Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

389

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
Antolin Enja

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
IvancJan

M

2005OŠ DANILE KUMAR
RugeljAljoša

M

2006OŠ DANILE KUMAR
FurlanMatic

M

2006OŠ DANILE KUMAR
Klemenčič BrvarTinkara

Z

2005OŠ DANILE KUMAR
ChavrakovaAnika

Z

2005OŠ DANILE KUMAR
KoritnikMiha

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
NočKlara

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HribarLina

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Jerman BabnikMelisa

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Gotard SušnikFabijan

M

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ČerinaLeon

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JugovićAnja

Z

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JukićKlara

Z

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MajetićSanel

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JagodicNika

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
OcepekDiona

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
MajstorovićZala

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
VojinAleks

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
Vidmar IvanjkoOskar

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
IbrahimovićAjna

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
IkanovićAlma

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
Rigler Neža

Z

2005OŠ NOVE FUŽINE
Špendal Luka

M

2006OŠ NOVE FUŽINE
MikelnEma

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KrižajKaja

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
IvačičUrh

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VehovecAna

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PreinfalkŽiga

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SubašićAjdin

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ČerimovićBelmir

M

2006OŠ LIVADA
BabnikMark

M

2005OŠ POLJE
BukurovNikolaj

M

2006OŠ POLJE
ZulićSara

Z

2006OŠ POLJE
JovanovičTian

M

2005OŠ ZADOBROVA
Fende VurušičAjda

Z

2006OŠ ZADOBROVA
GmajnarLuka

M

2006OŠ ZADOBROVA
BrkovičAzomir

M

2005OŠ ZADOBROVA
KokaljNaja

Z

2005OŠ ZADOBROVA
ŠmidovnikLarisa

Z

2006OŠ ZADOBROVA
BahorJaka

M

2005OŠ ZALOG
MujićAdrian

M

2005OŠ ZALOG
Leignel StrleAnaisa

Z

2006OŠ ZALOG
ŽaucerEva

Z

2005OŠ ZALOG
PeklajLan

M

2005OŠ SOSTRO
MlakarLuka

M

2006OŠ SOSTRO
Šubelj Neja

Z

2005OŠ SOSTRO
ČehićTea

Z

2005OŠ SOSTRO
BostičTinkara

Z

2005OŠ KAŠELJ
MatakDemi

Z

2005OŠ KAŠELJ
300m
PriimekImeSpolLRŠola
Ferro SeliškarTerra

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
DečmanMatic

M

2006OŠ DANILE KUMAR
Elezi Aurora

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
VraničarTinkara

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
KojićDino

M

2005OŠ DANILE KUMAR
Mally HočevarMaks

M

2005OŠ DANILE KUMAR
MacurAnej

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Grm Enej

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MarnJera

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BrenčičRahela

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PeršeOlivija

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TrilerTine

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BazjakNika

Z

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
AsanoskiEnes

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
DimičMatic

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MahneAna

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
KlopčičKatja

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
ČernekaZarja

Z

2006OŠ MARTINA KRPANA
HozdićEnis

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
DreshAldin

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
KecojevićKolja

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
NadarevićSamra

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
TomasMatea

Z

2006OŠ NOVE FUŽINE
PerdanManca

Z

2006OŠ NOVE FUŽINE
SlijepčevićSergej

M

2005OŠ NOVE FUŽINE
Špoljar MuratovićKaja

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VučkoTaja

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Anžič Zala Ajda

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BokunMladen

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MandićSergej

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
AdrovićLeonardo

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Maryami Sina

M

2005OŠ LIVADA
FlisarAnja

Z

2005OŠ POLJE
MarinoskiAngel

M

2005OŠ POLJE
BajcTomaž

M

2006OŠ POLJE
OgričLuka

M

2006OŠ POLJE
KvartuhMaj

M

2006OŠ ZADOBROVA
HowlandAlex

M

2005OŠ ZADOBROVA
ZalaznikAljaž

M

2005OŠ ZADOBROVA
ŽitnikMaja

Z

2006OŠ ZADOBROVA
KramerKatarina

Z

2006OŠ ZADOBROVA
JovanovičNaja

Z

2006OŠ ZADOBROVA
OkićErnad

M

2005OŠ ZALOG
ŽidanPia

Z

2005OŠ ZALOG
StrličLana

Z

2005OŠ ZALOG
JerebičŽiga

M

2005OŠ ZALOG
ŠubeljTinkara

Z

2006OŠ SOSTRO
NovakLana

Z

2005OŠ SOSTRO
KondićSašo

M

2005OŠ SOSTRO
TrampušMaks

M

2005OŠ SOSTRO
RobidaEma

Z

2005OŠ KAŠELJ
ŠpuntŽiga

Z

2005OŠ KAŠELJ
Grmek Maša

Z

2005OŠ KAŠELJ
OtoničarNeža

Z

2005OŠ KAŠELJ
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
Alič Nan

M

2006OŠ DANILE KUMAR
PetrovMarcel

M

2006OŠ DANILE KUMAR
ŠukljeLija

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
KernKatjuša

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
Miličič Teja

Z

2005OŠ DANILE KUMAR
ŠmucMaks

M

2005OŠ DANILE KUMAR
JuvanJakob

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KramarLiza

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
TomcAna

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BuljanTomaž

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Bogataj ČuferFedja

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
VerstovšekVid

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
AlenabiNik

M

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
KogelnikMaja

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
Žagar Matic

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
LičanLon

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
PilićMarko

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
ShalaBesjana

Z

2006OŠ MARTINA KRPANA
ProsenAva

Z

2006OŠ NOVE FUŽINE
PollakLili

Z

2006OŠ NOVE FUŽINE
RekićErvin

M

2006OŠ NOVE FUŽINE
FlisarJernej

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
SubašićAldin

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PetrovićTjaša

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Čerin Ema

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RejcJernej

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MoltaraEnya

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JanežičMiran

M

2006OŠ POLJE
NovakAlina

Z

2005OŠ POLJE
DizdarevićNejc

M

2005OŠ POLJE
IslamagićAnel

M

2005OŠ ZADOBROVA
GračanJure

M

2005OŠ ZADOBROVA
ČesenManca

Z

2005OŠ ZADOBROVA
KopačEva

Z

2005OŠ ZADOBROVA
Bolta Anja

Z

2005OŠ ZADOBROVA
GjorgijevskiSara

Z

2005OŠ ZALOG
Gabrič BroničLunja

Z

2006OŠ ZALOG
GrilŽiga

M

2005OŠ ZALOG
GodecNoe Janez

M

2006OŠ ZALOG
SedićAmar

M

2005OŠ SOSTRO
FašunAljoša

M

2005OŠ SOSTRO
MadonEva

Z

2006OŠ SOSTRO
VeršnjakAnjuša

Z

2005OŠ SOSTRO
ŠubeljHana

Z

2006OŠ SOSTRO
Cimerman KlemenčičPetra

Z

2006OŠ KAŠELJ
KoderŽiva

Z

2005OŠ KAŠELJ
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
VertlTaja

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
GačevićEnna

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
ŠkrinjarDan

M

2005OŠ DANILE KUMAR
KuzmanovićUroš

M

2005OŠ DANILE KUMAR
StaričAljaž

M

2005OŠ DANILE KUMAR
ValantAna

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
PlestenjakKlara

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VidovičMaj

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GuštinMaks

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SotlarŽiva

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JurkovičLina

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MujičićAlina

Z

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
RistićPatricija

Z

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MiloševićPetar

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HadžićEnej

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Rakuša ĐurđevićLuka

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
JerajBenjamin

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
GuberacNik

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
Gornjec HodnikAjda

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
PušenjakNeža

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
DraganićAdriana

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
KopitarDomen

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
MislejJan

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
FlisTeo

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
PanjanSvit

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KozlevčarTjaša

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HasanagićHana

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
CuzakUla

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BojanićElena

Z

2006OŠ LIVADA
KržinZara Noemi

Z

2005OŠ POLJE
ŠkrabičTeo

M

2006OŠ POLJE
MedmešMatej

M

2005OŠ ZADOBROVA
HvalaTanaja

Z

2006OŠ ZADOBROVA
MihelinManca

Z

2006OŠ ZADOBROVA
PrašničkiUrh

M

2005OŠ ZADOBROVA
ŽleManca

Z

2006OŠ ZADOBROVA
CamiltiEma

Z

2006OŠ ZALOG
OmerovićBenjamin

M

2006OŠ ZALOG
HrčekMark

M

2005OŠ ZALOG
PopovićTara

Z

2006OŠ ZALOG
MoharTim

M

2006OŠ SOSTRO
KastelicMojca

Z

2005OŠ SOSTRO
PerkovičBrina

Z

2006OŠ SOSTRO
Vidic MitrovDavid

M

2005OŠ SOSTRO
AličLana

Z

2006OŠ KAŠELJ
Popovski UršičNaja

Z

2005OŠ KAŠELJ
StipetićInti

Z

2006OŠ KAŠELJ
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
JurkovičVasja

M

2006OŠ DANILE KUMAR
MuhamedagićTaj

M

2005OŠ DANILE KUMAR
GerželjEneja

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
NakrstManca

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
ŠtupicaMija

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
SaitoHaruki

M

2005OŠ DANILE KUMAR
KuničNeža

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BucajManca

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SteničnikMaj

M

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Končina Ažbe

M

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VesterBlaž

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠtukeljTija

Z

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Kudra BajcTia

Z

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠkoficMaks

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
OmerčevićEdit

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Manfreda MalovrhŽan

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
VitamvasDavid

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
CankarZoja

Z

2006OŠ MARTINA KRPANA
JeličićTeodor

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
MešićEmil

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
FlisarNika

Z

2006OŠ MARTINA KRPANA
ŠabanajErrol

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
ČehićAdel

M

2005OŠ NOVE FUŽINE
BajrektarevićDavid

M

2006OŠ NOVE FUŽINE
Bric Aleksej

M

2006OŠ NOVE FUŽINE
PetkovićNina

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
KraševecLuka

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
AjkićLina

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MarjetičŽan

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JosipovićLuka

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NaredZala

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
Novak Lara

Z

2005OŠ POLJE
KuheljMonika

Z

2005OŠ POLJE
HasanićTarik

M

2006OŠ POLJE
KrakovićArijan

M

2005OŠ POLJE
MarinoskiMilosh

M

2005OŠ POLJE
BišćanLara

Z

2006OŠ POLJE
MegličAjša

Z

2006OŠ ZADOBROVA
TekalecZarja

Z

2006OŠ ZADOBROVA
MaroltManca

Z

2005OŠ ZADOBROVA
IličičKristjan

M

2005OŠ ZADOBROVA
ParadžikTiam

M

2005OŠ ZADOBROVA
De CosterMiha

M

2005OŠ ZADOBROVA
AljančičAnže

M

2006OŠ ZALOG
ŠesekMark

M

2005OŠ ZALOG
LamovšekMarija

Z

2006OŠ ZALOG
OsojnikLana

Z

2006OŠ ZALOG
JanežičFilip

M

2005OŠ SOSTRO
Slapnik MoškričIzak

M

2006OŠ SOSTRO
TkalecEla

Z

2005OŠ SOSTRO
TajaHrovat

Z

2005OŠ SOSTRO
BertalaničTia

Z

2005OŠ SOSTRO
ZgonecGašper

M

2004OŠ KAŠELJ
JerebErika

Z

2005OŠ KAŠELJ
ŠabićJan

M

2005OŠ KAŠELJ
OmerovićDejvid

M

2005OŠ KAŠELJ
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
TepinaPia

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
HalitiMursel

M

2006OŠ DANILE KUMAR
ŽefranVid

M

2005OŠ DANILE KUMAR
ZadnikarZal

M

2005OŠ DANILE KUMAR
KešePia

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
ŠvaljNaja

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
BuljanAna

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KovačičAna Zoja

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JesenšekZarja

Z

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
RoškarFedja

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KvaternikLars Johan

M

2005OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
GjorgievHristijan

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Lisjak Zala

Z

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
RadulovićFilip

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
MustafoskaVediha

Z

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
ŠavijaMaj

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
PurićAmir

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
KasumovićAmmar

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
LjubanićEllena

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
BarićMonika

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
ReljićLuka

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
FačičHana

Z

2006OŠ NOVE FUŽINE
SadarLana

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
BabićAleksander

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ButaraTilen

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RibićDženeta

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
DetičekLuka

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
TubinAna

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
NosanSara

Z

2005OŠ POLJE
ObradovićDavid

M

2006OŠ POLJE
KutlačićTio

M

2005OŠ POLJE
NosanLan

M

2005OŠ POLJE
ŠubeljAnapia

Z

2006OŠ ZADOBROVA
NučičAleš

M

2005OŠ ZADOBROVA
PovheNeža

Z

2005OŠ ZADOBROVA
ZalaznikEva

Z

2005OŠ ZADOBROVA
StojničNikola

M

2005OŠ ZADOBROVA
BlatnikŽiga

M

2006OŠ ZALOG
LelićNeila

Z

2005OŠ ZALOG
ĆirkovićAleksandra

Z

2005OŠ ZALOG
BelecTimon

M

2005OŠ ZALOG
LampičEma

Z

2006OŠ SOSTRO
MahićArmin

M

2005OŠ SOSTRO
ŠarićArnela

Z

2005OŠ SOSTRO
NovakJakob

M

2005OŠ SOSTRO
MalnarManca

Z

2005OŠ KAŠELJ
RaduhaŽiva

Z

2006OŠ KAŠELJ
GrabecJaka

M

2005OŠ KAŠELJ
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
Mašera LisjakNina

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
TepinaTim

M

2006OŠ DANILE KUMAR
Opeka Krese Anžej

M

2005OŠ DANILE KUMAR
KastelecAnja

Z

2005OŠ DANILE KUMAR
ZaičBelma

Z

2006OŠ DANILE KUMAR
KeceljNejc

M

2005OŠ DANILE KUMAR
VerbičVal

M

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HannaAdam

M

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŽnidaršičLara

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KramerVita Luna

Z

2006OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DenacEva

Z

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
HandanovićSana

Z

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
DizdarevićAlan

M

2006OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
BožičMartin

M

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
Krajnik KolencLara

Z

2005OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHA
KorlatLana

Z

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
Šneler ValentakUma

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
RističAlex

M

2006OŠ KETTEJA IN MURNA
CerovakŽana

Z

2005OŠ KETTEJA IN MURNA
HribšekVita

Z

2006OŠ MARTINA KRPANA
MujakićTian

M

2006OŠ MARTINA KRPANA
AbdulkhaziretAli

M

2005OŠ MARTINA KRPANA
KuduzovićLina

Z

2005OŠ MARTINA KRPANA
KastelicKarin

M

2005OŠ NOVE FUŽINE
RunjićVanesa

Z

2006OŠ NOVE FUŽINE
PangršičRio

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
MohorčičDora

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
HodžićAmel

M

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
JoštNika

Z

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
VnučecEva

Z

2006OŠ BOŽIDARJA JAKCA
ShpatiArbnor

M

2005OŠ BOŽIDARJA JAKCA
RomićRomi

Z

2006OŠ LIVADA
DžajićDavid

M

2005OŠ LIVADA
SaitoskiSheval

M

2005OŠ LIVADA
RujovićMirnes

M

2005OŠ LIVADA
ČerimovićEdvin

M

2006OŠ LIVADA
BlagojevićSara

Z

2006OŠ LIVADA
Oberč Teo

M

2005OŠ POLJE
KolmaničKarolina

Z

2005OŠ POLJE
HasanićLana

Z

2005OŠ POLJE
ErcegElena

Z

2006OŠ POLJE
PrahLan

M

2006OŠ POLJE
LajevecMatej

M

2006OŠ POLJE
HudinMaša

Z

2006OŠ ZADOBROVA
JovandičVoranc

M

2006OŠ ZADOBROVA
KopačTaja

Z

2006OŠ ZADOBROVA
Grum PetronijevičZala

Z

2006OŠ ZADOBROVA
MemiševičMeldin

M

2006OŠ ZADOBROVA
ČorlukaIvan

M

2005OŠ ZADOBROVA
AlićZuhdija

M

2005OŠ ZALOG
AvbeljUrban

M

2005OŠ ZALOG
MrazićAdrijana

Z

2006OŠ ZALOG
KučevićAdelina

Z

2005OŠ ZALOG
HemlerKristjan

M

2006OŠ SOSTRO
KržinTim

M

2005OŠ SOSTRO
MarkovićNatalija

Z

2005OŠ SOSTRO
Benedečič SolceLotti

Z

2006OŠ SOSTRO
NovakRok

M

2006OŠ KAŠELJ
KožarPija

Z

2005OŠ KAŠELJ
PejkovićNikola

M

2005OŠ KAŠELJ
AndrejekAna

Z

2006OŠ KAŠELJ
KmetičTim

M

2005OŠ KAŠELJ
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - OŠ BOŽIDARJA JAKCAMikeln Ema , Špoljar Muratović Kaja, Vnučec Eva , Anžič Zala Ajda
 - OŠ BOŽIDARJA JAKCA 2Vehovec Ana, Hasanagić Hana, Nared Zala, Vučko Taja
 - OŠ BOŽIDARJA JAKCA 3Adrović Leonardo, Marjetič Žan, Kraševec Luka, Preinfalk Žiga
 - OŠ BOŽIDARJA JAKCA 4Mandić Sergej, Josipović Luka, Bokun Mladen, Flis Teo
 - OŠ DANILE KUMARElezi Aurora, Ferro Seliškar  Terra, Štupica Mia, Kovač Tara
 - OŠ DANILE KUMAR 2Ignjatovič Lana, Vertl Taja, Jurak Tita, Anja Kastelec
 - OŠ DANILE KUMAR 3Kojić Dino, Mally Hočevar Maks, Muhamedagić Tai, Furlan Matic
 - OŠ DANILE KUMAR 4Ivanc Jan, Rugelj Aljoša, Dečman Matic, Jurkovič Vasja
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJAGotard Sušnik Fabijan, Triler Tilen, Vidovič Maj, Juvan Jakob
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA 2Jerman Babnik Melisa, Marn Jera, Perše Olivija, Hribar Lina
 - OŠ KARLA DESTOVNIKA-KAJUHAMajetić Sanel, Čerina Leon, Milošević Petar, Božič Martin
 - OŠ KAŠELJMatak Demi, Robida Ema, Grmek Maša, Malnar Manca
 - OŠ KETTEJA IN MURNAMajstorović Zala, Korlat Lana, Klopčič Katja, Jagodic Nika
 - OŠ KETTEJA IN MURNA 2Savič Daša, Škraba Eva Lucija, Ocepek Diona, Mahne Ana
 - OŠ MARTINA KRPANAVidmar Ivanjko Oskar, Guberac Nik, Šabanaj Eroll, Abdulkhaziret Ali
 - OŠ MARTINA KRPANA 2Gornjec Hodnik Ajda, Pilić Tiana, Kuduzović Lina, Ikanović Alma
 - OŠ POLJETuršič Sečkar Maj, Hasanić Tarik, Janežič Miran, Ogrič Luka
 - OŠ POLJE 2Babnik Mark, Marinoski Angel, Kraković Arijan, Marinoski Milosh
 - OŠ SOSTROŠubelj Tinkara, Šubelj Neja, Novak Lana, Bertalanič Tia
 - OŠ SOSTRO 2Kondić Sašo, Kržin Tim, Peklaj Lan, Janežič Filip
 - OŠ ZADOBROVAKokalj Naja, Marolt Manca, Bolta Anja, Kramer Katarina
 - OŠ ZADOBROVA 2Jovanovič Naja, Fende Vurušič Ajda, Šmidovnik Larisa, Meglič Ajša
 - OŠ ZADOBROVA 3Paradžik Tiam, Jovanovič Tian, De Coster Miha, Gmajnar Luka
 - OŠ ZALOGBahor Jaka, Mujić Adrian, Belec Timon, Jerebič Žiga
 - OŠ ZALOG 2Lamovšek Marija, Gabrič Bronič Lunja, Osojnik Lana, Leignel Strle Anaisa
 - OŠ ZALOG 3Žaucer Eva, Strlič Lana, Gjorgjievski Sara, Židan Pia

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

375

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

332

2.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

433

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

251

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

225

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

220

1.10.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

265


ARHIV:
4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63