Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160


ARHIV:
8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
KosiGašper

M

2003OŠ HINKA SMREKARJA
KraševecNika

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
PuciharRok

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
RavmanovskiDenis

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Marič Nikolina

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
SotiroskiJovan

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
ParličSara

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
DemšarEma

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
VukeljičMonika

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Vukadinović KastelicMatic

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
MarušičArne Klemen

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
StipaničBlaž

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MaroltJakob

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
MatkovićAntea Maris

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
DolencBrina

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KalemAntonio

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠepičŠpela

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
VeljkovićPetar

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠtiglicEla

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ŠalajLeonora

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PavlovičKarič

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GabrovšekEma

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
VizlerMihael

M

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
DergićAjdin

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
WernigLuka

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Klemenčič HansenTia

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
Klemenčič HansenLara

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
GavranićMaja

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JandrlićMark

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KavčičNal

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
UlčakarLucija

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
SajovicNejc

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
ČukaMaks

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
ModicManja

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
ZogovićJelena

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
KlemarTim

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
GaleNeža

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
JorgičDavid

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
KočevarDomen

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
MiličTara Katarina

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
LulićDino

M

2002OŠ DRAVLJE
HrovatLana

Z

2002OŠ DRAVLJE
ŠkrjanecNika

Z

2002OŠ DRAVLJE
KrapežNataša

Z

2002OŠ DRAVLJE
TrobišVeronika

Z

2002OŠ DRAVLJE
BerličŽiga

M

2002OŠ DRAVLJE
BašanovićEdita

Z

2002OŠ DRAVLJE
VrazMaks

M

2002OŠ DRAVLJE
SklepićDamir

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
JenkoVesna

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
StankovićBrina

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ČerimovićDunja

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
VrečerManca

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
GartnarMarko

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
LazićJan

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KremžarJuta

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
UlčarAljaž

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
DeronjaJure

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KregarAna

Z

2002OŠ ŠENTVID
IsteničZala

Z

2002OŠ ŠENTVID
ŠtiglGal

M

2002OŠ ŠENTVID
PetekGašper

M

2002OŠ ŠENTVID
FogecMaj

M

2002OŠ ŠENTVID
TomeAnja

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
DebevcLuka

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
DietnerBarbara

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
KozeljKarin

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
OgorevcSimon

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
LipovecNejc

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
RazdevšekAjda

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
LenaršičŽan

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BartoljMaksim

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KrižajDavid

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
AnderluhKatarina

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
RamovžLara

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ŠtembalMojca

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
ŠteblajLeon

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
KokotNeža

Z

2002OŠ HINKA SMREKARJA
ZorkoJon

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
RekićAlen

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
UdeUla

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
GrašičTilen

M

2002OŠ HINKA SMREKARJA
Krevzel PaničŠpela

Z

2003OŠ HINKA SMREKARJA
KuheljMaks

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
PorentaŽan

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
SlaparKristijan

M

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
ValjavecMaša

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
KuheljLiza

Z

2002OŠ RIHARDA JAKOPIČA
OblakLara

Z

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
JagerZoe Ula

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŠabićDin

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
KovačDino

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
MičunovićAna Vita

Z

2003OŠ SPODNJA ŠIŠKA
ŽibertAžbe

M

2002OŠ SPODNJA ŠIŠKA
PodgoršekLara

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
Goričanec Svit

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
Kranjc ButalaPolona

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
PoribičAlja

Z

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
IvankovičMark Filip

M

2003OŠ VALENTINA VODNIKA
Slapar Jan

M

2002OŠ VALENTINA VODNIKA
TaloskiNelha

M

2002OŠ DRAVLJE
KocjancNeža

Z

2002OŠ DRAVLJE
BerličAna

Z

2002OŠ DRAVLJE
BergantMatija

M

2002OŠ DRAVLJE
JurjevčićNik

M

2002OŠ DRAVLJE
StaverSara

Z

2002OŠ DRAVLJE
MagisterKarolina

Z

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KlepMax

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Tavčar Urban

M

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
ŽgajnarJure

M

2003OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
Kaloh CrawfordKatarina

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
KraljTia

Z

2002OŠ FRANCA ROZMANA - STANETA
SatošekLaura

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
Markovič ŠosterNike

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
OvčakŠpela

Z

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
MeršeRok

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
ApostolovskiJuš

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
LipovecLovro

M

2002OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO
BriškiUla

Z

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
JakopinGitica

Z

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
DuhovnikJan

M

2003OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
KosecJakob

M

2002OŠ ALOJZIJA ŠUŠTARJA - ZAVOD SV. STANISLAVA
Za to tekmovanje še ni prijavljenih ekip.

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63