Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
11.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

11.12.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

6

18.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 2. del

10

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25


ARHIV:
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:1.A
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

40:48

GIMNAZIJA ŠIŠKA

3.12.2018 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA ŠIŠKA

41:49

GIMNAZIJA MOSTE

3.12.2018 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

38:43

GIMNAZIJA MOSTE

3.12.2018 15:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA ŠENTVID

66:65

EKONOMSKA ŠOLA

6.12.2018 11:20

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

33:41

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

6.12.2018 12:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

EKONOMSKA ŠOLA

41:34

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

6.12.2018 12:40

GIMNAZIJA ŠENTVID

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

42:35

GIMNAZIJA ŠIŠKA

10.12.2018 13:45

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

39:41

GIMNAZIJA MOSTE

10.12.2018 14:30

ŠC PET

GIMNAZIJA ŠENTVID

46:39

GIMNAZIJA ŠIŠKA

11.12.2018 12:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠIŠKA

30:34

EKONOMSKA ŠOLA

11.12.2018 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID

46:35

GIMNAZIJA MOSTE

11.12.2018 14:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

44:61

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

14.12.2018 13:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA MOSTE

46:60

EKONOMSKA ŠOLA

14.12.2018 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

33:53

EKONOMSKA ŠOLA

14.12.2018 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

35:67

GIMNAZIJA ŠENTVID

3.1.2019 15:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID

541258:215439

EKONOMSKA ŠOLA

541253:209449

GIMNAZIJA MOSTE

532214:224-108

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

532217:194238

GIMNAZIJA ŠIŠKA

514193:211-186

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

505190:272-825

Urnik - Skupina:1.B
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

34:30

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

6.12.2018 13:20

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

48:45

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

6.12.2018 14:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

33:29

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

6.12.2018 14:40

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

50:19

GIMNAZIJA LEDINA

7.12.2018 13:00

SUAŠ

GIMNAZIJA LEDINA

37:33

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

7.12.2018 13:45

SUAŠ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

48:50

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

7.12.2018 14:30

SUAŠ

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

32:16

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

11.12.2018 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

27:29

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

11.12.2018 13:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

41:34

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

11.12.2018 13:45

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

64:32

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

14.12.2018 12:30

SUAŠ

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

54:38

GIMNAZIJA LEDINA

14.12.2018 13:15

SUAŠ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

52:35

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

14.12.2018 14:00

SUAŠ

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

53:57

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

3.1.2019 13:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

58:27

GIMNAZIJA LEDINA

3.1.2019 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

44:31

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

3.1.2019 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Lestvica T  Z  P   R Točke

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

541271:189829

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

541210:159519

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

532180:204-248

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

523207:20257

GIMNAZIJA LEDINA

514148:224-766

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

514164:202-386
28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26