45

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

32:26

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

24.11.2011 14:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

51:22

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

24.11.2011 15:15

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

64:35

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

29.11.2011 12:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

35:34

EVROŠOLA LJUBLJANA

29.11.2011 13:00

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

35:46

EVROŠOLA LJUBLJANA

29.11.2011 13:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

36:30

EVROŠOLA LJUBLJANA

5.12.2011 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

35:38

EVROŠOLA LJUBLJANA

5.12.2011 15:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

37:42

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

7.12.2011 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

47:39

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

7.12.2011 13:00

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

60:25

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

7.12.2011 13:45

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

42:33

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

13.12.2011 14:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

33:43

EVROŠOLA LJUBLJANA

13.12.2011 15:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

36:50

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

14.12.2011 12:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

41:42

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

14.12.2011 13:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

550224:1626210

EVROŠOLA LJUBLJANA

532191:174178

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

532246:184628

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

523181:224-437

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

514178:204-266

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

514151:223-726

Urnik - Skupina:1.B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID

32:29

GIMNAZIJA ŠIŠKA

28.11.2011 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

29:28

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

28.11.2011 13:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

34:18

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

28.11.2011 13:45

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

28:47

GIMNAZIJA BEŽIGRAD II

29.11.2011 14:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

32:34

GIMNAZIJA ŠIŠKA

29.11.2011 15:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

27:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD II

30.11.2011 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD II

13:31

GIMNAZIJA ŠIŠKA

30.11.2011 13:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

31:23

GIMNAZIJA ŠIŠKA

30.11.2011 13:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD II

40:33

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

7.12.2011 14:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD II

29:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

7.12.2011 15:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

36:33

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

13.12.2011 12:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

32:31

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

13.12.2011 13:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

41:27

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

13.12.2011 13:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

34:31

GIMNAZIJA MOSTE

14.12.2011 13:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

34:27

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

14.12.2011 14:30

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID

550179:1344510

GIMNAZIJA ŠIŠKA

532146:136108

GIMNAZIJA MOSTE

532166:147198

GIMNAZIJA BEŽIGRAD II

532159:164-58

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

514152:182-306

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

505137:176-395
24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26