Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8


ARHIV:
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2
  - GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA
  - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2
  - SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2
  - VEGOVA LJUBLJANA

Urnik - Skupina:I.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA LEDINA

38:27

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

16.10.2018 12:30

DVORANA TIVOLI

VEGOVA LJUBLJANA

63:17

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

16.10.2018 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

35:44

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

16.10.2018 14:00

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

32:33

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

19.10.2018 13:30

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

67:13

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

19.10.2018 14:15

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

61:23

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

19.10.2018 15:00

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

25:36

VEGOVA LJUBLJANA

22.10.2018 12:30

DVORANA TIVOLI

VEGOVA LJUBLJANA

25:33

GIMNAZIJA LEDINA

22.10.2018 13:15

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

34:28

GIMNAZIJA LEDINA

22.10.2018 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

31:18

VEGOVA LJUBLJANA

24.10.2018 12:30

DVORANA TIVOLI

VEGOVA LJUBLJANA

29:63

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

24.10.2018 13:15

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

59:57

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

24.10.2018 14:00

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

27:32

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

26.10.2018 13:30

ŠC PET

GIMNAZIJA LEDINA

49:16

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

26.10.2018 14:15

ŠC PET

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

23:53

GIMNAZIJA LEDINA

26.10.2018 15:00

ŠC PET
Lestvica T  Z  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

550284:15013410

GIMNAZIJA LEDINA

541201:125769

GIMNAZIJA JOŽETA PLEČNIKA

532192:182108

VEGOVA LJUBLJANA

523171:16927

SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM

514113:250-1376

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

505130:215-855

Urnik - Skupina:II.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

39:22

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

16.10.2018 12:45

GIMNAZIJA ŠENTVID

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

23:25

GIMNAZIJA POLJANE

16.10.2018 13:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

39:23

GIMNAZIJA POLJANE

16.10.2018 14:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠIŠKA

44:36

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

17.10.2018 12:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

38:33

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

17.10.2018 13:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

41:28

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

17.10.2018 14:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

41:11

GIMNAZIJA POLJANE

19.10.2018 12:30

DVORANA TIVOLI

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

14:31

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

19.10.2018 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

34:18

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

19.10.2018 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

26:18

GIMNAZIJA POLJANE

23.10.2018 12:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

20:0 BB

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

23.10.2018 13:30

GIMNAZIJA ŠIŠKA

GIMNAZIJA ŠIŠKA

48:23

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

23.10.2018 14:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

33:48

GIMNAZIJA ŠIŠKA

25.10.2018 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

33:58

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

25.10.2018 13:15

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

46:57

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

25.10.2018 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

550207:1386910

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

541179:126539

ŠOLSKI CENTER LJUBLJANA

532197:18988

GIMNAZIJA POLJANE

523111:147-367

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

514155:183-286

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

505101:167-664

Urnik - Skupina:III.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

36:37

EKONOMSKA ŠOLA

18.10.2018 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

30:38

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

18.10.2018 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

28:44

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

18.10.2018 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

56:46

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

23.10.2018 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

20:38

EKONOMSKA ŠOLA

23.10.2018 14:25

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

44:38

EKONOMSKA ŠOLA

23.10.2018 15:05

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

50:54

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

26.10.2018 13:00

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

24:43

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

26.10.2018 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

54:31

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

26.10.2018 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

EKONOMSKA ŠOLA

20:0 BB

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

5.11.2018 14:45

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

431171:141307

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

431204:169357

EKONOMSKA ŠOLA

431133:100337

SREDNJA VZGOJITELJSKA ŠOLA IN GIMNAZIJA

413140:160-205

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA ŠOLA

40483:161-783

Urnik - Skupina:IV.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

29:27

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

17.10.2018 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

13:40

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

17.10.2018 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

31:13

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

17.10.2018 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

56:23

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

22.10.2018 11:30

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA MOSTE

63:31

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

22.10.2018 12:15

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

34:38

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

22.10.2018 13:00

Dvorana Kodeljevo

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

30:34

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

5.11.2018 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

9:54

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

5.11.2018 13:15

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

42:25

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

5.11.2018 14:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

35:44

GIMNAZIJA MOSTE

7.11.2018 13:00

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

46:33

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

7.11.2018 13:45

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

32:34

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

7.11.2018 14:30

SREDNJA ZDRAVSTEVNA ŠOLA

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

38:36

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

9.11.2018 12:30

SUAŠ

GIMNAZIJA MOSTE

54:34

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

9.11.2018 13:15

SUAŠ

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

57:40

GIMNAZIJA MOSTE

9.11.2018 14:00

SUAŠ
Lestvica T  Z  P   R Točke

SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA 2

550229:1507910

GIMNAZIJA MOSTE

541257:180779

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

532184:18138

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

523168:138307

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

51499:210-1116

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

505138:216-785
25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26