Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

22

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

0

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

38

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

0

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

0

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

0

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

0

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

0


ARHIV:
4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
ČakarmišJakob

M

1998OŠ KOSEZE
BelingarRok

M

1998OŠ KOSEZE
MatosMatej

M

1997OŠ KOSEZE
MenegalijaAna

Z

1998OŠ KOSEZE
PeričHelena

Z

1998OŠ KOSEZE
DraganEva

Z

1998OŠ KOSEZE
KolencNina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
IbušoskiBajram

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BizjakJaka

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
CankarKlemen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TrpincSaša

Z

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DobnikMaja

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VilarPia Lina

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
CedilnikJan

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
LebeničnikManca

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PušnikMatija

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Matkovič ŠišernikJan

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PogorelčnikTina

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VodlanKatja

Z

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
SenčarIza

Z

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
OkanovičGaj

M

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
BabuderKlemen

M

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
KovačDomen

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
PavlinZala

Z

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
IiliJuršič

Z

1998OŠ DRAVLJE
Stanković Samo

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Hamzić Armin

M

1999OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LovšinZala

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Benedik Bevc Nika

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
VardjanKaja

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠtravsTeo

M

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
Gornik Tilen

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
VrankarGašper

M

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
300m
PriimekImeSpolLRŠola
KuzmaJure

M

1998OŠ KOSEZE
ZaletelTjaša

Z

1998OŠ KOSEZE
HostaMaša

Z

1998OŠ KOSEZE
SpreitzerTilen

M

1998OŠ KOSEZE
PristavecAjda

Z

1997OŠ KOSEZE
PotrčEva Karin

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ĐurđevičValentina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MiklavcGal

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KiričPetra

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KošecŽiga

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Arko JermanJon

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
JukićDarko

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KogejKatarina

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
FuxNejc Niclas

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KorošecMasha

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PikšPatricija

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GrudaFetah

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ZibelnikMatic

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
PircBrina

Z

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
Halec MakovecJuš

M

1997OŠ DRAVLJE
ZukičSara

Z

1997OŠ DRAVLJE
KogovšekNika

Z

1997OŠ DRAVLJE
NovakMatej

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
JarcNeža

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
AmbrožičJakob

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
BernikBrina

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
StuparMatjaž

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
GlavanNina

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
LukančičNina

Z

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
SrovinMaša

Z

1998OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
600m
PriimekImeSpolLRŠola
BurnazovičHanah

Z

1997OŠ KOSEZE
LevičnikBrina

Z

1997OŠ KOSEZE
ŽumerMatic

M

1997OŠ KOSEZE
SalmičTomaž

M

1998OŠ KOSEZE
NovakMiha

M

1997OŠ KOSEZE
HribarVito

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
GalunSimona Katrin

Z

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MarinčekLucija Nataša

Z

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SplichalMaša

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
StanovnikMartin

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Finžgar MegušarMartin

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KlinarJerca

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DoležalInja

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JurkovićIvo

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KovšeAlec

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PetričSamo

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PodobnikMaša

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
StarihaNeža

Z

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
Salamon Matija

M

1998OŠ DRAVLJE
Čerče Dominik

M

1997OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NovakGal

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
ErjavcBlaž

M

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
RatajecUla

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
GoljaGal

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠuštarZala

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
MartinčičGala

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
VogričEva

Z

1997OŠ KOSEZE
SteleJon

M

1997OŠ KOSEZE
ŽnidaršičKaja

Z

1997OŠ KOSEZE
SterleNejc

M

1997OŠ KOSEZE
FatićInes

Z

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BergočZala

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BrudarNik

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KržanPeter

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MajnikJure

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
RojecMaša

Z

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BjalajacAna

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
HvastjaAndrej

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MičunovičEla

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
CentaNik

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
AkseličEmina

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠkaperAleš

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
StrehovecŽiga

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
VodopivecRok

M

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
BizjakMatic

M

1997OŠ DRAVLJE
KregarMina

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
PušnikRonja

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
LipovacTim

M

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠtihPika

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
VujičAleks

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
KozaAleksander

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
HitiNik

M

1998OŠ KOSEZE
FilipanEva

Z

1998OŠ KOSEZE
GravnarJaka

M

1997OŠ KOSEZE
MlinarRok

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BambičDomen

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BergočAjda

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KeteJana

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MelkušLea

Z

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TravicaLuka

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MijatovićGorana

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MoračaninVanja

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MušićAlmir

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DukaričEva

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PredikakaJure

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Rudolf Maks

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PopovičDavid

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
JaminkEva

Z

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
SkrtnikUrban

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
BanAndraž

M

1998OŠ VALENTINA VODNIKA
Makovec HalecJan

M

1997OŠ DRAVLJE
MidžanSabina

Z

1997OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŽupanecŽiga

M

1997OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
BogolinŽiva

Z

1997OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
TitovšekBlaž

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
VidmarKlemen

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Zupančič Janja

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
ReichmannEva

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
ZaplatilAleš

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
GornikAljaž

M

1999OŠ VIŽMARJE - BROD
PetričEmma

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
PolšakDominika

Z

1997OŠ KOSEZE
KoprivecJaka

M

1997OŠ KOSEZE
ŠeričTin

M

1998OŠ KOSEZE
TomažičSara

Z

1998OŠ KOSEZE
LipoglavšekRobert

M

1998OŠ KOSEZE
DeklevaKristina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
LangerholzAnja Petra

Z

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
TravicaMarko

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MaroltGregor

M

1997OŠ RIHARDA JAKOPIČA
BabićKristina

Z

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Gerl KorenčJan

M

1998OŠ RIHARDA JAKOPIČA
Gončin Adrijana

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
HirkićŠemsa

Z

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ZajcKlemen

M

1998OŠ SPODNJA ŠIŠKA
AbazovaNadja

Z

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PerkoŽiga

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Istenič Nik

M

1997OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KovičBor

M

1997OŠ VALENTINA VODNIKA
MazrekajJeton

M

1997OŠ DRAVLJE
VilarBlaž

M

1997OŠ DRAVLJE
Gruden Mark

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kajzar Janez

M

1998OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Stojanov Jure

M

1997OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
NežmahVal

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Kerin Jernej

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
ŠkrokovJurij

M

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
UrbančičNina

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
TurkMaruša

Z

1998OŠ VIŽMARJE - BROD
Vrbnjak ErbežnikTeja

Z

1997OŠ VIŽMARJE - BROD
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63