Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
18.11.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 2. del

10

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25


ARHIV:
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2
  - GIMNAZIJA LEDINA
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA ŽELIMLJE
  - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA
  - SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK
  - SREDNJA UPRAVNO ADMINISTRATIVNA ŠOLA
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - Šolski center Ljubljana
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

Urnik - Skupina:II.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

55:22

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

5.11.2014 11:45

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

26:41

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5.11.2014 12:30

Dvorana Kodeljevo

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

53:39

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

5.11.2014 13:15

Dvorana Kodeljevo

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

19:37

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

7.11.2014 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

35:32

EKONOMSKA ŠOLA

7.11.2014 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

42:53

EKONOMSKA ŠOLA

7.11.2014 14:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

30:40

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

12.11.2014 12:15

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

39:34

EKONOMSKA ŠOLA

12.11.2014 13:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

25:38

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

12.11.2014 13:45

DVORANA TIVOLI

EKONOMSKA ŠOLA

44:39

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

12.11.2014 14:30

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

431185:130557

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

431159:143167

SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA

422127:129-26

EKONOMSKA ŠOLA

422163:15586

GIMNAZIJA ŽELIMLJE

404109:186-774

Urnik - Skupina:III.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

37:31

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

22.10.2014 13:45

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

38:27

GIMNAZIJA LEDINA

22.10.2014 14:30

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

38:30

GIMNAZIJA LEDINA

22.10.2014 15:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

Šolski center Ljubljana

33:48

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

6.11.2014 12:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

31:49

GIMNAZIJA ŠIŠKA

6.11.2014 13:15

DVORANA TIVOLI

Šolski center Ljubljana

39:24

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

6.11.2014 14:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

13:55

GIMNAZIJA ŠIŠKA

6.11.2014 14:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

32:37

Šolski center Ljubljana

13.11.2014 12:30

DVORANA TIVOLI

Šolski center Ljubljana

19:45

GIMNAZIJA ŠIŠKA

13.11.2014 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA LEDINA

36:57

GIMNAZIJA ŠIŠKA

13.11.2014 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA

440206:991078

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

431154:143117

Šolski center Ljubljana

422128:149-216

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

413106:158-525

GIMNAZIJA LEDINA

404125:170-454

Urnik - Skupina:IV.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

49:33

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

3.11.2014 12:30

DVORANA TIVOLI

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

35:31

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

3.11.2014 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

46:34

GIMNAZIJA POLJANE

3.11.2014 14:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

33:20

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

11.11.2014 12:30

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

41:57

GIMNAZIJA MOSTE

11.11.2014 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

46:33

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

11.11.2014 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA MOSTE

330152:108446

GIMNAZIJA POLJANE

321113:99145

SREDNJA ŠOLA TEHNIŠKIH STROK

312101:126-254

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

30392:125-333

Urnik - Skupina:V.
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

44:49

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

23.10.2014 12:30

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

41:51

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

23.10.2014 13:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

34:26

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

23.10.2014 14:00

GIMNAZIJA ŠENTVID

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

51:35

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

10.11.2014 12:30

DVORANA TIVOLI

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

57:38

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

10.11.2014 13:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

41:27

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

10.11.2014 14:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

330143:103406

ERUDIO ZASEBNA GIMNAZIJA

321141:13385

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

312113:134-214

SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA ŠOLA

30397:124-273
3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26