Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

KOŠARKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

7.10.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8


ARHIV:
17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

4

17.4.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

16

14.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.1.2019Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

6.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Dod. kval.

4

3.12.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

28.9.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

2

25.4.2018Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

18

11.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

7.12.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga - Finale

6

17.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga

12

13.11.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26

5.10.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

4

17.5.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake    

13

3.1.2017Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale

6

12.12.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale

4

30.11.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

8

27.10.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

25

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake

14

13.5.2016Prvenstvo SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje    

3

18.12.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

20.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga

12

16.11.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje

6

7.10.2015Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake

24

16.12.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - FINALE  

6

24.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

20.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

19.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - dodatne kvalifikacije

2

17.11.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije

4

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

9.10.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

21

3.1.2014Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

25.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

12

21.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

18.11.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne kvalifikacije  

4

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

9

14.10.2013Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

23

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijakinje  

6

20.9.2013Turnir SŠ Ljubljane v ulični košarki 3:3 za dijake  

22

Prijavljene ekipe:
  - EKONOMSKA ŠOLA
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2
  - GIMNAZIJA BEŽIGRAD 3
  - GIMNAZIJA MOSTE
  - GIMNAZIJA MOSTE 2
  - GIMNAZIJA POLJANE
  - GIMNAZIJA POLJANE 2
  - GIMNAZIJA ŠENTVID
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 2
  - GIMNAZIJA ŠENTVID 3
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA
  - GIMNAZIJA ŠIŠKA 2
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA
  - GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2
  - SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA
  - SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA
  - ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE
  - ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

Urnik - Skupina:C
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

15:13

GIMNAZIJA ŠENTVID 3

19.9.2013 10:00

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

15:0 BB

EKONOMSKA ŠOLA

19.9.2013 10:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

15:8

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

19.9.2013 10:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID 3

15:0 BB

EKONOMSKA ŠOLA

19.9.2013 10:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE

15:0 BB

EKONOMSKA ŠOLA

19.9.2013 11:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID 3

15:3

SREDNJA VEGOVA ŠOLA

19.9.2013 11:15

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:D
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA POLJANE

9:12

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

19.9.2013 10:00

DVORANA TIVOLI

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

15:0 BB

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

19.9.2013 10:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

13:8

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

19.9.2013 10:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

15:0 BB

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

19.9.2013 10:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE

15:0 BB

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 2

19.9.2013 11:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

13:12

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA

19.9.2013 11:15

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:E
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

1:16

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

19.9.2013 10:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

15:6

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 3

19.9.2013 10:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD 3

15:10

ŠKOFIJSKA KLASIČNA GIMNAZIJA 2

19.9.2013 10:30

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:F
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2

0:15 BB

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

19.9.2013 10:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE 2

16:13

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

19.9.2013 10:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA POLJANE 2

15:0 BB

SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2

19.9.2013 10:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

15:5

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

19.9.2013 10:45

DVORANA TIVOLI

SREDNJA VEGOVA ŠOLA 2

0:15 BB

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA

19.9.2013 11:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

15:12

GIMNAZIJA POLJANE 2

19.9.2013 11:15

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:G
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

14:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA

19.9.2013 10:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

4:15

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

19.9.2013 10:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

15:0 BB

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

19.9.2013 10:30

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

0:15 BB

GIMNAZIJA ŠIŠKA

19.9.2013 10:45

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID

9:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA

19.9.2013 11:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA VIČ, LJUBLJANA 2

0:15 BB

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE

19.9.2013 11:15

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:H
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

15:14

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

19.9.2013 10:00

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

15:10

GIMNAZIJA MOSTE 2

19.9.2013 10:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA MOSTE 2

15:9

SREDNJA ŠOLA ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN ZDRAVSTVO

19.9.2013 10:30

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:I
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA MOSTE

8:15

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

19.9.2013 12:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

11:13

GIMNAZIJA ŠIŠKA

19.9.2013 12:15

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠIŠKA

15:3

GIMNAZIJA MOSTE

19.9.2013 12:30

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:J
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

13:15

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

19.9.2013 12:00

DVORANA TIVOLI

GIMNAZIJA ŠENTVID 2

12:10

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

19.9.2013 12:15

DVORANA TIVOLI

ŠOLSKI CENTER ZA POŠTO, EKONOMIJO IN TELEKOMUNIKACIJE 2

11:15

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

19.9.2013 12:30

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:K
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

15:9

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

19.9.2013 13:00

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:L
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

11:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

19.9.2013 13:15

DVORANA TIVOLI

Urnik - Skupina:za 1
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA

11:15

GIMNAZIJA ŠENTVID

19.9.2013 13:00

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠENTVID

11015:1142

GIMNAZIJA ŠIŠKA

10111:15-41

Urnik - Skupina:za 3
Ekipa 1 Ekipa 2DatumIgrišče

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

15:9

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

19.9.2013 13:15

DVORANA TIVOLI
Lestvica T  Z  P   R Točke

GIMNAZIJA ŠIŠKA 2

11015:962

GIMNAZIJA BEŽIGRAD

1019:15-61
12.12.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - Finale  

6

29.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Finale  

6

21.11.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1.liga  

12

15.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

10.10.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

24

4.1.2012Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

6.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - 2. liga  

3

2.12.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - FINALE  

6

24.11.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

12

24.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

17.10.2011Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

26

20.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje - Zaključek

6

9.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1. liga  

6

1.12.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - 1A in 1B liga  

10

29.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje    

12

18.11.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake - dodatne tekme

4

18.10.2010Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake    

27

1.12.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijakinje  

10

3.11.2009Prvenstvo SŠ Ljubljane v košarki za dijake  

26