Prijavi se

Osnovne šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Med dvema ognjema
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Skoki z male prožne ponjave
Gimnastika
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Baseball
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kriket
Kolesarstvo
Tek
Srednje šole
Košarka
Nogomet
Odbojka
Odbojka na mivki
Rokomet
Tenis
Badminton
Namizni tenis
Akvatlon / triatlon
Kros
Plavanje
Streljanje z zračno puško
Športna orientacija - ekipno
Atletika
Badminton - ekipno
Floorball
Zimski športi
Šah
Urbani športi
Golf
Kegljanje / balinanje
Športna orientacija - posamično
Kolesarstvo
Tek
         

ATLETIKA

DatumNazivŠt. prijav
skupaj
4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

63

4.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

89

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

60

3.6.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

313

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

236

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

326

23.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

192

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

343

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

336

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

342

22.5.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

306

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

180

31.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

87

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

67

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

130

30.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

103

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

50

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

135

29.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

75

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

52

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

71

28.1.2019Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

96

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

381

1.10.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

389

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

24.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

347

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

274

20.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

313

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

146

18.9.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

160


ARHIV:
8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

20

8.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

60

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

59

7.6.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

82

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

376

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

297

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

280

24.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

306

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

273

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

295

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

261

23.5.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

164

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

87

11.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

117

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

64

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

146

10.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

101

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

109

9.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

80

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

63

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

8.1.2018Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

99

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

485

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

323

Prijavljeni tekmovalci:

60m
PriimekImeSpolLRŠola
HozjanBlaž

M

2004OŠ BEŽIGRAD
ŠarmanMark Aleksander

M

2003OŠ BEŽIGRAD
Zaviršek Jure

M

2003OŠ BEŽIGRAD
ToplakTia

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
Stanič Ana

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
Taljat UsenikAja

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
SojerAna

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
ŠvaljEma

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
PokecLara

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
Lužar Nešovič Luka

M

2004OŠ DANILE KUMAR
KušarMarcel

M

2004OŠ DANILE KUMAR
DovcMaj

M

2003OŠ DANILE KUMAR
TacarAmbrož

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MajdičTian

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
JežEva

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KrumbergerAlma

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Križaj Iza

M

2004OŠ FRANCETA BEVKA
Predalič Tobi

M

2004OŠ FRANCETA BEVKA
Repše Anže

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Gumilar Jernej

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
MačekTia

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Košorog Neža

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Penič Neja

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
BelkoLan

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
GregorovićGaja

Z

2003OŠ KOLEZIJA
Žoher GolecEnej

M

2003OŠ KOLEZIJA
NovakKlavdija

Z

2003OŠ KOLEZIJA
DolancEva Zoja

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
KadičAnja

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
Dovgan CiglarZala

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
Krapež Anžej

M

2004OŠ MIRANA JARCA
GuzeljTim

M

2003OŠ MIRANA JARCA
BushuievAleksandr

M

2003OŠ MIRANA JARCA
PodkrajšekLars

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
SebancPia

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
KaduncGaber

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ČavalićInas

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
PlemenitiLucija Neja

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
RučigajKaterina

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
MarkovičUrška

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
PezdircIna

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
StropnikNik

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
VerčPeter

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
SarafimovIvan

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
VelićDemir

M

2003OŠ KAŠELJ
Di Rocco Kristina

Z

2004OŠ KAŠELJ
300m
PriimekImeSpolLRŠola
ŠabaniAnida

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
ĐurkićAnže

M

2003OŠ BEŽIGRAD
GlihaLovro

M

2003OŠ BEŽIGRAD
TaikKojić

M

2003OŠ BEŽIGRAD
KrižmaničEma

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
KovačičMaša

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
Erjavec Ana

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
DovčMaj

M

2003OŠ DANILE KUMAR
PlestenjakLučka

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
NovakMatej

M

2003OŠ DANILE KUMAR
MerharManca

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
LogarJernej

M

2003OŠ DANILE KUMAR
Lucu DražovičAsa

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PerparŽiva

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ŠkerlavajTit

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZupančičFilip

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BelkoNal

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Lovrić KrapežLana

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Hren Hana

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Poljak Nika

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
OtorepecTevž

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
JerakLan

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
ŠtularBen

M

2003OŠ KOLEZIJA
RapeJulij

M

2003OŠ KOLEZIJA
KogojNal

M

2004OŠ MIRANA JARCA
StojčičLana

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
BushuievAleksiy

M

2004OŠ MIRANA JARCA
ŠterMartin

M

2004OŠ MIRANA JARCA
ČatičElena

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
MandićRosana

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
AbazajAurora

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
Kukovec NeumannLana

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
HabulaNeža

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Omrzel VizjakAnže

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ŠestičKiara

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
ČučnikZala

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
ŠkoficKim

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
DergancVid

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
BergantSamo

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
KnapMatej

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
ŠabićTin

M

2004OŠ KAŠELJ
IlovarPia

Z

2004OŠ KAŠELJ
1000m
PriimekImeSpolLRŠola
ČabriloČrt

M

2004OŠ BEŽIGRAD
Golob DžanovićEneja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
GoljaJakob

M

2004OŠ BEŽIGRAD
ŠemrlAljaž

M

2003OŠ BEŽIGRAD
HamzajSara

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
VitoOsvald

M

2003OŠ DANILE KUMAR
ŠketaLučka

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
LazarEva

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
DolinarLenart

M

2004OŠ DANILE KUMAR
Hatič PretnekarNik

M

2004OŠ DANILE KUMAR
FürstIlia

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KomanGašper

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Kavčič RoškarŽiva

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
VahenMartin

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZdravkovićMario

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PiškurJona

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LilikVesna

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
DebevecGregor

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Brus Enej

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
MahmutagićEdvin

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
RugeljZoja

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Lajevec Urška

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
VrtarKlara

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
ŠtrancarMatej

M

2004OŠ KOLEZIJA
JarcKris

M

2004OŠ KOLEZIJA
BrusGaj

M

2004OŠ MIRANA JARCA
GaserFilip

M

2004OŠ MIRANA JARCA
MaučecTia

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
DajićNikola

M

2004OŠ MIRANA JARCA
UhanAjša

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
StaničKaja

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
FerkoljPika

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Omrzel VizjakZala

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
PandžaDejan

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
StarihaJan

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
StresUla

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
Kos Katja

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
SnojJaka

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
HadžikadunićAjla

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
MilavecMark

M

2003OŠ KAŠELJ
Grad Filip

M

2003OŠ KAŠELJ
ZgonecKatja

Z

2003OŠ KAŠELJ
OtoničarGašper

M

2004OŠ KAŠELJ
Skok v višino
PriimekImeSpolLRŠola
PerbilManja

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
DurićIsak

M

2004OŠ BEŽIGRAD
BahovecKatarina Maruša

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
PongracPeter

M

2003OŠ BEŽIGRAD
AtanasovDavid

M

2003OŠ BEŽIGRAD
Feigel BohKaja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
HlebecNeža

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
ŠketaZarja

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
KlemenčičDunja

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
HudnikJonatan

M

2004OŠ DANILE KUMAR
HemlerMarko

M

2004OŠ DANILE KUMAR
Bratina ZimicJulijan

M

2003OŠ DANILE KUMAR
ČeponKari

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Ninič ČeakŽan

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SočičMartin

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
HrovatMatija

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MešeZala

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BenkičValentina

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Bizjak Leja

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
StrunaMaj

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
RežekEva

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
HabbeNejc

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
DvornikSvit

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
KusićVanja

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
KorenNika

Z

2004OŠ KOLEZIJA
NarobeNejc

M

2003OŠ MIRANA JARCA
HrastarEva

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
BembičVita Lana

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
RadomirovičIsidora

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
NovšakTimon

M

2004OŠ MIRANA JARCA
NagodeŽan

M

2004OŠ MIRANA JARCA
ŠucOskar

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
SimsičJure

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ČižmanNeja

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
MarinkoKatja

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
ČerneJure

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
Ererlinc JurkasRok

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
BlatnikGal

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
RamovšKarin

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
VeissTomy

M

2003OŠ KAŠELJ
TrkovLana

Z

2004OŠ KAŠELJ
PlohlAlenka

Z

2003OŠ KAŠELJ
VidrihGregor

M

2003OŠ KAŠELJ
KomacZofia

Z

2003OŠ KAŠELJ
Skok v daljino
PriimekImeSpolLRŠola
ŽižekTeja

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
ŠuštarLuka Mihael

M

2003OŠ BEŽIGRAD
MihelačSrna

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
CekutaKlara

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
KeržarNejc

M

2004OŠ BEŽIGRAD
PrevorčnikJaka

M

2003OŠ BEŽIGRAD
Sinanovič Sabina

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
KonciljaDavid

M

2004OŠ DANILE KUMAR
BreclJulija

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
KunaverMeta

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
PodlipnikEnej

M

2003OŠ DANILE KUMAR
JeromenAndraž

M

2003OŠ DANILE KUMAR
SurtovAleksandar

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
LisacTara

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Kuzman Mihael

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BodlajLuka

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
KorošecKaja

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
StarihaEva

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
PetrovičTaja

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
KavčičManca

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
UmekLara

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
ZdravkovićGeorgije

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Benček Anže

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Bogdanov Domen

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
SpasojevićTamara

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
OrešnikLoredana

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
LevičarZala

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
AdamičJanez

M

2003OŠ KOLEZIJA
TešičBrina

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
KovačičRina

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
Kramar BrodaričTia

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
JeličŽan

M

2003OŠ MIRANA JARCA
LobodaŽan

M

2004OŠ MIRANA JARCA
LavrenčakVid

M

2003OŠ MIRANA JARCA
RutarŽan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
PanjanJan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
BernotNik

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
SchwarzbartlLucija Laura

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
VinskiIris

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
Pilič TurkMiha

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
MedjimurecEva

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
Tušar LajevecJure

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
LampičFlorijan

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
SkrtJulija

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
VintarMaša

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
TafoskaBelma

Z

2003OŠ KAŠELJ
ŠkerbecŽiga

M

2003OŠ KAŠELJ
MatićTeja

Z

2004OŠ KAŠELJ
Suvanje krogle
PriimekImeSpolLRŠola
NikolićLuka

M

2004OŠ BEŽIGRAD
StipetićMatej

M

2004OŠ BEŽIGRAD
CasagrandeOliver

M

2003OŠ DANILE KUMAR
TepinaVid

M

2003OŠ DANILE KUMAR
PoličnikMatic

M

2003OŠ DANILE KUMAR
EisidlerTinkara

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
MahneMaša

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
PodgoršekNeža

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
MaroltNejc

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MladenovičSimon

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SivecDarja

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SchusterKaja

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Strban Gaja

Z

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
BocLukas

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
MajtanJan

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Spasojevič Tanja

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Mattersdorfer MilutinovićIza

Z

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
MartinovićDavid

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
Vučko Jože

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
AltbauerTim

M

2003OŠ KOLEZIJA
BončinaBorut

M

2003OŠ MIRANA JARCA
VidmarKim

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
ProtičDejan

M

2003OŠ MIRANA JARCA
PejičBojan

M

2003OŠ MIRANA JARCA
JehartLana

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
BerusŠpela

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
LutmanPetra

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
BlaznekLuka

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
Drobnič CerarČrt

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
CedilnikLuka

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
PeterlinJutra

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
RamovšMaša

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
PeceliZarja

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
JelečevičAnesa

Z

2003OŠ KAŠELJ
RozmanJakob

M

2003OŠ KAŠELJ
MarkovičAja

Z

2003OŠ KAŠELJ
Vortex
PriimekImeSpolLRŠola
KorošecFilia Beronike

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
PetančičZala

Z

2003OŠ BEŽIGRAD
SavnikJaša

M

2003OŠ BEŽIGRAD
RajteričMiha

M

2003OŠ BEŽIGRAD
BadovinacBlaž

M

2003OŠ BEŽIGRAD
ŠmidNika

Z

2004OŠ BEŽIGRAD
Opeka KreseLiza

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
BrenkAljaž

M

2004OŠ DANILE KUMAR
VerkKatarina

Z

2004OŠ DANILE KUMAR
ZdravjeTit

M

2003OŠ DANILE KUMAR
OpaškarTin

M

2003OŠ DANILE KUMAR
ŠinkovecDora

Z

2003OŠ DANILE KUMAR
ZoppeRok

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
Bodlaj Liza

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SršenSoča

Z

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
SuhadolcSimin

M

2003OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
ZidarŽiga

M

2004OŠ DR. VITA KRAIGHERJA
NuhanovičLučka

Z

2004OŠ FRANCETA BEVKA
TuršičAleksej

M

2004OŠ FRANCETA BEVKA
Kitek Matija

M

2003OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
VovkMark

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
PetrleAmadej

M

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
ĐekićMilica

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
KličićGala

Z

2004OŠ JOŽETA MOŠKRIČA
AgićTimotej Tarik

M

2004OŠ KOLEZIJA
BončinaLara

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
KumarBlaž

M

2003OŠ MIRANA JARCA
BalmazovičVid

M

2003OŠ MIRANA JARCA
NikoličInja

Z

2003OŠ MIRANA JARCA
RebecPia

Z

2004OŠ MIRANA JARCA
DžaferagićEdvin

M

2004OŠ MIRANA JARCA
ĐajićBojana

Z

2003OŠ SAVSKO NASELJE
StančičFilip

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
AjlecLan

M

2003OŠ SAVSKO NASELJE
JurančičMatej

M

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ĐajićDijana

Z

2004OŠ SAVSKO NASELJE
ŽeleznikMax

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
JakopičŠpelca

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
ErjavecMaša

Z

2004OŠ MAKSA PEČARJA
BukvičTjaša

Z

2003OŠ MAKSA PEČARJA
DakićMarko

M

2003OŠ MAKSA PEČARJA
GoršičAleks

M

2004OŠ MAKSA PEČARJA
KamšekRebeka

Z

2003OŠ KAŠELJ
BoleRaj

M

2004OŠ KAŠELJ
Miklavec Maj

M

2003OŠ KAŠELJ
VilfanZoja

Z

2004OŠ KAŠELJ
Prijavljene ekipe:
4x100m:
 - OŠ BEŽIGRADŠarman Mark Aleksander, Kojić Taik, Prevorčnik Jaka, Atanasov David
 - OŠ BEŽIGRAD 2Đurkić Anže, Zaviršek Jure, Hozjan Blaž, Pongrac Peter
 - OŠ BEŽIGRAD 3Toplak Tia, Bahovec Katarina Maruša, Perbil Manja, Cekuta  Kara
 - OŠ DANILE KUMARKunaver Meta, Šketa Zarja, Šketa Lučka, Švalj Ema
 - OŠ DANILE KUMAR 2Zdravje Tit, Opaškar Tin, Novak Matej, Osvald Vito
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJAJež Eva, Perpar Živa, Lucu Dražovič Asa, Krumberger Alma
 - OŠ DR. VITA KRAIGHERJA 2Tacar Ambrož, Zdravković Mario, Surtov Aleksandar, Majdič Tian
 - OŠ FRANCETA BEVKAPetrovič Taja, Umek Lara, Nuhanovič Lučka, Tekavec Lara
 - OŠ JOŽETA MOŠKRIČAKošorog Neža, Lovrić Krapež Lana, Penič  Neja, Levičar  Zala
 - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA 2Maček  Tia, Režek Eva, Orešnik Loredana, Kličić Gala
 - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA 3Belko Nal, Struna  Maj, Kitek Matija, Gumilar Jernej
 - OŠ JOŽETA MOŠKRIČA 4Jerak  Lan, Belko Lan, Petrle Amadej, Benček Anže
 - OŠ KAŠELJVilfan Zoja, Di Rocco  Kristina, Ilovar Pia, Anesa Jelečević
 - OŠ KAŠELJ 2Velič Demir, Vidrih Gregor, Vess Tomy, Miklavec Maj
 - OŠ MAKSA PEČARJABergant Samo, Derganc Vid, Verč Peter, Eberlinc Jurkas Rok
 - OŠ MAKSA PEČARJA 2Vintar Maša, Šestič Kiara, Pezdirc Ina, Markovič Urška
 - OŠ MIRANA JARCANarobe Nejc, Guzelj Tim, Bushuiev Aleksiy, Krapež Anžej
 - OŠ MIRANA JARCA 2Nikolič Inja, Blatnik Nina, Dovgan Ciglar Zala, Dolanc Eva Zoja

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

406

20.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

305

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

337

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

225

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

304

19.9.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

247

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

102

13.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

40

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

61

12.6.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

84

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

208

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

236

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

302

25.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

270

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

311

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

373

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

318

24.5.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

254

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

106

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

203

19.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

117

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

124

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B

139

18.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A

68

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A

53

17.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A

48

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

136

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

69

16.1.2017Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

92

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

248

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

373

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D

418

27.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A

272

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

302

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

261

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

338

26.9.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

252

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C

95

7.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

40

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

67

6.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

60

1.6.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki - FINALE

0

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

358

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B

235

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

289

17.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

272

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

327

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

304

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A

281

16.5.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

332

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D

163

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D

101

14.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D

197

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

91

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

71

13.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

127

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

45

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

69

12.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

79

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

85

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

143

11.1.2016Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

379

22.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D

262

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

327

21.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

402

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C

367

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B

231

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C

445

17.9.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

185

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

59

2.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

50

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

103

1.6.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

78

27.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - FINALE    

0

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

307

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

283

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

363

19.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

259

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

306

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

288

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

340

18.5.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

361

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B  

121

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B  

68

15.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B  

167

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C  

151

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C  

106

14.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C  

73

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A  

136

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A  

71

13.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A  

98

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D  

124

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D  

83

12.1.2015Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D  

166

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

200

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

263

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

273

18.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

301

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

300

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

319

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

327

17.9.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

392

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

35

26.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

81

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

58

23.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

96

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

305

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

380

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

415

22.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

333

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

371

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

292

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

240

20.5.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

321

22.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE  

0

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

77

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

127

10.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

97

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

107

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

167

9.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

85

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

62

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

126

8.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

97

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

153

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

7.1.2014Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

64

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

350

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

453

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

390

19.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

319

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

326

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

279

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

278

18.9.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

236

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D    

92

27.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B    

75

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A    

66

24.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C    

56

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

312

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

216

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

362

23.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

310

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

271

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

334

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

409

21.5.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

283

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

136

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

211

10.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

110

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

128

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

174

9.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

82

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

170

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

122

8.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

76

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

74

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

128

7.1.2013Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

74

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

340

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

198

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

246

19.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

362

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

255

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

428

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

222

18.9.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

356

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

111

4.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

75

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

58

1.6.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

71

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

209

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

243

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

447

24.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

369

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

450

22.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

426

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

301

21.5.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

321

1.2.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - FINALE    

0

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C      

150

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C      

69

20.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C      

116

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D      

138

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D      

184

19.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D      

93

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B      

68

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B      

109

18.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B      

148

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A      

105

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A      

49

17.1.2012Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A      

72

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

524

27.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

562

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

368

22.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

467

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

244

21.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

233

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

167

20.9.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

199

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

47

8.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

63

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

98

7.6.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

74

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

435

23.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

331

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

304

16.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

262

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

199

13.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

230

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

468

11.5.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D  

388

27.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki - Ekipni rezultati  

0

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

163

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

207

21.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

108

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

77

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

112

20.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

66

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

51

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

122

19.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

68

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

93

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

69

18.1.2011Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

55

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A    

246

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A    

203

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina D    

373

22.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D    

451

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B    

229

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C    

514

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B    

178

21.9.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C    

376

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina C  

45

8.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina B  

58

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina A  

76

7.6.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletskem troboju za najmlajše učence in učenke - skupina D  

80

1.6.2010Mestno prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki  

277

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina B  

173

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina C  

401

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina C  

464

13.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina B  

220

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina A  

205

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za mlajše - skupina A  

191

12.5.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v atletiki za starejše - skupina D  

378

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina B    

100

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina B    

88

15.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina B    

52

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina D    

96

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina D    

130

14.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina D    

177

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina A    

85

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina A    

62

13.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina A    

132

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za najmlajše - skupina C    

100

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za mlajše - skupina C    

123

12.1.2010Prvenstvo OŠ Ljubljane v dvoranski atletiki za starejše - skupina C    

63