Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 2. del

10

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:1
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

36:33

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

5.11.2019 12:30

SUAŠ

VEGOVA LJUBLJANA

49:35

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

5.11.2019 13:15

SUAŠ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

37:45

VEGOVA LJUBLJANA

5.11.2019 14:00

SUAŠ
Lestvica T  Z  P   R Točke

VEGOVA LJUBLJANA

22094:72224

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

21173:78-53

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

20268:85-172

Urnik - Skupina:2
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

EKONOMSKA ŠOLA

57:17

GIMNAZIJA POLJANE

25.10.2019 12:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

42:32

GIMNAZIJA POLJANE

25.10.2019 13:30

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

64:49

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

25.10.2019 14:15

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

EKONOMSKA ŠOLA

220121:66554

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

21191:96-53

GIMNAZIJA POLJANE

20249:99-502

Urnik - Skupina:3
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

63:19

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

7.11.2019 13:00

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

40:25

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

7.11.2019 13:45

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

67:43

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

7.11.2019 14:30

ŠC PET
Lestvica T  Z  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

220130:62684

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

21183:92-93

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

20244:103-592

Urnik - Skupina:4
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

45:41

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5.11.2019 12:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

21:37

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5.11.2019 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

22:40

GIMNAZIJA ŠIŠKA

5.11.2019 14:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠIŠKA

65:13

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

6.11.2019 13:00

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

66:12

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

6.11.2019 13:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

31:35

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

6.11.2019 14:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

321136:70665

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

321113:97165

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

321133:93405

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

30346:168-1223

Urnik - Skupina:5
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

33:46

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

24.10.2019 13:00

ŠC PET

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

0:20 BB

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

24.10.2019 13:45

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

45:27

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

24.10.2019 14:30

ŠC PET

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

57:42

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

6.11.2019 13:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

20:0 BB

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

6.11.2019 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

20:0 BB

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

6.11.2019 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

330123:75486

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

32198:73255

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

31289:102-134

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

3030:60-600

Urnik - Skupina:6
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

44:28

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

24.10.2019 12:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

54:27

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

24.10.2019 13:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

59:15

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

24.10.2019 14:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

16:25

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

7.11.2019 12:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

22:44

GIMNAZIJA LEDINA

7.11.2019 13:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

34:45

GIMNAZIJA LEDINA

7.11.2019 14:15

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA LEDINA

330143:83606

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

321125:87385

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

31280:114-344

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

30365:129-643

ARHIV:
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26