Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
Potočnik HoenigsmanTim

M

2007OŠ KOSEZE
KrstićMarko

M

2007OŠ KOSEZE
KoritnikŽiva

Z

2007OŠ KOSEZE
ŠpecŽiva

Z

2007OŠ KOSEZE
SlugaAna

Z

2007OŠ KOSEZE
JevtičPeter

M

2008OŠ KOSEZE
MužarNika

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
ŠkrabarVita

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
BožičZala

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
KomičBlaž

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Kerin ZabukovecTilen

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
TramteMaša

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
GrošeljSara

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Škraba PislakGal

M

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KacEnej

M

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PurgajŽiva

Z

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
StjepanovičUroš

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
RemicMatic

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
MustedanagićAli

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
KoširTinkara

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
SlemenšekŽan

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
BytyqiSara

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
ŽigonNaila Nuša

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlićAdrijana

Z

2008OŠ PRULE
ŠtrusJon

M

2007OŠ PRULE
StareDomen

M

2007OŠ PRULE
VehovarEma

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
HrovatTina

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BergantTimotej

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DragovićMihajlo

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JanežičSamo

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Frelih Bor

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RejcTimotej

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RugeljVal

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
BratovičLisa

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RoglOskar

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
KremžarIza Maša

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Vračar Tian

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
KarižErika

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
ŽvokeljAjda Katarina

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
JazbarChris

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
VebleKatarina

Z

2008OŠ TRNOVO
ConfidentiŽiga

M

2007OŠ TRNOVO
BahovecŽan

M

2008OŠ TRNOVO
HamuličRenato

M

2008OŠ TRNOVO
GroznikSara

Z

2008OŠ TRNOVO
HrenKatarina

Z

2008OŠ TRNOVO
PavličNeža

Z

2007OŠ VIČ
LaznikLuka

M

2007OŠ VIČ
KrižnarJakob

M

2008OŠ VIČ
TomažinčičEva Lana

Z

2008OŠ VIČ
HržičEla

Z

2007OŠ VIČ
ČehajićAli

M

2008OŠ VIČ
PajekSara Valentina

Z

2007OŠ VODMAT
Završki Anja

Z

2007OŠ VRHOVCI
PečjakŽiga

M

2007OŠ VRHOVCI
KrajnčičMei

Z

2007OŠ VRHOVCI
PintarŽan

M

2007OŠ VRHOVCI
Sedej David

M

2008OŠ VRHOVCI
HodakLuka

M

2007OŠ VRHOVCI
HorvatTaja

Z

2008OŠ VRHOVCI
SelanPeter Jurij

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MagisterNika

Z

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
AvšičTobija

M

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
GrošeljHana Marija

Z

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
AvšičDaniel

M

2010OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
MarinšekMija

Z

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
300m
PriimekImeSpolLRŠola
OblakIza

Z

2007OŠ KOSEZE
MartinovičRok

M

2007OŠ KOSEZE
SavičSvit

M

2007OŠ KOSEZE
GregoričVal

M

2007OŠ KOSEZE
RogeljBrina

Z

2008OŠ KOSEZE
ErženZina

Z

2007OŠ KOSEZE
FerfoljaNeža

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
RodičTinkara

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
KočarKatjuša

Z

2008OŠ MAJDE VRHOVNIK
GrebloKlara

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KukavicaVal

M

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
StjepanovičIgor

M

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BržanNejc

M

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ŽivanovičAna

Z

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MarenčeEva

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Černe BerčičEnej

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KresnikKarin

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BerlecLina

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KišmetovičAjdin

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Kos ČelofigaTimon

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
LenarčičAna Lina

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
Breskvar Andraž

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
CirmanLan Martin

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
VadnjalNejc

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
LukanAna

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
PodvršičZala

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
DirnbekLucija

Z

2008OŠ PRULE
Rataj BriceljIvana

Z

2007OŠ PRULE
Gorogranc ČargoVid

M

2008OŠ PRULE
Zupančič PrevolšekZoja

Z

2008OŠ PRULE
RogeljGal

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
RojinaGašper

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Ahčan KosmačTit

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PureberKlara

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KrižanPia Zala

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KodermacLara

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MušičAnže

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PinteričJure

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
DirnbekŽiva

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
KocjančičLucija

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
VrličMatej Dominik

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Čare MišičKale

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
HorvatVesna

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Fridl Jarc Dora

Z

2007OŠ TRNOVO
KozlevčarRok

M

2008OŠ TRNOVO
DušićAl

M

2008OŠ TRNOVO
Duša Monika

Z

2008OŠ TRNOVO
PuklAda

Z

2008OŠ TRNOVO
KotnikLovro

M

2007OŠ TRNOVO
BorzattaJan

M

2008OŠ VIČ
ZbašnikAna

Z

2007OŠ VIČ
KošakTaja

Z

2008OŠ VIČ
JavornikTobias

M

2007OŠ VIČ
PetelinNeža

Z

2007OŠ VIČ
JeričJaka

M

2008OŠ VIČ
ŽagarVid

M

2008OŠ VODMAT
ZobavnikUla

M

2007OŠ VODMAT
ŽurgaKaja

Z

2007OŠ VODMAT
LojkMatic

M

2007OŠ VRHOVCI
KuclerAna

Z

2007OŠ VRHOVCI
LavričLuna

M

2008OŠ VRHOVCI
MedvedManca

M

2008OŠ VRHOVCI
ŽižekMaks

M

2007OŠ VRHOVCI
KogovšekHana

Z

2009OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SvetlinMateja

Z

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ZupančičZoja

Z

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DominkoAdam

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
BartoljSebastjan

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
600m
PriimekImeSpolLRŠola
TrohaLina

Z

2007OŠ KOSEZE
Čibej Jaka

M

2007OŠ KOSEZE
ŠarkoEva

Z

2007OŠ KOSEZE
Manfreda Gaber

M

2008OŠ KOSEZE
TodorovičAna

Z

2007OŠ KOSEZE
Ščuka Liam

M

2007OŠ KOSEZE
KrivicMaruša

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
PletikošićIvana

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
DenkKarin

Z

2008OŠ MAJDE VRHOVNIK
KošecMartin

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
VrabecVal

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MandjukaArton

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PraprotnikBrina

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BevcRok

M

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
GradišarBrina

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
DolganMelita

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
Kenda Aljaž

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
IlarLun

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
AvsenekEvan

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
KošorokEla

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
TurkZala

Z

2008OŠ PRULE
BertoleJakob

M

2008OŠ PRULE
ŽagarJaka

M

2008OŠ PRULE
PogačnikAlja

Z

2007OŠ PRULE
GorjancPia

Z

2008OŠ PRULE
SlapšakMark Lucij

M

2007OŠ PRULE
ŠpilLan Timon

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŽoržJan Herman

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
UseničnikAljaž

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Kobe Maks

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TomaževičJerca

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PetrašŠpela

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KnegoGaja

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KrivecNeža

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Kalan Rui

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
SeverMarko

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
HomovcEva Julija

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
DžabićMaj

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
Zakonjšek PlanincBrina

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
Pavlin David

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
KorošecRok

M

2008OŠ TRNOVO
Hafner Eva

Z

2008OŠ TRNOVO
Pompe Meta

Z

2007OŠ TRNOVO
LikarJulija

Z

2007OŠ TRNOVO
LeeNikolas Martin

M

2008OŠ TRNOVO
KlobasaNeža

Z

2008OŠ VIČ
Rain Christian Joshua

M

2007OŠ VIČ
SeverMark

M

2007OŠ VIČ
Šulc Amelie Njoki

Z

2007OŠ VIČ
PraznikGal

M

2007OŠ VIČ
RadeljPika

Z

2007OŠ VIČ
RejcSara Lea

Z

2007OŠ VIČ
ZajcLuka

M

2007OŠ VIČ
UrbančičEva

Z

2008OŠ VIČ
KlemencKarel

M

2007OŠ VODMAT
MusičLena

Z

2007OŠ VRHOVCI
DoljšakGal

M

2008OŠ VRHOVCI
CvelbarLuka

M

2007OŠ VRHOVCI
PetrinaAron

M

2008OŠ VRHOVCI
KavčičMarcel

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
TrnovšekNika

Z

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ŠetinaTina

Z

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
LesarAna

Z

2008OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
SeverPeter

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
Geretič DovžanZala

Z

2007OŠ KOSEZE
Janša Nejc

M

2007OŠ KOSEZE
ZajecAjda

Z

2007OŠ KOSEZE
Hukič Mark

M

2007OŠ KOSEZE
Kovač MartinezKristijan

M

2007OŠ KOSEZE
StevičŽiva

Z

2008OŠ KOSEZE
KovačičMelina

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
MerharZala Marija

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
MužarKaja

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
BelecJaša

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
PetejanMatija

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ČetkovićSara Satja

Z

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
ParavinjaElla Nomi

Z

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
BobičLina

Z

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
TomažinZala

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
Gliha Manca

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
LesjakČrt

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
UrekZarja

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
KarnerAljaž

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
LamovšekJaka

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
VelićKenan

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PretnarTilen

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠpikNina

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Pavlin NardinMina

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KneževićDean

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KitanovićDunja

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KotnikAndrej

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
HodžićMarsel

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
JurmanSamo

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
Loboda ŽagarMija

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Pajntaer KekGaja

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
Vidmar TomažičNika

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
VodopivecLana

Z

2007OŠ TRNOVO
MitrovičLara

Z

2007OŠ TRNOVO
SotošekVita Marija

Z

2008OŠ TRNOVO
Chilima BudišinEma

Z

2007OŠ VIČ
MencingerAndraž

M

2007OŠ VIČ
ČerinLeticija

Z

2008OŠ VIČ
PrijanovičKatja

Z

2007OŠ VIČ
GoleMiha

M

2008OŠ VIČ
PetričBastian

M

2007OŠ VIČ
JenkoErik

M

2007OŠ VRHOVCI
GracerIzabela Lara

Z

2007OŠ VRHOVCI
ŠpendalArne

M

2007OŠ VRHOVCI
AlišićAida

Z

2007OŠ VRHOVCI
AjlecŽiva

Z

2008OŠ VRHOVCI
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
Perkovič Marsel

M

2007OŠ KOSEZE
Kalan Juvencij

M

2007OŠ KOSEZE
JelnikarEva

Z

2007OŠ KOSEZE
HazabentNejc

M

2008OŠ KOSEZE
Kašeljevič Lara

Z

2007OŠ KOSEZE
KladnikEnia

Z

2007OŠ KOSEZE
LahLea

Z

2008OŠ MAJDE VRHOVNIK
BurzićAmela

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
PodobnikMaruša

Z

2008OŠ MAJDE VRHOVNIK
Laban RakuščekAjda

Z

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Kozmus TrajkovskaAna

Z

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KlobčarZoya Luna

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Klešnik Do LucaČrt

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
LeničJernej

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
LakotaAnže

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
LesjakČrt

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
MalavašičAnja

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
DeklevaNick

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
BogmeTisa

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
GradišarAjda

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
MajcenTaj

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
KeršičAnja

Z

2008OŠ PRULE
KajevićEmina

Z

2008OŠ PRULE
RastoderAldina

Z

2008OŠ PRULE
VratičTim

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠkrinjarAljaž

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PeganTara

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SokličZoran

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PodlogarAleksander

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KoshurnikovaMaria

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KoshurnikovaKatarina

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
AdemqajFatlum

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KostrićIza Dora

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
MilutinovićŽana

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
LahMaks

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
HomovcJon Lucijan

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
Bregar Bert

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
SrdičSofija

Z

2009OŠ TONETA ČUFARJA
ZagorcJulija

Z

2007OŠ TRNOVO
GebertHana

Z

2008OŠ TRNOVO
ZidarNina

Z

2007OŠ TRNOVO
Kadunc SenegačnikErik

M

2007OŠ VIČ
OstercOžbej

M

2008OŠ VIČ
TepinaLuna Ela

Z

2008OŠ VIČ
BatageljJulija

Z

2007OŠ VIČ
DedovičSara

Z

2007OŠ VIČ
ŠlibarJakob

M

2007OŠ VIČ
IntiharBor

M

2008OŠ VODMAT
ŠvajgerAleksej

M

2008OŠ VODMAT
BrezovecTanaja

Z

2008OŠ VODMAT
GuzejLena

Z

2007OŠ VRHOVCI
ČeponMatic

M

2007OŠ VRHOVCI
Žmitek PravstTaj

M

2007OŠ VRHOVCI
OsojnikJulija

Z

2007OŠ VRHOVCI
PucherLina

Z

2007OŠ VRHOVCI
SušnikZoja

Z

2007OŠ VRHOVCI
LeskovšekJure

M

2007OŠ VRHOVCI
KordišMelanija

Z

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ArkoHana

Z

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
PračekFilip

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
Kotar Mark

M

2008OŠ KOSEZE
SattlerIza Luz

Z

2007OŠ KOSEZE
JosifovičVito

M

2008OŠ KOSEZE
ČukMatic

M

2007OŠ KOSEZE
HajdarpašičHana

Z

2008OŠ KOSEZE
MihajlovskiLina

Z

2007OŠ KOSEZE
HribarNina

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
LepinLara

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
VelićNeja

Z

2007OŠ MAJDE VRHOVNIK
TramteUrška

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
AžmanPika

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
SimovičFilip

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MancevičMaksim

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KostenKatja

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Forjan ŠegulaGabr

M

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
StrajnarLaura

Z

2008OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
MiheličMetka

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
KrevsKarin

Z

2007OŠ MILANA ŠUŠTARŠIČA
Tkalčič Matic

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
Bašnec Leja

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
Haler Končan Eva

Z

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
TomcIva

Z

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
FrancaAljaž

M

2008OŠ OSKAR KOVAČIČ
DeklevaDeen

M

2007OŠ OSKAR KOVAČIČ
ZrnecZara

Z

2007OŠ PRULE
TkalecMark

M

2007OŠ PRULE
LovrićMijo

M

2007OŠ PRULE
BegićErin

M

2007OŠ PRULE
DokničAnastasija

Z

2008OŠ PRULE
PodobnikFilip

M

2008OŠ PRULE
ValenčičJulija

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
TicaNevena

Z

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DragovićEmilija

Z

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GlavanKristijan

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MikličAljaž

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SpragerTim

M

2007OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DokićMark

M

2008OŠ SPODNJA ŠIŠKA
SenicaIva

Z

2008OŠ TONETA ČUFARJA
JuhartŽan

M

2008OŠ TONETA ČUFARJA
PavlinMatic

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
TrdanTevž

M

2009OŠ TONETA ČUFARJA
TrnjaninZala

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
PencaNike

Z

2007OŠ TONETA ČUFARJA
Valič Luka

M

2007OŠ TONETA ČUFARJA
RauterUla

Z

2008OŠ TRNOVO
Omladič Vasja

M

2008OŠ TRNOVO
JovanovićJovan

M

2008OŠ TRNOVO
Geršak Gaj

M

2008OŠ TRNOVO
NedimovičNina

Z

2008OŠ TRNOVO
ŠkrbinaNuša

Z

2007OŠ TRNOVO
Krivec KrižMaks

M

2008OŠ VIČ
IvanušaLena

Z

2008OŠ VIČ
ŠkerlakAjda

Z

2007OŠ VIČ
Belič NovakJuna

Z

2007OŠ VIČ
ArtačAnže

M

2008OŠ VIČ
ObranovičVid

M

2007OŠ VIČ
BarlovičVita

Z

2008OŠ VODMAT
PetrovičMaks Kosta

M

2008OŠ VODMAT
VodišekVid

M

2007OŠ VODMAT
TomplakMaša

Z

2008OŠ VODMAT
StrnišaTom

M

2008OŠ VODMAT
ŠakanovićEdvin

M

2008OŠ VODMAT
MiličićAleksa

M

2007OŠ VODMAT
HrovatičLuka

M

2007OŠ VRHOVCI
SamotorčanDavid Luka

M

2007OŠ VRHOVCI
AndrovićAnea

Z

2007OŠ VRHOVCI
SimoničTai

M

2007OŠ VRHOVCI
Žigon ColjaAlina

Z

2007OŠ VRHOVCI
SelanUla

Z

2007OŠ VRHOVCI
DemšarPeter

M

2007OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265


ARHIV:
4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63