Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265


ARHIV:
4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
NovakJanez

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
ČuskičAdnan

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
ZadravecUrška

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
MustarSara

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
AndolšekMatevž

M

1999OŠ KOSEZE
KalakovičFilip

M

2000OŠ KOSEZE
CerkovnikTaja

Z

1999OŠ KOSEZE
KorošecEva

Z

2000OŠ KOSEZE
SvetinHana

Z

1999OŠ KOSEZE
PalamarAleksander

M

1999OŠ KOSEZE
BizjakLuka

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FendiSara

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠuštarGrega

M

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KlemenčičJan

M

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ZgonecNuša

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠtihPia Patricija

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠakonjićAldin

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
MitevskiDavid

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
KamnikarBarbara

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
KešpertPatricija

Z

1999OŠ SAVSKO NASELJE
Bezjak Nik

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
StergarŽiga

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DžemailiLarsen

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
UrbacljDavid

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VrhunecNiko

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
Mavrič Gašper

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
TržanVeronika

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
BobičTjaša

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
ŠušteršičZoja

Z

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
BegićEdina

Z

1999OŠ DRAVLJE
FaturTjaša

Z

2000OŠ DRAVLJE
MahmutagićAlmin

M

1999OŠ DRAVLJE
BogolinMaks

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
OžvatićAna

Z

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
VičičTomaž

M

1999OŠ ŠENTVID
PrpičKatja

Z

1999OŠ ŠENTVID
GolobičAnja

Z

1999OŠ ŠENTVID
Jarc Miha

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
NovakLuka

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
SelanEva

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
KrižmanAlja

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
NovakLea

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
Šubic Žiga

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
OgorevcTadej

M

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BurgarManca

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
PodboršekLuka

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RizvićIsabela

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MalovrhJan

M

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SeverZala

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MrčunDenis

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MerelaŽan

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Kenda Ela

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
NolimalMartina

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KozlevčarNina

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
GostinčarMatic

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
BohincMatej

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ŽniderPetra

Z

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
300m
PriimekImeSpolLRŠola
OšlakKaja

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
GorbachovMaks

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
Kar KlobučaričNik

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
Kastelic VukadinovičTinkara

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
DarmanovičDavid

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
PonikvarTobija

M

1999OŠ KOSEZE
GolobIva

Z

1999OŠ KOSEZE
Zupan Peter

M

2000OŠ KOSEZE
GroznikLara

Z

2000OŠ KOSEZE
DjelovciBesarta

Z

1999OŠ KOSEZE
ZakotnikAnže

M

1999OŠ KOSEZE
ZoretičBarbara

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
Ravnikar KolencTaja

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
AuguštinIza

Z

2000OŠ MIŠKA KRANJCA
PolakNina

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠuligojManca

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HojanAna

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LapuhUrh

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠebenikAnže

M

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠprahJaka

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
IsovskaAmela

Z

1999OŠ SAVSKO NASELJE
BeširevićErmin

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
AjlecSvit

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
VehovarJon

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
VrečarLuka

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GrkovskiDamjan

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KogejMiha

M

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VešnerLuka

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
PaličAlmin

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
HaceŽiga

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
Bon BrzinIza

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
MežnarMaj

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
UrteljManuela

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
ČampaEma

Z

2000WALDORFSKA ŠOLA
MrakEva

Z

1999OŠ DRAVLJE
MikićSandra

Z

2000OŠ DRAVLJE
KregarVid

M

1999OŠ ŠENTVID
MočnikGregor

M

1999OŠ ŠENTVID
TorkarLuka

M

2000OŠ ŠENTVID
OlivoErik

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
ZupančičMetod

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
VrhovnikMako

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
VučkoHana

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
BučanNika

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
GrmovšekMaša

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
SopotnikLucija

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MatićUrša

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
GrolegerLana

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KolarKlemen

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Tomažič Lucija

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
ProsencBenjamin

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Meden Tjaša

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
VugaJanez

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Igličar TronteljLea

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MerelaGašper

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MaroltJakob

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
DežmanTrisha

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
Veseljaj Getuar

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
FriškovecZala

Z

1999OŠ HINKA SMREKARJA
KreftJakob

M

2000OŠ KOSEZE
Zuccato GregoričKatarina

Z

1999OŠ KOSEZE
ŽumerAna

Z

1999OŠ KOSEZE
GroznikŽiga

M

1999OŠ KOSEZE
Osrečki Dan

M

2000OŠ KOSEZE
ObedKatja

M

2000OŠ KOSEZE
Trontelj Luka

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
KolencŠpela

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠabićAjla

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PotrčJan

M

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŽabkarNik

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DavidovićDomen

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Pečjak FerležJulija

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BlatnikJan

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
StjepanovićMarko

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
BesterBlaž

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
BalažicRobert

M

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RistovKrste

M

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ArkoJalen

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MemićMasud

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
KokTim

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
CvirnTimotej

M

2000OŠ DRAVLJE
BizjakMaša

Z

1999OŠ DRAVLJE
PremrlLara

Z

2000OŠ DRAVLJE
BerličAnja

M

2000OŠ DRAVLJE
SankovičLuka

M

2000OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
OreljAljoša

M

1999OŠ ŠENTVID
KulavzovičTiana

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
NapastDan

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
Trnovec Žan

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
ZalaznikMatic

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠtihŠpela

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
FiloManca

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
JakličAnej

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
PeterkaPetra

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
GradJana

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
PeršaBlaž

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
RamičMatic

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KosMaruša

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MaliJakob

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
Čamernik Laura

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
FabjančičMaja

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
MuhičBelmin

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
BernardNina

Z

2000OŠ KOSEZE
SimičMirko

M

2000OŠ KOSEZE
Prijon Tijan

M

2000OŠ KOSEZE
BizjakEla

Z

2000OŠ KOSEZE
BoštjančičLara

Z

1999OŠ KOSEZE
ČokoUrban

M

1999OŠ KOSEZE
GobecVid

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
ČerneLuka

M

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VelkovskiDavid

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SplichalŽan

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
RadeAna

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MajnikMaša

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MarinMaša

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BrejcDavid

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
MitevskaHristina

Z

1999OŠ SAVSKO NASELJE
GambergerNeja

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
TivadarDomen

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
LapornikLovro

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NovakKristian

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
NovakKristian

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KosanecJan

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
Nebec Anže

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
SimoniMark

M

2000OŠ DRAVLJE
HatipovićAlen

M

1999OŠ DRAVLJE
MartinčičJan

M

2000OŠ DRAVLJE
KalužaLeonora

Z

2000OŠ DRAVLJE
GregorčičEva

Z

2000OŠ DRAVLJE
BegulićHana

Z

2000OŠ DRAVLJE
LenarčičVid

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KopačUrška

Z

1999OŠ ŠENTVID
ZupancZala

Z

1999OŠ ŠENTVID
KomicNika

Z

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
TomažičNina

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
KramarMatevž

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
KajzerKaja

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
LahJaka

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
TratnikKlemen

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
HeričUrša

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
PavcDomen

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BitencUrška

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
NovakGašper

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SeverMaša

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
LampičLuka

M

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
NovakŽiga

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
DežmanJaka

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
LončarLucija

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
BračičVeronika

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Vrbinc Žan

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
NovakTija

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KosBernard

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
KokotErazem

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
UdeNika

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
IvanovMark

M

1999OŠ KOSEZE
SteleMaks

M

2000OŠ KOSEZE
RožancTibor

M

2000OŠ KOSEZE
Škrjanec KončarNika

Z

1999OŠ KOSEZE
ŽnidaršičAna

Z

2000OŠ KOSEZE
Stopar ŠpringerZala

Z

1999OŠ KOSEZE
PlahčinskiUroš

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
KvarPatrik

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
LjubičJaka

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Viršek ŽigerLara

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KovačAna

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CvekPika

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KrajinaDennis

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PevecTadej

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
BalkovecErazem

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
PipušRok

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
OblakLeon

M

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
HajdarajValmir

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VetrihGregor

M

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LapLiza

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
ČerneLana

Z

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
UdvancStaška

Z

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
TopalovićElvir

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
KosiAnže

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
MazrekajArdita

Z

2000OŠ DRAVLJE
SaitoskiErnes

M

1999OŠ DRAVLJE
RankoskiErhan

M

2000OŠ DRAVLJE
VerbičJulija

Z

2000OŠ DRAVLJE
NarobeGašper

M

2000OŠ ŠENTVID
RavnikarTela

Z

2000OŠ ŠENTVID
PetrovčičDaša

Z

2000OŠ ŠENTVID
Škrbinc Vid

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
VargekŽan

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
MiklavčičGašper

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
MerkunMaja

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
ČernivecPetra

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠmidTanja

Z

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
NatlačenAndrej

M

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SešekMiha

M

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
VrbancJerneja

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
AccettoKaja

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
DebevcBlaž

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RihtarKatja

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
LapičZala

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
LunarTim

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
BalonJan

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KokaljTaša

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
BohincRok

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
DobreBernard

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
GajičIvana

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
Židan JanušNik

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
KraljDavid

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
DuhGregor

M

1999OŠ KOSEZE
Maligoj KosFilip

M

1999OŠ KOSEZE
DrabincaSašo

M

1999OŠ KOSEZE
SlugaMaša

Z

1999OŠ KOSEZE
Karasmanovič CesarPatricija

M

1999OŠ KOSEZE
GaleTea

Z

1999OŠ KOSEZE
NemecKlemen

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
AnzelcLovro

M

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
IvancTaja

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
FranckyGaja Hana

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Demirovič ŠvardaTjaša

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HoxhajAdmir

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠekićAdnan

M

1999OŠ SAVSKO NASELJE
VeberJob

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KvrgićTarik

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠkuljMark

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
AmzaFjola

Z

1999OŠ DRAVLJE
MitrovićMile

M

1999OŠ DRAVLJE
BarukčičErika

Z

1999OŠ DRAVLJE
KorelcRok

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Briški CirmanAdam

M

1999OŠ ŠENTVID
LovšinAnže

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
Krznar Simon

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
KajzerNal

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
ZajecAnastazija

Z

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
StaničNatalija

Z

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
LipoglavšekKatarina

Z

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
BreznikMartin

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KoprivecNika

Z

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MočnikTamara

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
AvsecTimotej

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
SlaparEva

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
MlakarDamjan

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
RedžičAlen

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
RobidaAnton Martin

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ZupaničJakob

M

1999OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
PresetnikAleš

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
SijamhodžičSabina

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
Tkalec Sašo

M

2000OŠ HINKA SMREKARJA
ČampaŽan

M

1999OŠ HINKA SMREKARJA
LjubljankičAjla

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
TrampušDanaja

Z

2000OŠ HINKA SMREKARJA
JakopovičMark

M

1999OŠ KOSEZE
AvsenekKaja

Z

1999OŠ KOSEZE
PuškarićIvana

Z

2000OŠ KOSEZE
VaršekPatricija

Z

2000OŠ KOSEZE
MordLukas

M

2000OŠ KOSEZE
LeskovšekPatrik

M

1999OŠ KOSEZE
BizjakKlara

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
RebseljBlaž

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
RusBlaž

M

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
HribarKarin

Z

1999OŠ MIŠKA KRANJCA
KrošeljIzidor

M

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SeferagićAlma

Z

2000OŠ RIHARDA JAKOPIČA
HumarŽan

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VončinaLuna

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JuričPolona

Z

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CeranjaJaka

M

1999OŠ RIHARDA JAKOPIČA
AbazajAbaz

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
SchwarzbartlKatarina

Z

1999OŠ SAVSKO NASELJE
VražovStiven

M

2000OŠ SAVSKO NASELJE
PehlićInes

Z

2000OŠ SAVSKO NASELJE
FuxGrega Gusti

M

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GajdekDean

M

1999OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MusićAnel

M

2000OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ČargoLea

Z

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
BeltramVitja

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
JelenMark

M

1999OŠ VALENTINA VODNIKA
KostičValentin

M

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
KobeLea

Z

2000OŠ VALENTINA VODNIKA
PevMatic

M

2000OŠ DRAVLJE
GrumSara

Z

2000OŠ DRAVLJE
PajazetovićPeter

M

1999OŠ DRAVLJE
BašanovićDino

M

1999OŠ DRAVLJE
BreceljnikAnja

Z

2000OŠ DRAVLJE
HamzićArmin

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GranatirLucija

Z

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GrajzarNejc

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SieglŽan

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NaredJan

M

1999OŠ ŠENTVID
GocevskaBojana

Z

1999OŠ ŠENTVID
PerčičEma

Z

1999OŠ ŠENTVID
RajačičAna

Z

1999OŠ ŠENTVID
PoričInes

Z

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
TotićMejrema

Z

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
HrustekSandi

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠtremfeljEva

Z

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
PotočarJan

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
StojinovićDušan

M

2000OŠ VIŽMARJE - BROD
ErjavecPolona

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MeršeNuša

Z

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ŠesekMiha

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
PibernikMatevž

M

1999OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
VidmarAnita

Z

2000OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MaroltKlemen

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Špes MihelčičMatevž

M

2000OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
KončarJan

M

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Habjan Kaja

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
Giosento- VerovšekZala

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
PajkNadja

Z

1999OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.
DobnikarMatic

M

2000OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - OŠ DRAVLJESajtoski Ernes, Bašanović Dino, Hatipović Alen, Martinčič Jan
 - OŠ DRAVLJE 2Fatur Tjaša, Kaluža Leonora, Gregorčič Eva, Bizjak Maša
 - OŠ HINKA SMREKARJAFriškovec Zala, Ude Nika, Fabjančič Maja, Mustar Sara
 - OŠ HINKA SMREKARJA 2Darmanovič David, Čuskič Adnan, Demšar Filip, Veseljaj Getuar
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ.Kozlevčar Nina, Nolimal Martina, Tomažič  Lucija, Kokalj Taša
 - OŠ JANKA MODRA - DOL PRI LJ. 2Križaj Filip, Gostinčar Matic, Mrčun Denis, Vrbinc Žan
 - OŠ KOSEZEŽnidaršič Ana, Cerkovnik Taja, Golob Iva, Ferjančič Nina
 - OŠ KOSEZE 2Zupan Peter, Andolšek Matevž, Palamr Aleksander, Prijon Tijan
 - OŠ KOSEZE 3Jakopovič Mark, Kalakovič Filip, Čoko Urban, Sedej Gašper
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČABizjak Luka, Lapuh Urh, Humar Žan, Ceranja Jaka
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 2Šuštar Grega, Klemenčič Jan, Šprah Jaka, Velkovski David
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 3Vončina Luna, Zgonec Nuša, Reja Eva, Fendi Sara
 - OŠ RIHARDA JAKOPIČA 4Ibušoska Ruvejda, Viršek Žiger Lara, Brečko Kristina, Vuković Tara
 - OŠ SPODNJA ŠIŠKALapornik  Lovro, Gajdek Dean, Bezjak Nik, Džemaili  Larsen
 - OŠ ŠENTVIDNared Jan, Torkar Luka, Vičič Tomaž, Kregar Vid
 - OŠ ŠENTVID 2Istenič Zala, Kovač Urška, Prpič Katja, Golobič Anja
 - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GOROBreznik Martin, Debevc Blaž, Novak Gašper, Podboršek Luka
 - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO 2Burgar Manca, Matić Urša, Herič Urša, Jernejčič Hana
 - OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO 3Bitenc Urška, Sever Maša, Sever Zala, Vidmar Anita
 - OŠ VALENTINA VODNIKAGregorič Teja, Šušteršič Zoja, Udvanc Staška, Bobič Tjaša
 - OŠ VIŽMARJE - BRODTrdan Lea, Šmid Tanja, Grmovšek Maša, Kajzer Kaja
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 2Močnik Karina, Žlof Nives, Zajc Ana, Bojc Hana
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 3Olivo Erik, Miklavčič Gašper, Jarc Miha, Šubic Žiga
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 4Novak Luka, Lah Jaka, Zalaznik Matic, Zupanič Metod
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 5Vargek Žan, Oslakovič Turšič Rok, Vrhovnik Marko, Pantelić Tian
 - OŠ VIŽMARJE - BROD 6Stojinović Dušan, Makovec Froehlich Žiga, Šubic Adam, Kozlevčar Jan

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63