Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8


ARHIV:
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

Prijavljene ekipe:
  - AŠKERČEVA GIMNAZIJA
  - BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - EVROŠOLA LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA
  - SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD
  - SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

:

GIMNAZIJA LEDINA

3.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

:

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

3.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

:

GIMNAZIJA MOSTE

3.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

:

GIMNAZIJA ŠENTVID

9.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA LEDINA

9.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

:

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

17.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

:

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

17.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

:

GIMNAZIJA LJUBLJANA ŠIŠKA

17.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA MOSTE

25.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

:

GIMNAZIJA ŠENTVID

25.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:II
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

:

EVROŠOLA LJUBLJANA

4.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

:

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

4.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

:

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

4.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

EVROŠOLA LJUBLJANA

:

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

10.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

:

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

10.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

:

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

10.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

16.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

EVROŠOLA LJUBLJANA

16.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

:

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

26.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

EVROŠOLA LJUBLJANA

:

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

26.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:III
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

:

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

5.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

:

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

5.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

:

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

5.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

:

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

13.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

:

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

13.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

:

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

13.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

:

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

18.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

:

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

18.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA

:

BIOTEHNIŠKI CENTER LJUBLJANA

27.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA BEŽIGRAD

:

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

27.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:IV
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

:

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

6.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

:

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

6.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

:

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

6.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

:

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

12.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

:

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

12.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

:

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

12.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

:

GIMNAZIJA POLJANE

20.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

20.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

:

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

24.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

:

GIMNAZIJA POLJANE

24.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:V
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

:

AŠKERČEVA GIMNAZIJA

11.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

11.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

:

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

11.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

AŠKERČEVA GIMNAZIJA

:

EKONOMSKA ŠOLA

19.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

:

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

19.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

:

EKONOMSKA ŠOLA

19.11.2009 14:00

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

:

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

23.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

AŠKERČEVA GIMNAZIJA

23.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

:

SREDNJA ŠOLA ZA ELEKTROTEHNIKO IN RAČUNALNIŠTVO

30.11.2009 12:30

DVORANA TIVOLI

AŠKERČEVA GIMNAZIJA

:

SREDNJA EKONOMSKA ŠOLA

30.11.2009 13:15

DVORANA TIVOLI